1. runda Otwartych Mistrzostw Okręgu PIT Bike Cross Country 2019
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych Świąt WielkanocnychżyczyJacek WojciechowskiPrezes ZO PZM Bydgoszczz... więcej
Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Kurs na licencje B,C , BC JUNIOR - Bydgoszcz 19-20.04.2019
1. Termin:19 – 20 kwiecień 2019 (piątek, sobota)2. Miejsce:19 kwiecień... więcej
Spotkanie Seniorów Sportów Motorowych ZO PZM w Bydgoszczy - 2019
W dniu 6 kwietnia 2019 roku w siedzibie Zarządu Okręgowego Polskiego... więcej
Zawody PIT Bike - "PIT BIKE - pierwsze starcie na asfalcie"
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza w imieniu... więcej
Minimalne stawki ryczałtów sędziowskich ZO PZM Bydgoszcz 2019
Minimalne stawki ryczałtów sędziowskich ZO PZM Bydgoszcz 2019
Zniżki dla turystów PZM na campingach w Chorwacji
Główna Komisja Caravaningu PZM infiormuje, że we współpracy z grupą... więcej
I runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Super Sprincie 2019
W imieniu organizatora Automobilklubu Toruńskiego pragniemy zaprosić na I... więcej
Szkolenie Sędziów Sportu Kartingowego 2019
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy uprzejmie informuje,... więcej

FIM Speedway Youth 250cc World Championship

W dniu 6 lipca na torze MOTOARENA Toruń odbyły się zawody Mistrzostw Świata juniorów na żużlu "FIM Speedway Youth 250cc World Championship" do zawodów przystapili:

1 Espen Sola - Norwegia
2 Esben Hjerrild - Dania
3 Mateusz Bartkowiak -  Polska
4 Andreas Christensen - Dania
5 Leon Flint - Wielka Brytania
6 Rasmus Pedersen - Dania
7 Karol Zupinski - Polska
8 Viljam Lappi - Finlania
9 Ben Ernst - Niemcy
10 Noel Wahlqvist - Szwecja
11 Keynan Rew - Australia
12 Philip Hellstrom-Bangs - Szwecja
13 Liam May - Australia
14 Jordan Palin - Wielka Brytania
15 Filip Nizgorski - Polska
16 Jacob Hook - Australia

Organziatorem zawodów było: Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Motorowych "Stal" Toruń, a zwycięzcami zostali:

1st Ben Ernst - Niemcy
2nd Mateusz Bartkowiak - Polska
3rd Philip Hellström-Bängs  - Szwecja

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: