MotoKociewie- STG znów pomagają !
Członkowie MotoKociewie - STG zgłosili chęć pomocy w tych trudnych dla nas... więcej
Biuro ZO PZM nieczynne
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Prośba pracowników biura ZO PZM Gdańsk
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Turnieje BRD ODWOŁANE!!!
Komunikat nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z decyzją... więcej
Komunikat PZM w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów, imprez i szkoleń.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
Przeszkoliliśmy studentów!
28 lutego komisja BRDiOŚ ZO PZM w Gdańsku przeprowadziła zajęcia dla studentów... więcej
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej
Terminy TURNIEJE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Szanowni Państwo          ... więcej
Kursokonferencja motocyklowa
W miniony weekend (29.02-01.03.2020) w Bydgoszczy odbyła się kursokonferencja... więcej
Szkolenie sędziów sportu motocyklowego
Zapraszamy na szkolenie sędziów motocyklowych 26 marca o godz. 17.00 w... więcej

Okręgowy Zjazd Delegatów

18 kwietnia 2015r. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Gdańsku
podsumował na Okręgowym Zjeździe PZM swoje osiągnięcia w latach 2011-2014.

Zjazd odbył się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Grunwaldzkiej
w Gdańsku.

Prowadzenie Zjazdu delegaci powierzyli jednogłośnie byłemu Przewodniczącemu Okręgowej Komisji Rewizyjnej Panu Stanisławowi Wasilewskiemu .

Prezes Lesław Orski w imieniu ZG PZM wręczył Odznaki Honorowe PZM działaczom Automobilklubu Morskiego, Człuchowskiemu Auto Moto Klubowi, Automobilklubowi Orskiemu

- Tadeusz Szwemin – Zasłużony działacz PZM
- Mirosław Dzik - Złotą Odznaką Honorową
- Paweł Głębicki - Złotą Odznaką Honorową
- Maciej Grottel - Złotą Odznaką Honorową
- Michał Piotrowicz - Złotą Odznaką Honorową
- Zbigniew Zakrzewski - Złotą Odznaką Honorową
- Mariusz Bukowski - Srebrną Odznaką Honorową
- Maciej Chmielarz -Srebrną Odznaką Honorową
- Stanisław Dziewiński - Srebrną Odznaką Honorową
- Tomasz Groszewski - Srebrną Odznaką Honorową
- Jan Lewiński - Srebrną Odznaką Honorową
- Jarosław Młynarski - Srebrną Odznaką Honorową
- Krzysztof Orski -Srebrną Odznaką Honorową
- Michał Rusak - Srebrną Odznaką Honorową
- Michal Siwik - Srebrną Odznaką Honorową
- Stanisław Skiba - Srebrną Odznaką Honorową
- Paweł Stefanicki - Srebrną Odznaką Honorową
- Jarosław Swajda -Srebrną Odznaką Honorową
- Beata Szadziul - Srebrną Odznaką Honorową
- Zbigniew Zając - Srebrną Odznaką Honorową
- Andrzej Aszyk - Brązową Odznaką Honorową
- Paweł Babiński - Brązową Odznaką Honorową
- Ilona Błaszczyk - Brązową Odznaką Honorową
- Sebastian Błaszczyk - Brązową Odznaką Honorową
- Gracjan Borowiak - Brązową Odznaką Honorową
- Braian Dietrich - Brązową Odznaką Honorową
- Robert Grudzień - Brązową Odznaką Honorową
- Marian Halwas - Brązową Odznaką Honorową
- Krzysztof Kester - Brązową Odznaką Honorową
- Andrzej Marchewicz - Brązową Odznaką Honorową
- Marek Marcinkowski - Brązową Odznaką Honorową
- Adam Mróz - Brązową Odznaką Honorową
- Piotr Pazdyka - Brązową Odznaką Honorową
- Agnieszka Pyra - Brązową Odznaką Honorową
- Tomasz Pyra - Brązową Odznaką Honorową
- Mirosław Seńko - Brązową Odznaką Honorową
- Michał Schulz - Brązową Odznaką Honorową
- Krzysztof Szomburg - Brązową Odznaką Honorową
- Jerzy Wołoszyn - Brązową Odznaką Honorową
- Joanna Zalewska - Marksz - Brązową Odznaką Honorową

W wyniku głosowania Prezesem ZO został wybrany Marian Zupa.

Przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej został Piotr Pazdyka

Do nowych władz okręgu weszli:

1. Borowiak Gracjan
2. Brasel Grzegorz
3. Groszewski Tomasz
4. Grudzień Robert
5. Habowski Piotr
6. Korycki Ireneusz
7. Kurajk Paweł
8. Młynarski Jarosław
9. Nowogrodzki Jacek
10. Owsiany Romuald
11. Rusak Michał
12. Schulz Michał
13. Szadejko Adam
14. Ziemniewicz Paweł

W wyniku głosowania członkami Okręgowej Komisji Rewizyjnej zostali:

1. Budzyńki Mateusz
2. Głębicki Paweł
3. Grottel Maciej
4. Soldat Tomasz

Delegatami na Krajowy Zjazd PZM zostali:

1. Tomasz Groszewski
2. Robert Grudzień
3. Ireneusz Korycki
4. Andrzej Krzysztofiak
5. Piotr Pazdyka
6. Michał Rusak
7. Marian Zupa

Zarząd Okręgowy PZM: 
Share