Kibice i klub GKM S.A. wspólnie dla dzieci!
Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji grupa... więcej
Wybraliście Gryfa Abramczyk Polonii Bydgoszcz !!!
Wasze głosy zdecydowały o tym, jaki gryf będzie na kevlarach i koszulkach... więcej
Karnety na 2021 - Polonia Bydgoszcz
3 grudnia Polonia Bydgoszcz rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021.Sytuacja... więcej
Finałowe rundy Mini Max - Toruń 2020
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy w imieniu... więcej
„Uroczyste Podsumowanie Sezonu 2020 ZO PZM w Bydgoszczy” - odwołane!!!
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Bydgoszczy, z uwagi na bardzo... więcej
Sprawdź światła z PZM i partnerami
Kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” ma na celu... więcej
Polonia zamknęła skład na sezon 2021 !!!
Abramczyk Polonia Bydgoszcz oficjalnie ogłosiła skład na sezon 2021.W sobotę 7.... więcej
Pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa - zawody 24.10.2020 r. Mórkowo
Zarząd MX Otopit Toruń informuje, że jedna z osób, obecnych na Pit Bike CUP w... więcej
Norbert Krakowiak nowym zawodnikiem GKM-u!
Miło nam poinformować, że działacze grudziądzkiego klubu doszli do porozumienia... więcej
Chris i Jack Holderowie zostają z KS Toruń na PGE Ekstraligę!
Pierwszymi seniorami, którzy na pewno będą reprezentować barwy Klubu Sportowego... więcej

KLUB SPORTOWY TORUŃ ZAPRASZA NA GALĘ PODSUMOWUJĄCĄ SEZON 2016!

Na najbliższy piątek Klub Sportowy Toruń zaplanował Galę podsumowującą sezon 2016. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów, oprócz osób oficjalnych oraz sponsorów, Klub postanowił zaprosić przedstawicieli mediów oraz… kibiców. Impreza odbędzie się  w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, a całość zapowiada się niesłychanie interesująco.

To był bardzo pracowity sezon dla toruńskiego Klubu. "Anioły" w przeciwieństwie do innych drużyn już pod koniec marca rozpoczęły prawdziwe ściganie podczas Meczu Charytatywnego. Również koniec sezonu nie oszczędził klubu z Grodu Kopernika. Walka o medale w play-offach, zakończona srebrnymi "krążkami" oraz 2016 FST Grupa Brokerska Torun FIM Speedway Grand Prix - tak wyglądały ostatnie tygodnie na Motoarenie. Jak się jednak okazuje, nie ma czasu na odpoczynek i pomimo tego, że sezon powoli dobiega końca to działacze nie zwalniają tempa. – Mijający sezon możemy uznać za udany. Ostatnie tygodnie były bardzo wyczerpujące. Organizacja rund finałowych oraz Grand Prix kosztowała nas bardzo dużo. Sukces, jakim było zdobycie srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski oraz wspaniała atmosfera podczas ostatnich zawodów na Motoarenie dała nam dodatkowej energii. Dziękujemy wszystkim sponsorom i oczywiście kibicom. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu – powiedziała Ilona Termińska.

Klub Sportowy Toruń postanowił, by tegoroczne podsumowanie sezonu odbyło się w bardziej, niż do tej pory, oficjalnej formie. – Pomysł zrodził się już kilka miesięcy temu. Tym razem zorganizujemy na Galę kończącą sezon, która składać się będzie z dwóch części. Na pierwszą – oficjalną, zapraszamy przedstawicieli mediów oraz kibiców. Oczywiście z racji na miejsce uroczystości nie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w piątkowej imprezie. Prosimy o przeglądanie informacji na naszej stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych – kontynuuje prezes toruńskiego klubu.

W ubiegłym tygodniu na Rynku Staromiejskim odbyło się oficjalne przekazanie czeku toruńskiej drużynie, za medal w sezonie 2016. Na spotkaniu Prezydenta Miasta Torunia, Michała Zaleskiego z toruńską drużyną zabrakło Martina Vaculika. O tym, że nie będzie Martina wiedzieliśmy już dużo wcześniej. Samo spotkanie na rynku przygotowywane było na kilka dni przed nim samym, a Martin z racji na kończący się sezon miał po prostu już termin zajęty. Z pewnością będzie jednak w najbliższy piątek z nami – zakończyła prezes, Ilona Termińska.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: