1. runda OMO PIT Bike Cup 2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy informuje, że 1.... więcej
3. runda Mistrzostw Okręgu w KJS
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Mistrzostwa Okręgu w Super Sprincie - Toruń 12.09.2020 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
2. runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w MX
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich... więcej
Mistrzostwa Polski Pit Bike SM - 2020
Już w najbliższy weekend w Toruniu na torze AWIX Racing Arena odbędą się... więcej
znamy daty Mistrzostw Okręgu "PIT Bike Cup 2020"
Wracamy z zawodami Pit Bike off-road! "PIT Bike Cup 2020" Na razie... więcej
GKM Grudziądz - odrabia ekstraligowe zaległości !
Deszcz storpedował plany MRGARDEN GKM i dwa mecze kończące tegoroczny... więcej
Maksymilian Pawełczak Wicemistrzem Europy na żużlu 125 cc
Maksymilian Pawełczak żużlowiec Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego został w... więcej
2. runda Mistrzostw Polski w motocrossie
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Mistrzostw Okręgu w Super Sprincie - Grudziądz 20.09.2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej

Finał Złotego Kasku w Bydgoszczy dla B.Zmarzlika

W poniedziałek 27 lipca odbył się Finał Złotego Kasku na żużlu na torze przy Sportowej 2 w Bydgoszczy. Do rywalizacji przystąpiło 18 najlepszych polskich żużlowców. W stawce nie zabrakło również Mistrza Świata Bartka Zmarzlika, który zdobywając 15 pkt. zajął pierwsze miejsce w turnieju GRATULUJEMY !!!

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) - 12+3 (2,3,2,3,2)
3. Krzysztof Kasprzak (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 12+2 (3,2,3,2,2)
4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 11 (1,2,2,3,3)
5. Jarosław Hampel (Motor Lublin) - 10 (3,2,0,2,3)
6. Patryk Dudek (RM Solar Falubaz Zielona Góra) - 10 (3,3,2,1,1)
7. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) - 9 (0,1,3,3,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 7 (1,0,3,2,1)
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 6+3 (0,2,1,0,3)
10. Szymon Woźniak (Moje Bermudy Stal Gorzów) - 6+2 (2,1,1,1,1)
11. Jakub Jamróg (Motor Lublin) - 5 (2,0,0,2,1)
12. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 4 (1,3,0,0,0)
13. Kamil Brzozowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) - 4 (1,0,1,0,2)
14. Krzysztof Buczkowski (MrGarden GKM Grudziądz) - 4 (2,0,1,1,0)
15. Norbert Krakowiak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) - - 3 (0,1,2,0,0)
16. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) - 2 (0,1,0,1,0)
17. Wiktor Lampart (Motor Lublin) - ns
18. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - ns

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: