W dniu 15 listopada 2017 roku w Muzeum Solca im.
KALENDARZ ZO PZM W POZNANIU    
Zarząd Towarzystwa Sportowego KOLEJARZ bardzo sprawnie kompletuje drużynę do rozgrywek żużlowych w sezonie 2018. Aktualnie kontrakty podpisali:
1 LISTOPADA DZIEŃ ZADUMY
1 Listopada w Dzień Wszystkich Świętych i 2 Listopada w Dzień Wszystkich Zmarłych, wspominamy tych wszystkich, którzy już odeszli.
17 października na zielonogórskim torze odbył się IV Memoriał Rycerzy Speedwaya.
Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin gościli w czwartek 12 października w lubelskim ratuszu, podczas sesji Rady Miasta.
Speed Car Motor Lublin awansował do pierwszej ligi. W niedzielę 8 października pewnie pokonał rzeszowską Stal 47:25.
W dniu 15 października 2017 roku w zaprzyjaźnionej Restauracji Staropolskiej w Toruniu, odbyło się spotkanie z okazji 9
Społeczna akcja pomocy dla Tomasza Golloba zainicjowana przez PGE Ekstraligę i PZM  
Zostały ustalone zaległe rundy Młodzieżowych Druzynowych Mistrzostw Wielkopolski
W niedzielę, 1 października odbędzie się 67. Memoriał Alfreda Smoczyka!
 
27 września zapraszamy do Piły gdzie zostanie rozegrana VII runda NICE Cup
Już w najbliższą niedzielę 24 września o godz.
        Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dzisiaj w nocy zmarł nasz kolega i działacz
Krośnieńskie Stowarzyszenie Motorowe zaprasza na Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, który odbędzie się w dniu 1
Informujemy, iż w dniu 9 września 2017r. Andrzej Witkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Polskiego Związku Motorowego i członka Zarzą
W dniu 9 września 2017 r. Andrzej Witkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Polskiego Związku Motorowego i członka Zarządu Głównego PZM. Funkcję prezesa
17 września zapraszamy do Leszna gdzie w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
17 września zapraszy do Gniezna gdzie w meczu rewanżowym Finału II Ligi żuzlowej spotkają się: HAWA Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin
W dniu 9-09-2017 nastąpiły zmi
Już w niedzielę najważniejszy do tej pory mecz Falubazu Zielona Góra z Unią Leszno. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.
Już w najbliższą niedzielę 10 września na stadionie w Gorzowie Wlkp. odbędzie się mecz Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław.
W sobotę, 9 września zapraszamy do rawicza gdzie rozegrany zostanie I Memoriał im. Floriana Kapały.
Zespół Ochrony Środowiska PZM postanowił wyróżniać tytułem honorowym AMBASADORA Ochrony Środowiska PZM: Żużlową Reprezentację Polski, która
Już w najbliższą niedzielę 3 września Falubaz Zielona Góra na leszczyńskim torze zmierzy się z tamtejszą Unią. Serdecznie zapraszmy do kibicowania.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia żużlowych zmagań Stali Gorzów.
3 września zapraszamy do Gniezna na półfinał (rewanż) II Ligi w którym spotkają się:  GTM Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Zespół Ochrony Środowiska PZM postanowił wyróżniać tytułem honorowym AMBASADORA Ochrony Środowiska PZM: Żużlową Reprezentację Polski, która w bieżącym roku
Kacper Woryna wygrał turniej "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę".
3 września zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie półfinał PGE Ekstraligi pomiędzy: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Do Opola przyjedzie plejada gwiazd sportu żużlowego. 27 sierpnia w Opolu odbędzie się druga edycja indywidualnego turnieju towarzyskiego "Karolinka Cup".
Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim żużlowe święto - Grand Prix.
Dziś nia o godzinie 17:00 na stadionie żużlowym w Zielonej Górze odbędzie się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Junio
29 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie zostanie rozegrana XIV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
27 sierpnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie 65 Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp.
Już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia o godzinie 19:00 na Stadionie im.
22 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie XII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
20 sierpnia zapraszamy do Ostrowa gdie w półfinałach II Ligi spotkają się: TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp. - Speed Car Motor Lublin
20 sierpnia zapraszamy do Poznania gdzie w półfinałach II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - GTM Start Gniezno
20 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIV Rundy PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
 Derby Ziemi Lubuskiej, które odbędą się w Zielonej Górze 13 sierpnia o godzinie 19:00 cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
17 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie zoastanie rozegrana II runda Speedway Best Pairs
13 sierpnia na torze w Pile odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej.
6 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XII Runda PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
6 sierpnia zapraszamy do Piły gdzie w ramach 14 runda I Ligi spotkają się:  Euro Finannce Polonia Piła - Stal Rzeszów SA
5 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 14 rundy II Ligi spotkają się: RKS Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań
2 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrana zostanie VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
30 lipca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach 11 rundy PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń
30 lipca zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 8 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - GTM Start Gniezno
29 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 13 rundy II Ligi spotkają się: GTM Start Gniezno - KSM Krosno
28 lipca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach 13 rundy II Ligi spotkają się: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.- Kolejarz Rawicz
23 lipca zapraszamy do Poznania, gdzie odbędzie się I runda  Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
23 lipca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na finał Mistrzostw Polski Par Klubowych
16 lipca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 12 rundy II Ligi spotkają się: Kolejarz Rawicz-Stal-Met Kolejarz Opole więcej na stronie:
16 lipca zapraszamy do Ostrowa Wielkopolskiego gdzie w ramach 12 rundy II Ligi spotkają się: TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.-Speed Car Motor Lublin
Z podziwem obserwujesz karierę Szymona Woźniaka, Twoim idolem jest Tomasz Gollob, chciałbyś ścigać się na torze z Bartoszem Zma
15 lipca zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 10 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań -Speed Car Motor Lublin
Zawodnik Zielonogórskiego Falubazu Patryk Dudek wraz z kolegą z Cash Broker Stal Gorzów Bartkiem Zmarzlikiem znaleźli miejsce w
30 lipca 2017 r. na stadionie Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. odbędzie się mecz Cash Broker Stali Gorzów z Betardem Spartą Wrocław.
24 lipca 2017 r. o godzinie 20:00 na stadionie przy W69 w Zielonej Górze odbędzie się mecz Falubazu Zielona Góra z GKM Grudziądz. Serdecznie zapraszamy!
Piknik z Falubazem w Porcie 2000 w Mostkach koło Świebodzina już w niedzielę.
W niedzielę 2 lipca 2017 r. w Gorzowie Wlkp.
9 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 11 rundy II Ligi spotkają się:  GTM Start Gniezno - RKS Kolejarz  Rawicz
9 lipca zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 11 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp.
9 lipca zapraszamy do Piły gdzie w ramach 11 rundy I Ligi spotkają się:  Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków
8 lipca ponownie zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Finał FIM Speedway World Cup
7 lipca zapraszamy do Leszna na FIM Speedway World Cup (Baraże)
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 2 lipca 2017 r. na stadion im.
Dnia 28 06 2017  o godz  17.00 w parafii św Wawrzyńca  Gdynia źródło Marii 18 odbędzie się msza żałobna w intencji śp.  ZBIGNIEWA GOTHA   
25 czerwca 2017 r. o godzinie 19:00 na stadionie przy W69 w Zielonej Górze odbędzie się mecz Falubazu Zielona Góra z Unią Leszno. Serdecznie zapraszamy!
Z przykrością zawiadamiamy , że zmarł nasz kolega i wspaniały zawodnik, który był wielokrotnym Mistrzem Polski w sportach motocyklowych - Zbigniew Groth.
25 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach 10 rundy II Ligi spotkają się:  TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp. - GTM Start Gniezno
18 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach IX rundy PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno -  Eko Dir Włókniarz Częstochowa
17 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach zaległej 5 rundu II Ligi spotkają się: GTM Start Gniezno - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
17 czerwca zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 10 rundy II Ligi spotkają się:  Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Speed Car Motor Lublin
14 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na mecz pomiędzy reprezentacją Polski i Rosji
14 czerwca zapraszamy do Piły na 8 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (grupy B)
13 czerwca zapraszamy do Poznania na 7 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
12 czerwca zapraszamy do Rawicza na 5 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
11 czerwca zapraszamy do Piły gdzie w ramach 9 rundy I Ligi spotkają się:  Euro Finannce Polonia Piła - Grupa Azoty Unia Tarnów
11 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 9 rundy II Ligi spotkają się:  GTM Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin
Światowy Dzień Środowiska obchodzony jest 5 czerwca i jest największym i najpopularniejszym dniem pozytywnych
ENVIRONMENT DAY WITH US!   Dzień ŚRODOWISKA Z NAMI!
ŚWIĘTUJEMY ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODOWISKA !                         
10 czerwca zapraszamy do Rawicze gdzie w ramach 9 rundy II Ligi spotkają się: RKS Kolejarz Rawicz - KSM Krosno
IMP
9 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp na Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
6 czerwca zapraszamy do Rawicza na V rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów - Grupa C
4 czerwca zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 8 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - GTM Start Gniezno
3 czerwca zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach 8 rundy II Ligi spotkają się: TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp. - TS Kolejarz Opole
31 maja zapraszamy do Ostrowa na IV rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów - Grupa C
31 maja zapraszamy do Gniezna na IV rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów - Grupa B
28 maja zapraszamy do Leszna gdzie w ramach VI Runda PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno -  MRGARDEN GKM Grudziądz
28 maja zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 7 rundy II Ligi spotkają się: GTM Start Gniezno - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
WYNIKI SPORTU ŻUŻLOWEGO   2017 Młodzieżowe Druzynowe Mistrzostwa Wielkopolski
27 maja zapraszamy do Piły gdzie w ramach 7 rundy I Ligi spotkaja się: Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
27 maja zapraszamy do Rawicze gdzie w ramach 7 rundy II Ligi spotkają się: RKS Kolejarz Rawicz - Speed Car Motor Lublin
IMP
26 maja zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
IMP
26 maja zapraszamy do Poznania gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
IMP
25 maja zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żuzlu
20 maja zapraszamy do Poznania gdzie w ramach 6 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TS Kolejarz Opole
18 maja zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrana zostanie IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
14 maja zapraszamy do Piły gdzie w ramach 2 rundy I Ligi spotkają się: Euro Finannce Polonia Piła - KŻ Orzeł Łódź
REGULAMINY ZO PZM W POZNANIU    
5 maja zapraszamy do Piły gdzie w ramach 5 rundy I Ligi spotkają się: Euro Finannce Polonia Piła - SK Lokomotiv Daugavpils
5 maja zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie I Runda PGE Ekstraligi pomiędzy: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
  02 maja 2017  TS Kolejarz Opole zaprasza  do Opola, gdzie zostanie rozegrana eliminacja Brązowego Kasku.
Towarzystwo Motoryzacyjne ‘’Zabytek’’ ma zaszczyt zaprosić na ‘’VIII Międzynarodowy Strumieński Rajd Pojazdów Zabytkowych’’ w d
03 maja zapraszamy na Poznański Golęcin gdzie w ramach 3 rundy II Ligi spotkają się: Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - KSM Krosno
Informujemy, że biuro ZO PZM w Poznaniu w dniu 02.05.2017 r. będzie nieczynne, za utrudnienia przepraszamy
30 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie ramach III Rundy PGE Ekstraligi spotkają się:  Fogo Unia Leszno -  Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
29 kwietnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 4 rundy II Ligi spotkają się:  RKS Kolejarz Rawicz - GTM Gniezno
29 kwietnia zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach 4 rundy II Ligi spotkają się: TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp. - PSŻ Poznań
25 kwietnia 2017 o godz. 16:00 zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na żużlu.
W najbliższy czwartek w Zielonej Górze o godzinie 17:30 rozegrany zostanie zaległy finał Złotego Kasku.       
23 kwietnia zapraszamy do Piły gdzie w ramach 3 rundy I Ligi Żużlowej spotkają się: Euro Finannce Polonia Piła - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA.
19 kwietnia zapraszamy do Piły gdzie rozegrane zostaną eliminacje Brązowego Kasku
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15 kwietnia zapraszamy do rawicza gdzie w ramach 2 rundy, II Ligi żuzlowej spotkają się:  RKS Kolejarz Rawicz - TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp.
KALENDARZ IMPREZ na 2017 rok
12 kwietnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie półfinał Srebrnego Kasku
Dnia 17 marca 2017 roku w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp. odbyło się szkolenie sędziów kl. „O”.
W dniu 1 kwietnia 2017 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy odbyło się coroczne spotka
9 kwietnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach I kolejki II Ligi Żużlowej spotkają się: TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp. - KSM Krosno
9 kwietnia 2017 r.
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego w dniu 1 kwietnia 2017 roku zorganizowała szkolenie osób funkcyjnych – chronometraż, kierowni
9 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach I rundy II Ligi Żużlowej spotkają się:  GTM Start Gniezno - TS Kolejarz Opole
8 kwietnia 2017 r. zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie ubiegłoroczny Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych
REGULAMINY SPORTU ŻUŻLOWEGO     
7 kwietnia 2017 r. w Lesznie miał zostać rozegrany 67 Memoriał im. Alfreda Smoczyka, niestety z powodu niesprzyjającej aury został odwołany
1 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie Turniej Indywidualny BACK IN TOWN
1 kwietnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie Turniej "PK The Final Word"
30 marca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrane zostaną Eliminacje Złotego Kasku
30 marca zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrane zostaną Eliminacje Złotego Kasku
26 marca zapraszamy do rawicza na sparing pomiędzy Kolejarz Rawicz - Drużyna Gości
26 marca zapraszamy do Piły gdzie rozegrany zostanie Sparing pomiędzy Victoria Piła - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
26 marca zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Sparing pomiędzy Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
Szkolenie dla kandydatów na Komisarzy Ochrony Środowiska PZM w sportach morowych odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2017 roku, w godzinach.
Szkolenie dla kandydatów na Komisarzy Ochrony Środowiska PZM w sportach morowych odbędzie się
Poniżej przedstawiamy Komunikat 1/2017 ZOŚ PZM
Zaczyna się sezon sportowy.
Zarząd Okręgowy PZM w Zielonej Górze informuje, iż Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego ogłosił nabór kandydatów na Komisarzy Torów w sporcie żużlowym
Szanowni Państwo jesteśmy również na facebooku.
Motocykle
Zawodnicy, Organiatorzy i Sędziowie warto zapoznać się jakie są stawki i i wysokość składek za ubezpieczenia na 2017 rok
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego 2015 - 2019 Lp. Imię i Nazwisko
W najbliższy piątek tj. 24.lutego br. odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze jednego z naszych klubów.
  Okręgowa Komisja Sportu Motocyklowego ustaliła termin szkolenia i egzaminu osób funkcyjnych/ kandydatów do pełnienia funkcji - osób funkcyjnych na zawodac
W środę 15 lutego 2017 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy odbyły się: pierwsze Posiedzenie Prezydium oraz Pos
  Piotr Żyto i Andrzej Hawryluk  Stowarzyszenie Hawi Racing Team w dniu 04 luty 2017 zorganizowało Opolską Galę Żużla na Lodzie.
Informujemy że jest już na naszej stronie opublikowany wstępny kalendarz ZO PZM w Poznaniu na rok 2017
Andrzej Hawryluk i Piotr Żyto zapraszaja na XIII Galę Żużlowa na Lodzie, która odbędie się w sobotę 4 lutego 2017  na lodowisku TOROPOL
W niedzielę 29 stycznia 2017 r. na lodowisku Tor-Tor w Toruniu odbyły się XIV Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie.
W dniu 20.01.2017r. podsumowaliśmy sezon 2016 w Katowickim Okręgu PZM.
Miło nam poinformować, że firma PZU przedłużyła współpracę z PZM w sprawie zniżek dl
W dniu 30 grudnia 2016 roku w siedzibie ZO PZM Bydgoszcz odbyło się spotkanie z czynnymi działaczami ZO PZM Bydgoszcz.
Niech w Nowym Roku 2017 świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości, spokoju i bezpieczeństwa.
27 grudnia 1918 roku to dzień rozpoczęcia Powstania Wielkopolskiego. pamiętajmy o tej jednej z najważniejszych dat naszego regionu i kraju
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzy
W dniu 15 grudnia 2016 roku w siedzibie ZO PZM Bydgoszcz odbyło się coroczne Spotkanie Świąteczno-Noworoczne Zarządu Okręgowego
Zarząd Okręgowy PZM we Wrocławiu informuje, że w dniu 14.01.2017r. o godz.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wraz z opłatkiem wigilijnym, dźwiękiem śpiewu i kolędą, pragnę życzyć Wam zdrowia, radości, i pokoju.
W minioną niedzielę 11 grudnia 2016 roku w Sali Kameralnej Filharmonii Pomorskiej im.
W miniony czwartek zakończyliśmy kolejny sezon motorowy. Gratulujemy za sukcesy w tym roku: Maciejowi Szyszko Szymonowi Szyszko
Komunikat nr 1/2016  Zespołu Medycznego PZM
WAŻNE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy uprzejmie informuje, że coroczne „Podsumowanie Sezonu Motorowego PZM
  Towarzystwo Sportowe "Kolejarz Opole"  prowadzone przez Prezesa Grzegorza Sawickiego podpisało kontrakty z zawodnikami - II liga sport żużlowy na sezon 20
  Od dziś rusza 49 EDYCJA PLEBISCYTU NTO na najpopularniejszych sportowców, trenerów, drużyny -  kandydatów można zgłaszać
1 Listopada w Dzień Wszystkich Świętych i 2 Listopada w Dzień Wszystkich Zmarłych, wspominamy tych wszystkich, którzy już odeszli.
Zarząd Okręgowy PZM w Poznaniu informuje, że w związku z przerwą urlopową, dnia 31.10.2016 r. biuro będzie nieczynne.
Dnia 25 września 2016 r. Stal Gorzów podejmowała u siebie na torze Get Well Toruń.
Dnia 25 września 2016 r. Falubaz Zielona Góra podejmował u siebie na torze Spartę Wrocław.
Uwaga zmiana telefonu w ZG  PZM 
W dniu 1 października 2016 roku przedstawiciele sekcji pojazdów zabytkowych Automobilklubu Toruńskiego gościli na toruńskiej Mo
Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016.
14 października zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie przeniesiony z 11 października Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
Szanowni Państwo jesteśmy chyba pierwszym Zarządem Okręgowym PZM - działalność statutowa Związku, który otworzył swoją stronę n
8 października zapraszamy do Piły gdzie rozegrany zostanie Turniej pożegnalny Piotra Śwista
Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych wRawiczu który miał się odbyć 8 października został z powodu warunków atmosferycznych ODW
Szanowni Państwo jesteśmy chyba pierwszym Zarządem Okręgowym PZM - działalność statutowa Związku,
30 września KS Unia Leszno zaprasza do Leszna na 66 Memoriał im. Alfreda Smoczyka
24 września zapraszamy do Piły na V rundę Nice Cup
25 września zapraszamy do Rawicza na 2 rundę Finałowa I Ligi  w której spotkają się: Holistic Polska Rawicz - Kolejarz Opole
Zakładowy Klub Sportowy "Stal" Rzeszów zaprasza na Młodzieżowy Turniej Indywidualny o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa.
21 września zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
17 września zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie Turniej Indywidualny BACK IN TOWN
Już w najbliższy weekend tj. 10/11.września na mini torze w Bydgoszczy przy Sportowej 2 odbędą się zawody w Mini Żużlu.
13 września zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrana zostanie V (ostatnia) runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
11 września zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 18 rundy I Ligi spotkają się: Holistic Polska Rawicz -  Polonia Bydgoszcz
4 września zapraszamy do Piły gdzie w ramach 17 rundy I Ligi spotkają się: KŻ Victoria Piła - Orzeł Łudź
3 września zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie odbędzie się 64 Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp.
W niedzielę 28 Sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 16 rundy I Ligi spotkają się: Holistic Polska Rawicz -  Speedway Wanda Instal Kraków
24 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów
21 sierpnia w Pile rozegrana zostanie15 runda I Ligi w ramach której spotkaja się:  KŻ Victoria Piła - KSM Krosno
21 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIV kolejki PGE Ekstraligi, spotkają się: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
18 sierpnia na godz. 16:00 zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie IV runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
16 sierpnia zapraszamy do Rawicza na V rundę grupy 4, Młodzieżowych Dróżynowych Mistrzostw Polski
16 sierpnia zapraszamy do Gniezna na V rundę gupy 1, Młodzieżowych Dróżynowych Mistrzostw Polski
11 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w rama XI kolejki PGE Ekstraligi spotkają się Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Gospodarze, zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz okazali się mało gościnni i pokonali pozostałych rywali we wtorkowej III rundzie M
6 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie finał Srebrnego Kasku
4 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie zostanie rozegrana II runda Ligi Juniorów PGE Ekstraligi
31 lipca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XI Kolejki PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Impreza rangi FIM-owskiej po raz pierwszy w historii zagości w Grudziądzu!
10 lipca zapraszamy do Piły gdzie w ramach 13 rundy I Ligi spotkają się: KŻ Victoria Piła - Speedway Wanda Instal Kraków
W niedzielę 10 lipca zapraszamy na zaległy mecz w ramach IX Kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy: Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
7 lipca w lesznie odbędzie się II runda Ligii Juniorów
6 lipca na Stadionie Olimpi w Poznaniu odbędzie się I runda Ligii Juniorów, serdecznie zapraszamy.
5 lipca zapraszamy do Piły na III rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
IMP
1 lipca zapraszamy do Leszna na Finał Indywidualne Mistrzostwa Polski
 30 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na półfinał Brązowego Kasku
Po sobotnich indywidualnych zmaganiach na stadionie mini żużlowym w Bydgoszczy w niedzielę przyszedł czas na zmagania w ramach 
Na stadionie mini żużlowym w Bydgoszczy w minioną sobotę odbyła się kolejna 6 już runda Indywidualnych Mistrzostw Polski Mini Ż
26 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 12 rundy I Ligi spotkają się:  Holistic Polska Rawicz -  Stal Rzeszów
23 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
19 czerwca zapraszamy do Piły gdzie w ramach 11 rundy I Ligi spotkają się: KŻ Victoria Piła - Stal Rzeszów
16 czerwca zapraszamy do Ostrowa gdzie odbędą się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
11 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 2 rundy I Ligi spotkają się: Holistic Polska Rawicz -  Eko Dir Włókniarz Częstochowa
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci   Ś.P.   Krystiana Rempały    
5 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 10 rundy I Ligi spotkają się:  Holistic Polska Rawicz -  KŻ Victoria Piła
W dniu 19 maja 2016 roku odbyła się uroczystość Poświęcenia Sztandaru Zarządu Okręgowego PZM Bydgoszcz .
Zarząd Okręgowy PZM w Poznaniu informuje, że w związku z przerwą urlopową, dnia 27.05.2016 r. biuro będzie nieczynne.
23 maja zapraszamy do Leszna na III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
22 maja zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 8 rundy I Ligi spotkają się:  Holistic Polska Rawicz - KSM Krosno
22 maja zapraszamy do Leszna gdzie w ramach rozgrywek VI Kolejki PGE Ekstraligi spotkają się:  Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
21 maja na ostrowskim torze odbędą się  XIX Memoriał im. Rifa Saitgariejewa, serdecznie zapraszamy
Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 09.05.2016 r. odszedł od nas
19 maja zapraszamy do Piły gdzie zostanie rozegrana II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
19 maja zapraszamy do Rawicza gdzie zostanie rozegrany 1/2 Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
17 maja zapraszamy do Ostrowa gdzie rozegrana zostanie I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
15 maja zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 4 rundy I Ligi spotkają się:  Holistic Polska Rawicz -  Orzeł Łódź
11.05016 r. zapraszamy do Piły gdzie rozegrany zostanie Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
8 maja zapraszamy do Leszna gdzie w ramach V Kolejki PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
8 maja zapraszamy do Piły gdzie w ramach 7 rundy I Ligi spotkają się:  KŻ Victoria Piła - Lokomotiv Daugavpils
1 maja zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 6 rundy I Ligi spotkają się:  Holistic Polska Rawicz -  Renault Zdunek Wybrzeże Gdańska
24 kwietnia 2016 r. zapraszamy do Piły gdzie w ramach 5 rundy I Ligi spotkają się: KŻ Victoria Piła - Polonia Bydgoszcz
23 kwietnia na Torze Poznań odbędzie się Nadzwyczajny Okręgowy Zjazd Polskiego Związku Motorowego w Poznaniu w związku z koniecznością dokonania wyborów uzu
22 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach III kolejki PGE Ekstraligi spotkają się:  Fogo Unia Leszno - KS Get Well Toruń
21 kwietnia zapraszamy do Piły gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
w najbliższy poniedziałek , tj. 11.04.16 o godz 18.00 w siedzibie PZM , ul. Abrahama 7 Gdańsk odbędzie się szkolenie dla sędziów żużlowych.
W dniu 2 kwietnia 2016 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy odbyło się coroczne spotka
10 kwietnia zapraszamy do Piły gdze w ramach 3 rundy I Ligi spotkają się:  KŻ Victoria Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańska
8 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach I Kolejki PGE Ekstraligi spotkają się:  Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
Po rocznej przerwie w rozgrywkach ligi żużlowej w Opolu  KOLEJARZ Opole - POLONIA Bydgoszcz  46:44,
Pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz wiosennego nastroju życzy Prezes ZO PZM
W piątek (1 kwietnia) odbędzie się 66. Memoriał Alfreda Smoczyka, turniej rozpocznie się o godzinie 19:00.
Uprzejmie informujemy, że zarezerwowaliśmy w systemie Kup Bilet miejsca na Speedway Grand Prix na żużlu w dniu 14 maja 2016 w Warszawie , na potrzeby kibicó
Z okazji Świąt  Zmartwychwstania Pańskiego, życzę żywej wiary, mocnej miłości i pokoju serca.
W poniedziałek 28 marca na torze w Pile zainaugurowany zostanie sezon Nice Polskiej Ligi Żużlowej.
 Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 marca 2016r.  o godz.
MOTOCYKLE 
26 lutego na terenie Wrocławskiej Strefy Rozrywki umiejscowionej na terenie Toru Kartingowego Wrocław Racing Center we Wrocławiu przy ulicy Buforowej 2 odby
W imieniu Okręgowej Komisji Sportu Żużlowego ZO PZM Wrocław chcielibyśmy zaprosić na dziewiąte już spotkanie którego inicjatorem jest i był były Prezes ZO P
Uwaga ubezpieczeni!!!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy informuje, że w dniu 3 lutego 2016 roku o godz. 10.30.
Stowarzyszenie HAWI Racing Team zaprasza na XII Opolską Galę Żużlową na Lodzie, impreza odbędia się 6 lutego 2016r na lodowisku TOROPOL, początek godzina 18
Zarząd Okręgu PZM w Białymstoku informuje, że w dniu 05.01.2016 podjął uch
Zarząd Okręgowy PZM w Opolu na wspólnym spotkaniu z przedstawicielami klubów motorowych podsumował  Sezon`2015.
Gala Mistrzów Dolnego Śląska 2015 - Relacja TVP http://wroclaw.tvp.pl/23521513/10012016
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku
       
       
W dniu 13 grudnia 2015 roku (niedziela) o godz.11.00 Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy
WYNIKI  DRUŻYNY BETARD SPARTA WROCŁAW - SEZON 201
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 10 grudnia 2015 r.
Dnia 05 grudnia 2015 roku w Stanowicach odbył się XX Turniej Mikołajkowy na Miniżużlu.    Najlepsze wyniki w klasie 50 cc uzyskali:
19 grudnia 2015 roku o godz.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy z przyjemnością informuje, iż tegoroczne Podsumowanie Sezonu Motorowe
Znamy już zatwierdzone składy osobowe Głównych Komisji i Zespołów PZM na okres kadencji 2015-2019.
Dnia 5 listopada w Restauracji Cztery Brzozy w Kowalach k. Gdańska odbyło się Uroczyste Zakończenie Sezonu 2015.
1 Listopada w Dzień Wszystkich Świętych i 2 Listopada w Dzień Wszystkich Zmarłych, wspominamy tych wszystkich, którzy już odeszli.
W niedzielę (25 października) zapraszamy do Ostrowa gdzie zostanie rozegrany 63. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa.
W sobotę 24 października zapraszamy do Leszna na 64 Memoriał legendy Polskiego Żużla - Alfreda Smoczyka
KOMISJE ZO PZM W POZNANIU 2015 - 2019
Fotorelacja Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska Juniorów na żużlu - Świętochłowice, 4 października 2015 roku.  
13.10.2015 r.
11 października zapraszamy do Gniezna gdzie w barażowym rewanżu o awans do Nice PLŻ zagrają: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - KŻ Polonia Piła
FOGO Unia Leszno wywalczyła Drużynowe Mistrzostwo Polski w sezonie 2015.
 4 października zapraszamy do Ostrowa gdie o awans do ENEA Ekstraliga w meczu barażowym spotkają się: MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
4 października zapraszamy do Piły na mecz barażowy o awans do Nice PLŻ pomiędzy: KŻ Polonia Piła - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno
29 września zapraszamy do Gniezna na IV rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
27 września zapraszamy do Ostrowa gdzie w finale Nice PLŻ spotkają się: MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. -   Lokomotiv Daugavpils
27 września zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Finałowy mecz rewanżowy pomiędzy: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Miło nam poinformować że 3 klubu żużlowe z Okręgu Poznańskiego znalazły się w finałach rozgrywek lig żuzlowych:
20 września zapraszamy do Piły gdzie w ramach Fiału II Ligi spotkają się: KŻ Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk
19 września zapraszamy do Poznania na 3 finałową rundę Turnieju Lotto Poznań Speedway Cup
19 września zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie odbędzie się IV finał Individual Speedway European Championship
15 września zapraszamy do Piły na zaległą I rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
13 września zapraszamy do Piły gdzie w ramach półfinałów II Ligi spotkają się:  KŻ Polonia Piła - KMŻ Motor Lublin
13 września zapraszamy do Leszna gdzie w ramach półfinałów ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - KS Toruń
6 września zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach  play-off Nice PLŻ spotkają się: MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. -  ROW Rybnik
5 września zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrane zostaną Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice PLŻ o Koronę Bolesława Chrobrego
30 sierpnia zapraszamy do Poznania na 2 Turniej Lotto Poznań Speedway Cup
30 sierpnia zapraszamy do Piły gdzie odbędzie się Finał Srebrnego Kasku
25 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie III runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
23 sierpnia zapraszamy do Piły gdzie w ramach 10 kolejki II Ligi spotkają się:  KŻ Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk
23 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach10 kolejki II Ligi spotkają się: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz -  KSM Krosno
23 sierpnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. fdzie w ramach 14 kolejki I Ligi spotkają się:  MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
23 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIV Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Żużlowcy HAWI Opole awansowali do finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, w któym będą rywalizować z ROW Rybnik, SPARTĄ Wrocław i WYBRZEŻEM Gdań
16 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 13 kolejki I ligi spotkają się:  Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -  Lokomotiv Daugavpils
14 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIII kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra
11 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrana zostanie V runda Młodzieżowych Drużynowych mistrzostw Polski
       
       
09 sierpnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach 12 kolejki I Ligi żużla spotkają się:  MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
05 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
 2 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach rozgrywek 7 kolejka I Ligi spotkają się: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów
2 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrane zostaną Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
26 lipca zapraszamy do Piły gdzie w ramach rozgrywek 8 kolejki II Ligi żuzlowej spotkaję się: KŻ Polonia Piła - KMŻ Motor Lublin
26 lipca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach rozgrywek XI Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - PGE Stal Gorzów
  Patryk Rolnicki wygrał w Opolu III rundę Nice Cup (grupa południowa),  szczegóły
19 lipca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach rozgrywek VIII Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - PGE Stal Rzeszów
19 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 7 kolejki I Ligi zużla spotkają się:  Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sensacja w Ostrowie, żużlowa młodzież z HAWI Racing Team wygrała I rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, 
         Członkowi Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego
14 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie zostanie rozegrana II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
12 lipca zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
11 lipca apraszamy wszystkich fanów żuzla na poznański Golęciń gdzie rozegrane zostaną Indywidualne mistrzostwa Poznania na żużlu "Poznań Speedway Cup"
W dniu 27 czerwca w Warszawie na Walnym Zgromadzeniu Delegatów PZM wybrano nowe władze Polskiego Związku Motorowego, miło nam poinformować że we władzach ce
7 lipca zapraszamy do Ostrowa i Piły gdzie odbędą sie I rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
04 lipca zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie Finał rozgrywek Brązowego Kasku
2 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrane zostaną Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych
30 czerwca zapraszamy do Ostrowa gdzie rozegrana zostanie II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski
28 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach rozgrywek 7 kolejki II Ligi żużlowej spotkają się:  Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz -  KMŻ Polonia Piła
28 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach10 kolejki I Ligi żużlowej spotkają się:  Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -   Orzeł Łódź
21 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach rozgrywek 9 kolejki I Ligi spotkają się:  MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Działacze Stowarzyszenia Hawi Racing Team zaprezentowali koncepcję stworzenia w Opolu przy ul.Wschodmiej  Centrum Sportów Motorowych w opar
14 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach rozgrywek 8 kolejki I Ligi spotkają się: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -   Speedway Wanda Instal Kraków
14 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach rozgrywek  VIII Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - PGE Stal Rzeszów
10 czerwca po długiej przerwie na Poznańskim Golęcinie odbędzie się półfinał Brązowego Kasku serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców żużla na to widowisko
6 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie półfinał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu
3 czerwca zapraszamy do Piły gdzie rozegranie zostanie mecz żużlowy Reprezentacja Polski kontra Wojownicy Mistrza
31 maja zapraszamy do piły gdzie w ramach 4 kolejki II Ligi żużlowej spotkają się: KŻ Polonia Piła - KSM Krosno
31 maja zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 4 kolejki II Ligi żużlowej spotkają się: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz -  KMŻ Motor Lublin
31 maja zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach  6 kolejki I Ligi Nice Polska Liga Żużlowa spotkają się:  MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
IMP
27 maja zapraszamy do Ostrowa gdzie rozegrany zostanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żuzlu
24 maja zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach rozgrywek 5 kolejki I Ligi spotkają się:  Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -   ŻKS ROW Rybnik
24 maja zapraszamy do Leszna gdzie w ramach V Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - KS Toruń
22 maja zapraszamy do Gniezna gdzie w sparingu spotkają się Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -   PGE Stal Rzeszów
Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy na Ratownika Drogowego ruszy przy udziale min. 10 osób. Koszt dla osób nie posiadających legitymacji PZM - 50zł.
20 maja zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Turniej zaplecza kadry juniorów na żużlu
19 maja zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie Turniej zaplecza kadry juniorów na żużlu
17 maja zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 1 kolejki II Ligi żużla spotkają się: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz -  Wybrzeże Gdańsk
17 maja yaprasyamz do Ostrowa Wlkp. gdyie w ramach roygrzwek 1 kolejki I Ligi żulowej spotkają się:  MDM Komputery Dreier  ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
14 maja zapraszamy do Piły na ostatnią IV rundę Młodziezowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
Uprzejmie informujemy,że zaległe zawody II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
HAWI Racing Team zaprasza na turniej żuzlowy "Opolska Karolinka",  szczegóły
10 maja zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach 4 kolejki I Ligi żużlowej spotkają się:  MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
05 maja zapraszamy do Leszna na III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na Żużlu
1 maja zapraszamy do Ostrowa gdzie rozegrany zostanie Międzynarodowy mecz Polska - Dania o puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wlkp.
IMP
30 kwietnia zapraszamy do Rawicza i Piły gdzie odbędą się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
Za 10 dni wystartuje "Opolska Karolinka", turniej żużlowy przygotowany przez HAWI Racing Tea
18 kwietnia 2015r. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku
26 kwietnia zapraszamy do Piły gdzie w ramach rozgrywek 3 kolejka II Ligi spotkają się: KŻ Polonia Piła -Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz
26 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie  w ramach III Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się:  Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów
W drugą sobotę kwietnia br.
Stowarzyszenie HAWI Racing Team Opole zaprasza na turniej żużlowy "Opolska Karolinka", który odbędzie sie 3 maja 2015r  
16 kwietnia zapraszamy do Rawicza gdzie odbędą się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żuzlu
14.04.2015 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na I rudę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
12 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie II Kolejka ENEA Ekstraligi pomiędzy: Fogo Unia Leszno - GKM Grudziądz
12 kwietnia zapraszamy do Gniezna na 2 kolejkę I Ligi żużla, gdzie spotkają się:  Łączyńscy-Carbon Start Gniezno -   składy wegla. Pl Polonia Bydgoszcz
       
Okręgowa Komisja Rewizyjna OKR 2015 - 2019 Lp. Imię i Nazwisko
           
26 marca zapraszamy do Rawicza gdzie zostaną rozegrane eliminacje rozgrywek Złotego Kasku
22 marca zapraszamy wszystkich kibiców żuzlowych do Ostrowa na trening punktowany pomiędzy:MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
22 marca zapraszamy wszystkich kibiców żuzlowych do Gniezna na trening punktowany pomiędzy: Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Dagavpils
21 marca zapraszamy do Leszna gdzie pomiedzy drużynami:  Fogo Unia Leszno - ŻKS ROW Rybnik rozegrany zostanie trening punktowany
KALENDARZ IMPREZ OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017: SPORT MOTOCYKLOWY
Dnia 06.03.2015 r. w Racławiu odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sportu. 
Wszystkich kibiców żużla zapraszamy 18.03.2015 r.
Zarząd Okręgowy PZM w Poznaniu informuje, ze planowane obowiązkowe szkolenie osób funkcyjnych sportu żużlowego tj.
KALENDARZ   IMPREZ    BRD
Uprzejmie informujemy, że z początkiem roku Zarząd Okręgowy PZM Katowice na swojej stronie internetowej dodał funkcję pod nazwą
Uprzejmie informujemy, że z początkiem roku Zarząd Okręgowy PZM Katowice na swojej stronie internetowej dodał funkcję pod nazwą
Sport Motocyklowy Wniosek o zmianę licencji B na C
Z wielkim smutkiem informujemy, że 1 stycznia 2015 r. - w dniu swoich 71 urodzin - zmarł nieodżałowany nasz Kolega Leszek Szozda.
UWAGA!!! Nowa Siediba biura ZO PZM w Poznaniu:   60-649 Poznań ul. Piątkowska 118/39  II piętro. (budynek z tyłu)
W dniu 20 grudnia 2014 roku Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Park Hotelu Diament w Zabrzu zorganizował Okręgowe P
       
Główna Komisja Sportu Żużlowego oraz Zarząd Okręgowy PZM w Katowicach organizują kurs na licencję instruktora sportu żużlowego PZM.
1 Listopada w Dzień Wszystkich Świętych i 2 Listopada w Dzień Wszystkich Zmarłych, wspominamy tych wszystkich, którzy już odeszli.
26 Października zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie Turniej Żużlowy o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego
19 października zapraszamy wszystkich kibiców żużla do Leszna gdzie rozegrany zostanie Turniej Unia Leszno i Przyjaciele Sqóry
16 października zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrana zostanie powtórka Finału II Liga MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
12 października zapraszamy do Rawicza gdzie o godz. 15:00 rozegrany zostanie Finał Złotego Kasku
11 października zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie Turniej Żużlowy zakańczający Sezon Żużlowy 2014
Reprezentant naszego klubu - Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego "Speedway" Częstochowa, Michał Gruchalski po finałowej ru
w dniach 01-02 października w Rawiczu rozegrany zostanie Turniej zaplecza Kadry Juniorów, serdecznie zapraszamy
30.09.2014 r.
28 września zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie Finał ENEA Ekstraliga pomiędzy Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
21 września zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie rewamż półfinału II Ligi żuzla pomiędzy: MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
14 września zapraszamy do Piły gdzie odbędą się półfinały II Lii żużla pomiędzy  KŻ Victoria Piła - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
14 września w Gnieźnie odbędą się półfinały NICE Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy Carbon Start Gniezno -  PGE Marma Rzeszów
14 września w Lesznie odbędą się Półfinały ENEA Ekstraligi pomiędzy: Fogo Unia Leszno - AZOTY  UNIA Tarnów, serdecznie zapraszamy
w diach 09-10 września w Ostrowie Wlkp. zostanie rozegrany Turniej Zaplecza Kadr Juniorów, serdecznie zapraszamy do Ostrowa
7 września zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach14 kolejki I Ligi żużla spotkają się: Carbon Start Gniezno -  GTŻ Grudziądz
24 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIII Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów
24 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach10 kolejki II Ligi żużla spotkają się: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów
23 sierpnia zapraszamy do Ostrowa, gdzie w ramach 9 kolejka II Ligi żużla spotkają się: MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. -  Kolejarz Opole
W Opolu rozegrano Indywidualny Młodzieżowy Puchar Świata 250 cm3 na żuzlu, w zawodach startowali zawodnicy pomiędzy 13 a 17 rokiem życia z 10 państw.
UWAGA W miesiącu sierpniu biuro ZO PZM w Poznaniu czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 za utrudnienia przepraszamy
17 Sierpnia zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie 2. Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu
Para Patrick Hougaard-Stanisław Burza wygrała turniej żużlowy "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza" zorganizowany w Opolu, 
10 sierpnia zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XII kolejki Enea Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
10 sierpnia zapraszamy do Piły gdzie w ramach rozgrywek IX kolejki II Ligi żużla spotkają się: KŻ Victoria Piła - Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz 
10 sierpnia zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach XII kolejki I Ligi żużla zostanie rozegrany mecz pomiędzy: Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin
03 sierpnia zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 8 kolejki II Ligi żużla spotkają się: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - Kolejarz Opole
03.08.2014 r. zapraszamy do piły gdzie w ramach 8 kolejki II Ligi żużla spotkają się KŻ Victoria Piła -  KSM Krosno
W Opolu rozegrano półfinał IMP na żużlu.
30 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie Turniej Zaplecza Kadry Juniorów na żużlu
IMP
28 lipca zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
22 lipca zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw polski na żuzlu
Fotorelacja z Gold Trophy w mini żużlu w Częstochowie. Autor zdjęć: MARCIN RYMARCZYK
15 lipca zapraszamy do Rawicza na III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na żuzlu
13 lipca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach X Kolejki ENEA Ekstraligi, spotkają się: Fogo Unia Leszno -Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
8 lipca zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów na żuzlu
1 lipca zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrane zostaną eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych na żużlu
29 czerwca zapraszamy do Ostrowa gdzie w ramach 7 kolejki II Ligi żuzla, spotkają się:  MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. -  KŻ Victoria Piła
Zarząd Okręgowy PZM w Poznaniu informuje, że w związku z przerwą urlopową, dnia 20.06.2014 r. biuro będzie nieczynne.
26 czerwca zapraszamy również do Gniezna gdzie gdzie rozegrany zostanie kolejny półfinał Srebrnego Kasku
26 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrany zostanie półfinał Srebrnego Kasku
24 czerwca zapraszamy do Ostrowa gdze rozegrana zostanie II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu
22 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 9 kolejki I Ligi żużla, spotkają się: Carbon Start Gniezno -  składy wegla. Pl Polonia Bydgoszcz
19 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w meczu sparingowym spotkają się MDM Komputery ŻKS Ostravia - Ostrovia - Ostrowianie    
IMP
16 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie o godz. 16:30 odbędzie się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zapraszamy
15 czerwca zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach 6 kolejki II Ligi rozegrany zostanie mecz pomiędzy: Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz - Speedway Wanda Insta
15 czerwca w Ostrowie w ramach 6 kolejki II Ligi spotkają się MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.. -  KSM Krosno
15 czerwca w Pile w ramach 6 kolejki II Ligi rozegrany zostanie mecz pomiędzy: KŻ Victoria Piła - Kolejarz Opole
15 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach VIII Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się  Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
relacja opole.sport.pl
8 czerwca zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 7 kolejki I Ligi żużla spotkają się: Carbon Start Gniezno -  PGE Marma Rzeszów
IMP
5 czerwca w Pile rozegrany zostanie kolejny ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
IMP
5 czerwca zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
1 czerwca zapraszamy do Leszna gdzie w ramach VI Kolejki ENEA Ekstraliga spotkają się Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów
29 maja zapraszamy do Piły gdzie rozegrane zostaną eliminacje Mistrzostw Polski Par Klubowych
25 maja w Rawiczy w ramach 4 kolejki II Ligi spotkają się Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz -  KSM Krosno serdecznie zapraszamy
25 Maja zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 5 kolejka I Ligi żużla spotkają się Carbon Start Gniezno -  Orzeł Łódź
25 maja zapraszamy do Piły gdzie w ramach 4 kolejki II Ligi rozegrany zostanie mecz pomiędzy: KŻ Victoria Piła - MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
21 maja zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrana zostanie IV runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na żużlu
14 maja zapraszamy do Piły gdzie odbędzie się III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski na Żużlu  
11 maja zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach 4 kolejki I Ligi spotkają się Carbon Start Gniezno -  Lokomotiv Daugavpils
11 maja zapraszamy do Leszna gdzie w ramach IV Kolejki ENEA Ekstraligi spotkaja się Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra
04 maja zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie w ramach 3 kolejki II Ligi żużla spotkają się MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1 maja zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. gdzie rozegrany zostanie mecz sparingowy, żużlowej reprezentacji Polski i Australi
30 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrany zostanie VII Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego na żużlu
21.04.2014 r w Rawiczu rozegrany zostanie mecz w ramach 2 kolejki II ligi żużla, pomięzy Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - KŻ Victoria Piła
w drug dzień świąt tj 21.04.2014 r.
Po raz kolejny stajemy przed tajemnicą Zwycięstwa życia nad śmiercią Triumfem dobra nad złem.
Stowarzyszenie Żużlowy Klub Sportowy "ROW Rybnik" zaprasza w dniu 13 kwietnia 2014r (niedziela) na stadion
17 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzi rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy Carbon Start Gniezno - MDM Komputery ŻKS Ostrovia
17.04.2014 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie finał eliminacji krajowych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu
16 kwietnia zapraszamy do Leszna na I rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
13 kwietnia w Pile w ramach 1 kolejki II ligi żużla spotkają się Victoria Piła - Speedway Wanda Instal Kraków
13 kwietnia w Ostrowie Wlkp. w ramach 1 kolejki II ligi żużla rozegrany zostanie mecz pomiędzy MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Kolejarz Rawag Rawicz
13 kwietnia zapraszamy do Leszna na mecz I kolejki ENEA Ekstraliga pomiędzy Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
5 kwietnia zapraszamy do Leszna gdzie rozegrany zostanie 64 Memoriał im. Alfreda Smoczyka
5 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzie na stadionie Startu Gniezno  rozegrany zostanie sparingowy Turniej Par
2 kwietnia Zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. gdzie rozegrany zostanie mecz sparingowy: MDM Komputer ŻKS Ostrovia - Carbon Start Gniezno
30 marca zapraszamy również na Stadion im. Floriana Kapały do Rawicza gdzie rozegrane zostaną eliminacje Złotego Kasku.
30 cerwca zapraszamy na Stadion Miejski do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegranę zostaną eliminacje Złotego Kasku.
29 marca w Pile odbędą się półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu
28 marca zapraszamy do Gniezna gdzie na stadionie Startu Gniezno  rozegrany zostanie sparing pomiędzy Lechma Start Gniezno - GKM Grudziądz
27 marca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie sparing pomiędzy Fogo Unia Leszno - UNIA Tarnów
26 marca Zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. gdzie rozegrany zostanie mecz sparingowy: MDM Komputer ŻKS Ostrovia - Unia Tarnów
23 marca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie sparing pomiędzy Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
23 marca Zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. gdzie rozegrany zostanie mecz sparingowy: MDM Komputer ŻKS Ostrovia - Kotra Goście
16 marca zapraszamy do Gniezna na mecz sparingowy pomiędzy drużynami Start Gniezno - Fogo Unia Leszno
14 marca Zapraszamy na Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp.
14 marsa na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie sparing pomiędzy Fogo Unia Leszno - Start Gniezno
Około 40 zawodników sportów motorowych i prawie 2,5 tys. widzów wzięło udział w sobotę w X Opolskiej Gali Żużla na Lodzie.
W piątek – 10 stycznia br w Park Hotel Diament w Katowicach odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2013 w naszym okręgu.
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego
Bezpieczeństwo i Ochrona Środowiska
27.10.2013 r. na stadionie w Gnieźnie odbędą się ostatnie zawody sezonu 2013 - treningowy turniej par.
kalendarz/rezerwacjeregulamin 
Klub Żużlowy Kolejarz Opole zaprasza na ostatnie zawody sezonu`2013 pn." Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę".
Do żuzlowego meczu Reprezentacja Polski – Mistrzowie Świata pozostało 3 dni
6.10.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie Turniej żużlowy o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
Więcej na stronie: http://info.ksul.pl/start
W rozegranym w dniu 21.09.13 r.
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/23501
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/23500
Więcej na stronie: http://info.ksul.pl/start
Komunikat GKSŻ nr 107/2013
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16107
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/20568
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16079
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16327
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16074
Więcej na stronie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16127
01.08.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na Żużlu.
Kolejarz Opole - ROW Rybik 45:45. Szczegóły -  NTO
28.07.2013 r. zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach XV kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Lechma Start Gniezno - Fogo Unia Leszno
24.07.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozgrywane będą eliminacje do Mistrzostw Polski Par Klubowych na Żużlu
23.07.2013 r. zapraszamy do Gniezna i Piły gdzie rozegrane zostaną rundy eliminacyjne do Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski
21.07.2013 r. zapraszamy do Rawicza gdzie w ramach I Ligi Żużla, 13 kolejki, spotkają się: Kolejarz Rawag Rawicz - Lokomotiv Daugavpils
21.07.2013 r. zapraszamy do Leszna gdzie w ramach XIV kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa.
21.07.2013 r. w Pile w ramach 9 kolejki II Ligi Żużla spotkają się: Victoria Piła - Speedway Wanda Instal Kraków.
15.07.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. na II rundę eliminacji Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. 
szczegóły NTO
11.07.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp. gdzie rozegrany zostanie półfinał Brązowego Kasku  
Okręgowa Komisja Sporu Żużlowego w kadencji 2015-2019 zatwierdzony w dniu 17 czerwca 2015r.
07.07.2013 r. zapraszamy do Ostrowa Wlkp.
07.07.2013 r. zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach XIII kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Lechma Start Gniezno - Stal Gorzów  
03.07.2013 r. zapraszamy do Leszna gdzie rozegrana zostanie IV runda Ligi Juniorów Grupy Północ na żużlu  
02.07.2013 r. zapraszamy do Gniezna gdzie rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów Grupy Północ na żużlu  
W opinii Petera Hansena (sędziego z ramienia FIM UEM) i zawodników startujących w Mistrzostwach Europy klas MX65/85 było dobrze, choć jeszcze parę rzeczy
30.06.2013 r. w ramach XII kolejki ENEA Ekstraligi w Lesznie spotkają się: Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra  
29 czerwca zapraszamy do Piły gdzie rozegrany zostanie 1 Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu  
16.06.2013 r. w ramach rozgrywek ENEA Ekstraligi 11 kolejki w Gnieźnie spotkają się: Lechma Start Gniezno - Dospel Włókniarz Częstochowa.
16.06.2013 r. w ramach rozgrywek I Ligi 2 kolejki Żużla w Ostrowie Wlkp. spotkają się: ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
14.06.2013 r. w Ostrowie Wlkp. w ramach sparingu spotkają się: ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Unia Tarnów   
16 maja zapraszamy do Piły, gdzie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu
11.05.2013 r. zapraszamy do Rawicza gdzie rozegrana zostanie runda kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
05.05.2013 r. w ramach VI kolejki ENEA Ekstraligi w Lesnie spotkają się Fogo Unia Leszno - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz.
W ramach rozgrywek 6 kolejki I Ligi Żużla 05.05.2013 r. w Rawiczu spotkają się: Kolejarz Rawag Rawicz - Lubelski Węgiel KMŻ
05.05.2013 r. w ramach rozgrywek II Ligi Żużla, 1 kolejki w Pile spotkają się Victoria Piła - MIR Równe
12.05.2013 r. zapraszamy do Gniezna na VII kolejkę ENEA Ekstraligi gdzie spotkają się: Lechma Start Gniezno - Azoty Tauron Tarnów
12.05.2013 r. w rama rozgrywek II Ligi, 5 kolejki żużla w Pile spotkają się: Victoria Piła - KSM Krosno
W ramach rozgrywek I Ligi 7 kolejki Żużla, 17.05.2013 r. na stadionie w Ostrowie Wlkp.
21.04.2013 r. zapraszamy do Leszna gdzie w ramach IV kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno
W ramach 4 kolejki I Ligi Żużla w Rawiczu spotkają się: Kolejarz Rawag Rawicz - GKM Grudziądz
21.04.2013 r. zapraszamy do Piły na 3 kolejkę II Ligi żużla gdzie spotkają się: Victoria Piła - Kolejarz Opole
23.04.2013 r. zapraszamy do Piły na Finał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na Żużlu
25.04.2013 r. w Rawiczu odbędzie się Finał Złotego Kasku oraz Finał Krajowych Eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata, serdecznie zapraszamy
28.04.2013 r. w ramach rozgrywek V Kolejki ENEA Ekstraligi spotkają się w Gnieźnie: Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów. Zapraszamy.
28.04.3013 r. w Ostrowie Wlkp w ramach 5 kolejki rozgrywek I Ligi spotkają się: ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Orzeł Łódź
18.04.2013 r. w ramach rozgrywek I kolejki ENEA Ekstraligi Żużlowej spotkają się w Gnieźnie: Lechma Start Gniezno - Betard Sparta Wrocław.
14 kwietnia zapraszamy do Gniezna gdzie w ramach rozgrywek ENEA Ekstraligi spotka się Lechma Start Gniezno z Stelmet Falubaz Zielona Góra.
16.04.2013 r. zapraszamy do Rawicza na eliminacje Złotego kasku oraz Turniej Krajowych eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata.
Przygotowania do nowego sezonu żużlowego w KOLEJARZ-u na finiszu. 
Szczegóły - NTO. 
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronie: Uni Leszno
Wiecej na stronie: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
Bartosz Zmarzlik żużlowym mistrzem Europy juniorów     szczegóły NTO
Więcej na stronie: http://www.start.gniezno.pl/start/
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl  
KOLEJARZ Rawicz - KOLEJARZ Opole  52:36    szczegóły NTO
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 51 - 39 Pierwszy wygrany mecz półfinałowy
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronach: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronach: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronach: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl  
KOLEJARZ wygrał w Krakowie i jest w półfinale   szczegóły NTO
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl  
Więcej na: www.sportowefakty.pl
Więcej na: www.sportowefakty.pl
szczegóły NTO  
Więcej na: www.sportowefakty.pl  
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
Więcej na: sportowe fakty.pl
Więcej na: Sportowe fakty.pl
Więcej na: Sportowe fakty.pl
Więcej na: sportowe fakty.pl
Najważniejsze zasady:
Więcej na stronoie: sportowe fakty
Lista startowa półfinału w Pile:1. Paweł Miesiąc (Lubelski Węgiel KMŻ)
więcej na: sportowe fakty
więcej na: sportowe fakty
Więcej na: sportowe fakty  
Więcej na stronie: www.sportowefakty.pl
KOLEJARZ Opole - WANDA Kraków  44:46   szczegóły NTO
Więcej na: Sportowe fakty.pl
Więcej na: sportowe fakty.pl
Więcej na: sportowe fakty.pl
Informujemy, że w dniach od 6 do 8 czerwca 2012 roku (długi weekend) biuro Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach będzie NIECZYNNE.
Zapraszamy na stronę: victoria Piła
Zapraszamy na stronę: ŻKS Ostrovia
Więcej na stronie: TŻ Start Gniezno
Więcej na stronie: TŻ STARTU Gniezno
Zarząd Okręgowy PZM w Zielonej Górze informuje, iż w dniu 31 maja 2012 r. biuro urzędować będzie do godziny 11, zaś 1 czerwca 2012 r. będzie nieczynne.
relacja filmowa   
Śp. Jerzy Hłasko był długoletnim działaczem ZO PZM w Gdańsku. Pełnił m.in. funkcję przewodniczącego komisji sędziowskiej.
 II liga 5 kolejka
 Wiecej na stronach:  Automobilklubu Wielkopolski
 
... wkrótce ...
Kalendarz imprez sportowo-turystycznych i działań na rzecz poprawy b
         Samochody
  Lista środków zabronionych obowiązująca od 1 stycznia 2011
Regulamin ochrony środowiska PZM
Samochody
Kalendarz ogólny ZO PZM Bydgoszcz 2017
Regulamin Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy 2015-2019
Więcej na stronach: unia.leszno
Informujemy, że w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2012 roku biuro Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach będzie NIECZYNNE.
Więcej na sportowe fakty
Z WIELKIM SMUTKIEM PRZYJĘLIŚMY WIADOMOŚĆ O ŚMIERCIKolegi Romana Glińskiego
Ponad 4000 widzów było świadkami zwycięstwa 54:36 KOLEJARZA Opole z ROW Rybnik na rozpoczęcie sezonu żużlowego `2012
Pogoda krzyżuje plany KOLEJARZ-owi  szczegóły NTO
Posiedzenie Okręgowej Komisji Sportu Popularnego i Turystyki odbył
W sprzedaży są już karnety na zawody żużlowe w Opolu  szczegóły
Uczestniczyli w niej osoby posiadające uprawnienia tj.
W dniu 3 marca 2012 roku Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy wraz z Radą Seniorów, zorganizował spotkanie z Weteranami Sportów Motorow
Podsumowanie sezonu 2011 w Okręgu Lubelskim PZMw sporcie kartingowym i Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych.
Ubezpieczenia, licencje ZO i ZG
Kalendarze  
Na posiedzeniu zatwierdzony został przez Zarząd bilans finansowy z
Dzięki uprzejmości Dyrektora Romana Bańczyka w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego 27 grudnia odbyło się Okręgowe Podsumowanie
Wszystko w dziale Regulaminy
Komunikat Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Warszawie uprzejmie informuje, że
  Miło nam poinformować, że najświeższe i najciekawsze informacje znadziecie Państwo na naszej stronie na Facebooku, pod adresem:
29.01.2012r. o godz. 11:00 w sali przy ul.
Zapraszam na uroczyste zakończenie sezonu sportowego 2011 z udziałem przedstawicieli klubów regionu
Piotr Żyto i Ąndrzej Hawryluk zapraszają na Opolską Gale Żużlową na lodzie, która odbędzie się 7.01.2012r