Listy startowe Srebrnego Kasku - aktualizacja

Aktualne listy startowe Srebrnego Kasku:

Termin zawodów: 

Opole, Rzeszów - 26.04.2018 r.

Częstochowa - 10.05.2018 r.

 

Podajemy listy startowe:

OPOLE

1

Jarosław Krzywosz

TS Kolejarz Opole

2

Sebastian Niedźwiedź

ZKŻ SSA Zielona Góra

3

Kamil Kamiński

TS Kolejarz Opole

4

Mateusz Tonder

ZKŻ SSA Zielona Góra

5

Przemysław Giera

KS ROW Rybnik SA

6

Daniel Kaczmarek

KS Toruń SA

7

Norbert Krakowiak

Kamil Kiełbasa

GTM START Gniezno

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

8

Igor Kopeć-Sobczyński

KS Toruń SA

9

Oskar Bober

KM CROSS Lublin

10

Bartosz Smektała

KS Unia Leszno

11

Daniel Wawrzyniak

GKM Grudziądz SA

12

Kacper Pludra

KS Unia Leszno

13

Dominik Kossakowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

14

Rafał Karczmarz
Eryk Borczuch

Stal Gorzów Wlkp. SA

KM Cross Lublin

15

Marcin Turowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

16

Marcel Studziński

TŻ Ostrovia SA

R1

Eryk Borczuch

Mateusz Pacek

KM Cross Lublin
TS Kolejarz Opole

R2

Kamil Kiełbasa

Piotr Pióro

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

AWANS DO FINAŁU:  6 zawodników

 

Podajemy listy startowe:

RZESZÓW

1

Arkadiusz Potoniec

Speedway Stal Rzeszów S.A.

2

Alan Szczotka

KS Stal Gorzów

3

Mateusz Rząsa

Speedway Stal Rzeszów S.A.

4

Patryk Fajfer

KŻ Polonia Piła

5

Patryk Rolnicki

Unia Tarnów ŻSSA

6

Patryk Wojdyło

WTS Wrocław SA

7

Kacper Konieczny

Unia Tarnów ŻSSA

8

Przemysław Liszka

WTS Wrocław SA

9

Wiktor Trofymov

Unia Leszno SSA

10

Piotr Pióro

Bartłomiej Kowalski

KKŻ Sp. z o. o. Kraków

11

Szymon Szlauderbach

KS Unia Leszno

12

Damian Stalkowski

GTM START Gniezno

13

Robert Chmiel

KS ROW Rybnik SA

14

Emil Peroń

KM CROSS Lublin

15

Lars Skupień

KS ROW Rybnik SA

16

Wiktor Lampart

KM CROSS Lublin

R1

Aureliusz Bieliński

Speedway Stal Rzeszów S.A.

R2

Przemysław Konieczny

Unia Tarnów ŻSSA

AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy

 

Podajemy listy startowe:

CZĘSTOCHOWA

1

Bartosz Świącik

Włókniarz Częstochowa SA

2

Michał Gruchalski

Włókniarz Częstochowa SA

3

Jakub Miśkowiak

KŻ Orzeł Łódź

4

Adrian Woźniak

Włókniarz Częstochowa SA

5

Maksymilian Bogdanowicz

GTM START Gniezno

6

Alex Zgardziński

ZKŻ SSA Zielona Góra

7

Marcin Kościelski

KS Toruń SA

8

Maksym Drabik

WTS SA Wrocław

9

Kamil Wieczorek

GKM Grudziądz SA

10

Hubert Czerniawski

Stal Gorzów SA

11

Karol Żupiński

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

12

Kamil Nowacki

TŻ Ostrovia SA

13

Tomasz Orwat

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

14

Dominik Kubera

KS Unia Leszno

15

Mateusz Jagła

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

16

Tymoteusz Picz

KS Unia Leszno

R1

Paweł Staniszewski

KŻ Polonia Piła

R2

Mateusz Błażykowski

KŻ Orzeł Łódź

AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników + 1 rezerwowy

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Nie żyje Tomasz Jędrzejak
Dziś świat żużlowy zaskoczyła ogromnie smutna informacja o śmierci Tomasza... więcej
PZM INFO radzi
Szczyt wakacyjnych wyjazdów i wzmożonego ruchu na drogach. Wiele osób po raz... więcej
KONKURS OFERT - PZM zaprasza firmy audytorskie
KONKURS OFERTPolski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane... więcej
Piotr Pawlicki zdobywa tytuł Indywidualnego mIstrza Polski 2018
W sobotę, 4 sierpnia br w Lesznie wyciężył po raz pierwszy w karierze Piotr... więcej
Daniel Kaczmarek - Młodzieżowy Mistrz Polski 2018 !
Daniel Kaczmarek po raz drugi w swojej karierze został Młodzieżowy Mistrzem... więcej
Biuletyn PZM - Lipiec 2018
Drodzy Czytelnicy! Okres wakacyjny to szczyt sezonu w sportach motorowych... więcej
Egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc
W dniu 26.07.2018 r. w Toruniu odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i... więcej
Lista Startowa Finał IMP 2018
W dniu 4 sierpnia 2018 r. w Lesznie odbędzie się finał Indywidualnych... więcej
Lista Startowa Finał MIMP 2018
W dniu 3 sierpnia 2018 r. w Częstochowie odbędzie się finał Młodzieżowych... więcej
Polski Związek Motorowy ogłasza konkurs ofert w celu wyłonienia promotora cyklu ...
Polski Związek Motorowy z siedzibą w Warszawie ul Kazimierzowska 66 ogłasza... więcej

Strony

- Archiwum