Listy startowe Złotego Kasku

Podajemy listy startowe eliminacji Złotego Kasku

Eliminacje Złotego Kasku 02.04.2019 r. (wtorek)
Tarnów            godz. 16:30 – sędzia: Piotr Lis
Piła                  godz. 16:00 – sędzia: Krzysztof Meyze
Ostrów Wlkp. godz. 16:00 – sędzia: Ryszard Bryła

Podajemy listy startowe: TARNÓW
1 Artur Czaja Unia - Tarnów ŻSSA
2 Krzysztof Kasprzak - Stal Gorzów Wlkp. SA
3 Artur Mroczka - Unia Tarnów ŻSSA
4 Maksym Drabik - WTS SA Wrocław
5 Daniel Jeleniewski - KŻ Orzeł Łódź
6 Patryk Rolnicki - GKM SA Grudziądz
7 Jakub Jamróg - WTS SA Wrocław
8 Karol Baran - SK Lokomotiv Daugavpils
9 Dawid Lampart - Speedway Lublin SA
10 Paweł Miesiąc - Speedway Lublin SA
11 Michał Gruchalski - Włókniarz Częstochowa SA
12 Wiktor Lampart - Speedway Lublin SA
13 Piotr Protasiewicz - ZKŻ SSA Zielona Góra
14 Ernest Koza - TS Kolejarz Opole
15 Piotr Pawlicki - Fogo Unia Leszno
16 Oskar Polis - TS Kolejarz Opole
R1 Mateusz Cierniak - Unia Tarnów ŻSSA
R2 Norbert Krakowiak - ZKŻ SSA Zielona Góra
AWANS DO FINAŁU 4 + R1 W FINALE
Sędzia: Piotr Lis

Podajemy listy startowe: PIŁA
1 Oskar Bober - KŻ Polonia Piła
2 Mirosław Jabłoński - GTM START Gniezno
3 Maksymilian Bogdanowicz - KS Toruń SA
4 Oskar Fajfer - GTM START Gniezno
5 Norbert Kościuch - KS Toruń SA
6 Przemysław Pawlicki - GKM SA Grudziądz
7 Marcin Jędrzejewski - KŻ Orzeł Łódź
8 Krzysztof Buczkowski - GKM SA Grudziądz
9 Bartosz Smektała - Unia Leszno SSA
10 Adrian Cyfer - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
11 Dominik Kubera - Unia Leszno SSA
12 Kacper Gomólski - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
13 Rafał Karczmarz - Stal Gorzów Wlkp. SA
14 Zbigniew Suchecki - KS ROW Rybnik SA
15 Paweł Przedpełski - Włókniarz Częstochowa SA
16 Marcin Nowak - PSŻ Poznań
R1 Karol Żupiński - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
R2 Arkadiusz Pawlak - Unia Leszno SSA
AWANS DO FINAŁU 4 + R2 W FINALE
Sędzia: Krzysztof Meyze

Podajemy listy startowe: OSTRÓW WLKP.
1 Grzegorz Walasek - TŻ OSTROVIA SA
2 Tobiasz Musielak - KŻ Orzeł Łódź
3 Tomasz Gapiński - TŻ OSTROVIA SA
4 Kamil Brzozowski - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
5 Jarosław Hampel - Unia Leszno SSA
6 Sebastian Niedźwiedź - ZKŻ SSA Zielona Góra
7 Damian Baliński - Unia Leszno SSA
8 Daniel Kaczmarek - Unia Tarnów ŻSSA
9 Szymon Woźniak - Stal Gorzów Wlkp. SA
10 Mateusz Szczepaniak - KS ROW Rybnik SA
11 Adrian Gała - GTM START Gniezno
12 Kacper Woryna - KS ROW Rybnik SA
13 Adrian Miedziński - Włókniarz Częstochowa SA
14 Marcel Kajzer - PSŻ Poznań
15 Igor Kopeć Sobczyński - KS Toruń SA
16 Krystian Pieszczek - GKŻ Wybrzeże Gdańsk
R1 Marcin Kościelski - TŻ OSTROVIA SA
R2 Damian Adamczak - ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
AWANS DO FINAŁU 5
Sędzia: Ryszard Bryła

 

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Lista startowa IMŚJ w Lublinie
Lista startowa IMŚJ w LublinieRozlosowano numery startowe na FIM Speedway U21... więcej
Trzeci Ogólnopolski Dzień Bezpieczeństwa i Ekologii w PZM
Świętujemy Światowy Dzień Środowiska !      ... więcej
Zwycięstwo Bartosza Zmarzlika w Grand Prix Słowenii
Za nami druga po polskiej Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland,... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250cc
W dniu 30.05.2019 r. w Lesznie odbył się egzamin na certyfikat "... więcej
ANWIL razem z Żużlową Reprezentacją Polski
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny... więcej
2019 BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND – WARSZAWA 18.05.2019
Wielkie żużlowe święto w Warszawie Blisko 55 tys. widzów na trybunach PGE... więcej
LEON MADSEN WYGRAŁ BOLL WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND NA PGE NARODOWYM W WARSZAWIE
Leon Madsen przed Fredrikiem Lindgrenem i Patrykiem Dudkiem – taka była... więcej
Program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: 88 stron w cenie 20 zł
88-stronicowy program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to... więcej
Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: KRISPOL i Nice ponownie łączą siły!
Firmy KRISPOL i Nice wspólnie zostały sponsorem zbliżającej się rundy Boll... więcej

Strony

- Archiwum