1. runda OMO PIT Bike Cup 2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy informuje, że 1.... więcej
3. runda Mistrzostw Okręgu w KJS
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Mistrzostwa Okręgu w Super Sprincie - Toruń 12.09.2020 r.
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
2. runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w MX
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy zaprasza wszystkich... więcej
Mistrzostwa Polski Pit Bike SM - 2020
Już w najbliższy weekend w Toruniu na torze AWIX Racing Arena odbędą się... więcej
znamy daty Mistrzostw Okręgu "PIT Bike Cup 2020"
Wracamy z zawodami Pit Bike off-road! "PIT Bike Cup 2020" Na razie... więcej
GKM Grudziądz - odrabia ekstraligowe zaległości !
Deszcz storpedował plany MRGARDEN GKM i dwa mecze kończące tegoroczny... więcej
Maksymilian Pawełczak Wicemistrzem Europy na żużlu 125 cc
Maksymilian Pawełczak żużlowiec Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego został w... więcej
2. runda Mistrzostw Polski w motocrossie
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
Mistrzostw Okręgu w Super Sprincie - Grudziądz 20.09.2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej

KLUB SPORTOWY TORUŃ ZAPRASZA NA GALĘ PODSUMOWUJĄCĄ SEZON 2016!

Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, oprócz osób oficjalnych oraz sponsorów, Klub postanowił zaprosić przedstawicieli mediów oraz… kibiców. Impreza odbędzie się  w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, a całość zapowiada się niesłychanie interesująco.

To był bardzo pracowity sezon dla toruńskiego Klubu. "Anioły" w przeciwieństwie do innych drużyn już pod koniec marca rozpoczęły prawdziwe ściganie podczas Meczu Charytatywnego. Również koniec sezonu nie oszczędził klubu z Grodu Kopernika. Walka o medale w play-offach, zakończona srebrnymi "krążkami" oraz 2016 FST Grupa Brokerska Torun FIM Speedway Grand Prix - tak wyglądały ostatnie tygodnie na Motoarenie. Jak się jednak okazuje, nie ma czasu na odpoczynek i pomimo tego, że sezon powoli dobiega końca to działacze nie zwalniają tempa. – Mijający sezon możemy uznać za udany. Ostatnie tygodnie były bardzo wyczerpujące. Organizacja rund finałowych oraz Grand Prix kosztowała nas bardzo dużo. Sukces, jakim było zdobycie srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski oraz wspaniała atmosfera podczas ostatnich zawodów na Motoarenie dała nam dodatkowej energii. Dziękujemy wszystkim sponsorom i oczywiście kibicom. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu – powiedziała Ilona Termińska.

Klub Sportowy Toruń postanowił, by tegoroczne podsumowanie sezonu odbyło się w bardziej, niż do tej pory, oficjalnej formie. – Pomysł zrodził się już kilka miesięcy temu. Tym razem zorganizujemy na Galę kończącą sezon, która składać się będzie z dwóch części. Na pierwszą – oficjalną, zapraszamy przedstawicieli mediów oraz kibiców. Oczywiście z racji na miejsce uroczystości nie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w piątkowej imprezie. Prosimy o przeglądanie informacji na naszej stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych – kontynuuje prezes toruńskiego klubu.

W ubiegłym tygodniu na Rynku Staromiejskim odbyło się oficjalne przekazanie czeku toruńskiej drużynie, za medal w sezonie 2016. Na spotkaniu Prezydenta Miasta Torunia, Michała Zaleskiego z toruńską drużyną zabrakło Martina Vaculika. O tym, że nie będzie Martina wiedzieliśmy już dużo wcześniej. Samo spotkanie na rynku przygotowywane było na kilka dni przed nim samym, a Martin z racji na kończący się sezon miał po prostu już termin zajęty. Z pewnością będzie jednak w najbliższy piątek z nami – zakończyła prezes, Ilona Termińska.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: