Zgłoszenia do Kalendarza Imprez ZO PZM Zielona Góra na 2020 rok
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze uprzejmie prosi... więcej
Kursokonferencja sędziowska - sędziowie kl. "I" - sport motocyklowy
Uprzejmie informujemy, że w dniach 29 lutego/01 marca 2020 r. oraz... więcej
Szkolenie sędziów kl. "O" sportu żużlowego
Okręgowa Komisja Sportu Żużlowego PZM informuje, że w dniu 14 lutego ... więcej
Wesołych Świąt! ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫
    ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬ ✭  ✬ ✫ ✩ ✲ ✭ ✱ ✩ ✬ ✲ ✱ ❉ ✭... więcej
Komunikat ZG PZM z dnia 18.12.2019 dot. Ubezpieczeń na rok 2020 z obowiązującymi stawkami i opłatami
Informujemy, iż od 1 stycznia 2020 r. przy przedłużaniu bądź wystawianiu... więcej
Nowe składy Okręgowych Komisji
Informujemy, iż dnia 5 grudnia 2019 r. na posiedzeniu Zarządu Okręgowego... więcej
Ogólnopolskie Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze od ponad 40 lat... więcej
ZKŻ SSA oraz Stal Gorzów SA z licencją warunkową na sezon 2020
Zespół ds. licencji dla klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi... więcej

SGP w Vojens: Zmarzlik zwycięża w Danii! (wyniki)

Kolejny świetny wynik gorzowskiego F16 dał mu nie tylko zwycięstwo w duńskim Vojens jako drugiemu po Tomaszu Gollobie Polakowi w historii, ale także dziewięciopunktową przewagę w klasyfikacji generalnej cyklu! A turnieje zostały już tylko dwa...

 

 

Wyniki:

Bartosz Zmarzlik - 18 (2,3,2,2,3,3,3)
2. Matej Zagar - 13 (1,3,1,1,2,3,2)
3. Fredrik Lindgren - 15 (3,2,3,2,2,2,1)
4. Emil Sajfutdinow - 16 (3,2,3,3,3,2,0)
5. Jason Doyle - 12 (2,2,3,1,3,1)
6. Tai Woffinden - 11 (2,1,2,3,2,1)
7. Antonio Lindbaeck - 9 (3,1,1,2,2,0)
8. Martin Vaculik - 7 (1,3,3,0,0,0)
9. Niels Kristian Iversen - 7 (2,3,0,1,1)
10. Leon Madsen - 7 (1,0,2,3,1)
11. Mikkel Michelsen - 6 (0,0,1,2,3)
12. Maciej Janowski - 6 (3,0,1,1,1)
13. Artiom Łaguta - 5 (0,1,0,3,1)
14. Patryk Dudek - 3 (1,2,0,0,0)
15. Robert Lambert - 3 (0,1,2,0,0)
16. Janusz Kołodziej - 0 (0,0,0,0,0)
17. Michael Jepsen Jensen - 0 ()
18. Anders Thomsen - 0 ()

Bieg po biegu:
1. Janowski, Woffinden, Zagar, Kołodziej
2. Lindbaeck, Zmarzlik, Madsen, Lambert
3. Lindgren, Iversen, Vaculik, Michelsen
4. Sajfutdinow, Doyle, Dudek, Łaguta
5. Zagar, Doyle, Lindbaeck, Michelsen
6. Iversen, Sajfutdinow, Woffinden, Madsen
7. Vaculik, Dudek, Lambert, Kołodziej
8. Zmarzlik, Lindgren, Łaguta, Janowski
9. Vaculik, Madsen, Zagar, Łaguta
10. Lindgren, Woffinden, Lindbaeck, Dudek
11. Sajfutdinow, Zmarzlik, Michelsen, Kołodziej
12. Doyle, Lambert, Janowski, Iversen
13. Sajfutdinow, Lindgren, Zagar, Lambert
14. Woffinden, Zmarzlik, Doyle, Vaculik
15. Łaguta, Lindbaeck, Iversen, Kołodziej
16. Madsen, Michelsen, Janowski, Dudek
17. Zmarzlik, Zagar, Iversen, Dudek
18. Michelsen, Woffinden, Łaguta, Lambert
19. Doyle, Lindgren, Madsen, Kołodziej
20. Sajfutdinow, Lindbaeck, Janowski, Vaculik
Półfinał nr 1 Zagar, Sajfutdinow, Doyle, Lindbaeck
Półfinał nr 2 Zmarzlik, Lindgren, Woffinden, Vaculik
Finał Zmarzlik, Zagar, Lindgren, Sajfutdinow

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: