Aktualne listy startowe Srebrnego Kasku:
Termin zawodów:
Opole, Rzeszów - 26.04.2018 r.
Częstochowa - 10.05.2018 r.
Podajemy listy startowe:
OPOLE
|
1
|
Jarosław Krzywosz
|
TS Kolejarz Opole
|
2
|
Sebastian Niedźwiedź
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
3
|
Kamil Kamiński
|
TS Kolejarz Opole
|
4
|
Mateusz Tonder
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
5
|
Przemysław Giera
|
KS ROW Rybnik SA
|
6
|
Daniel Kaczmarek
|
KS Toruń SA
|
7
|
Norbert Krakowiak
Kamil Kiełbasa
|
GTM START Gniezno
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
|
8
|
Igor Kopeć-Sobczyński
|
KS Toruń SA
|
9
|
Oskar Bober
|
KM CROSS Lublin
|
10
|
Bartosz Smektała
|
KS Unia Leszno
|
11
|
Daniel Wawrzyniak
|
GKM Grudziądz SA
|
12
|
Kacper Pludra
|
KS Unia Leszno
|
13
|
Dominik Kossakowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
14
|
Rafał Karczmarz Eryk Borczuch
|
Stal Gorzów Wlkp. SA
KM Cross Lublin
|
15
|
Marcin Turowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
16
|
Marcel Studziński
|
TŻ Ostrovia SA
|
R1
|
Eryk Borczuch
Mateusz Pacek
|
KM Cross Lublin TS Kolejarz Opole
|
R2
|
Kamil Kiełbasa
Piotr Pióro
|
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
|
AWANS DO FINAŁU: 6 zawodników
|
Podajemy listy startowe:
RZESZÓW
|
1
|
Arkadiusz Potoniec
|
Speedway Stal Rzeszów S.A.
|
2
|
Alan Szczotka
|
KS Stal Gorzów
|
3
|
Mateusz Rząsa
|
Speedway Stal Rzeszów S.A.
|
4
|
Patryk Fajfer
|
KŻ Polonia Piła
|
5
|
Patryk Rolnicki
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
6
|
Patryk Wojdyło
|
WTS Wrocław SA
|
7
|
Kacper Konieczny
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
8
|
Przemysław Liszka
|
WTS Wrocław SA
|
9
|
Wiktor Trofymov
|
Unia Leszno SSA
|
10
|
Piotr Pióro
Bartłomiej Kowalski
|
KKŻ Sp. z o. o. Kraków
|
11
|
Szymon Szlauderbach
|
KS Unia Leszno
|
12
|
Damian Stalkowski
|
GTM START Gniezno
|
13
|
Robert Chmiel
|
KS ROW Rybnik SA
|
14
|
Emil Peroń
|
KM CROSS Lublin
|
15
|
Lars Skupień
|
KS ROW Rybnik SA
|
16
|
Wiktor Lampart
|
KM CROSS Lublin
|
R1
|
Aureliusz Bieliński
|
Speedway Stal Rzeszów S.A.
|
R2
|
Przemysław Konieczny
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy
|
Podajemy listy startowe:
CZĘSTOCHOWA
|
1
|
Bartosz Świącik
|
Włókniarz Częstochowa SA
|
2
|
Michał Gruchalski
|
Włókniarz Częstochowa SA
|
3
|
Jakub Miśkowiak
|
KŻ Orzeł Łódź
|
4
|
Adrian Woźniak
|
Włókniarz Częstochowa SA
|
5
|
Maksymilian Bogdanowicz
|
GTM START Gniezno
|
6
|
Alex Zgardziński
|
ZKŻ SSA Zielona Góra
|
7
|
Marcin Kościelski
|
KS Toruń SA
|
8
|
Maksym Drabik
|
WTS SA Wrocław
|
9
|
Kamil Wieczorek
|
GKM Grudziądz SA
|
10
|
Hubert Czerniawski
|
Stal Gorzów SA
|
11
|
Karol Żupiński
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
12
|
Kamil Nowacki
|
TŻ Ostrovia SA
|
13
|
Tomasz Orwat
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
14
|
Dominik Kubera
|
KS Unia Leszno
|
15
|
Mateusz Jagła
|
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
16
|
Tymoteusz Picz
|
KS Unia Leszno
|
R1
|
Paweł Staniszewski
|
KŻ Polonia Piła
|
R2
|
Mateusz Błażykowski
|
KŻ Orzeł Łódź
|
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy
|