Informacja
Informujemy, że w dniu 21.06.2019r. Biuro Zarządu Okręgowego we Wrocławiu... więcej
9.Dolnośląski Rajd o Kropelce
W sobotę dolnośląskie mistrzostwa z ekojazdy! Już w sobotę, 22 czerwca rusza 9... więcej
5.Międzynarodowy Zlot Caravaningowy Średniowieczny Turniej Rycerski
Od dzisiaj do niedzieli zapraszamy do Świdnicy, gdzie po raz piąty już odbedzie... więcej
III Trójmorski Wilczy Zlot
Zapraszamy na III Trójmorski Wilczy Zlot do Smreczyny koło Międzylesia (Kotlina... więcej
VIII Rajd Królewski Samochodów Zabytkowych
Po 10 latach rajd samochodów zabytkowych powraca na ziemię kłodzką! Program: 20... więcej
XXIII Ogólnopolski Finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego
W dniach 11 – 12 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia... więcej
Finał Ogólnopolski Turnieju w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych
W dniach 04 – 06 czerwca 2019 roku w Mikluszowicach odbył się Finał Krajowy... więcej
IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie
W dniach 29-30.06.2019r.odbędzie się na torze motocrossowym Górków w... więcej
Udany start Adama Jarosa i Macieja Rawskiego w 27 Rally Vyskov
27 Rally Vyskov był kolejną rundą Mistrzostw Czech w Rallysprintach a także... więcej
Rafał Zabuski wygrywa klasę HR4 Rajdu Nadwiślańskiego 2019!
Kolejny start – kolejny sukces. Udany występ na tegorocznej edycji Rajdu... więcej

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE

LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE
poniedziałek, 20.05.2019

Leon Madsen przed Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem – taka była kolejność tegorocznego turnieju Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym.

Klasyfikacja końcowa:

Leon Madsen – 13 (1,1,2,2,2,2,3)
Fredrik Lindgren – 15 (1,3,1,3,2,3,2)
Patryk Dudek – 16 (3,1,3,3,3,2,1)
Niels Kristian Iversen – 14 (2,3,3,0,3,3,0)
Bartosz Smektała – 10 (3,0,1,3,3,0)
Bartosz Zmarzlik – 10 (3,0,2,3,1,1)
Antonio Lindbaeck – 10 (3,2,0,2,2,1)
Robert Lambert – 8 (0,2,2,1,3,0)
Martin Vaculik – 7 (2,3,2,0,0)
Matej Zagar – 7 (0,1,3,2,1)
Emil Sayfutdinov – 6 (0,0,3,2,1)
Tai Woffinden – 6 (1,2,1,0,2)
Jason Doyle – 5 (2,2,0,1,0)
Janusz Kołodziej – 4 (0,3,0,0,1)
Artem Laguta – 4 (2,1,0,1,0)
Max Fricke – 3 (1,0,1,1,w)
Dominik Kubera – ns
Rafał Karczmarz – ns
Bieg po biegu:

Lindbaeck, Doyle, Fricke, Kołodziej
Smektała, Iversen, Lindgren, Zagar
Dudek, Vaculik, Madsen, Lambert
Zmarzlik, Laguta, Woffinden, Sayfutdinov
Kołodziej, Lambert, Zagar, Sayfutdinov
Vaculik, Doyle, Laguta, Smektała
Lindgren, Woffinden, Dudek, Fricke
Iversen, Lindbaeck, Madsen, Zmarzlik
Dudek, Zmarzlik, Smektała, Kołodziej
Zagar, Madsen, Woffinden, Doyle
Iversen, Lambert, Fricke, Laguta
Sayfutdinov, Vaculik, Lindgren, Lindbaeck
Lindgren, Madsen, Laguta, Kołodziej
Dudek, Sayfutdinov, Doyle, Iversen
Zmarzlik, Zagar, Fricke, Vaculik
Smektała, Lindbaeck, Lambert, Woffinden
Iversen, Woffinden, Kołodziej, Vaculik
Lambert, Lindgren, Zmarzlik, Doyle
Smektała, Madsen, Sayfutdinov, Fricke (w)
Dudek, Lindbaeck, Zagar, Laguta
Półfinał 1. Lindgren, Dudek, Lindbaeck, Lambert
Półfinał 2. Iversen, Madsen, Zmarzlik, Smektała

Finał: Madsen, Lindgren, Dudek, Iversen

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: