XVIII Rajdu Św. Krzysztofa
25 lipca 2021 w niedziele Automobilklub Wielkopolski Delegatura w Mosinie... więcej
Wyścigi Motocyklowe
Serdecznie zapraszamy w dniach 24-25 lipca na Tor Poznań, gdzie Automobilklub... więcej
Rok Cup Poland
22-24 lipca odbędzie się organizowana przez  Automobilklub Leszczyński... więcej
Wyrazy współczucia
     Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy informację,o... więcej
PGE Ekstraliga 2021
23 lipca w Lesznie w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi spotkają się: Fogo Unia... więcej
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
20 i 21 lipca zapraszamy na Stadion Miejski do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie... więcej
e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA
Niedzielny mecz 12-tej rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesą Ostrów... więcej
e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA
18 lipca na Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim zostanie rozegrana 12... więcej
ASWP Tor Poznań Track Day
18 lipca odbędzie się IX edycja  imprezy Tor Poznań Track Day - Amatorskie... więcej
2. Liga Żużlowa
18 lipca na Stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu w ramach 9 kolejki  ... więcej

Nowy Terminarz e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA 2020

 

TERMINARZ e-WINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA 2020

 

 

1 runda - sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020

KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils

eWinner Apator Toruń - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów

 

2 runda – sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020

Unia Tarnów - eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - KŻ Orzeł Łódź

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

SK Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

3 runda - sobota, 25 lipiec 2020 / niedziela, 26 lipiec 2020

Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

eWinner Apator Toruń - KŻ Orzeł Łódź

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

 

4 runda – sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Unia Tarnów

SK Lokomotiv Daugavpils - eWinner Apator Toruń

 

5 runda – poniedziałek, 3 sierpień 2020 / czwartek, 6 sierpień 2020

Unia Tarnów - SK Lokomotiv Daugavpils

eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź

 

6 runda – sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów

SK Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

 

7 runda – sobota, 15 sierpień 2020 / niedziela, 16 sierpień 2020

Unia Tarnów - KŻ Orzeł Łódź

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

 

8 runda – sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Unia Tarnów

eWinner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SK Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

 

9 runda – sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020

Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - SK Lokomotiv Daugavpils

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - eWinner Apator Toruń

 

10 runda – sobota, 5 wrzesień 2020 / niedziela, 6 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - eWinner Apator Toruń

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów

 

11 runda – sobota, 12 wrzesień 2020 / niedziela, 13 wrzesień 2020

Unia Tarnów - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

eWinner Apator Toruń - SK Lokomotiv Daugavpils

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

 

12 runda – sobota, 19 wrzesień 2020 / niedziela, 20 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SK Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

 

13 runda – sobota, 26 wrzesień 2020 / niedziela, 27 wrzesień 2020

KŻ Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SK Lokomotiv Daugavpils

 

14 runda – sobota, 3 październik 2020 / niedziela, 4 październik 2020

Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno - eWinner Apator Toruń

SK Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź

 

1 runda play off – piątek, 9 października 2020

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

 

2 runda play off – sobota, 10 października 2020

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

 

3 runda play off – piątek, 16 października 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

 

4 runda play off – poniedziałek, 19 października 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: