Zgrupowanie i turnieje Zaplecza Kadry Juniorów w Poznaniu

ZGRUPOWANIE ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW

Termin: 9-10.04.2019 (wtorek – środa)

Miejsce: Poznań

Organizator: PSŻ Poznań

Uprzejmie informujemy, że turnieje zaplecza kadry juniorów odbędą się na torze w Poznaniu w dniach 9-10.04.2019 r.

Trener prowadzący                - Rafał Dobrucki

Koordynator                          - Wojciech Jankowski

Przedstawiciel GKSŻ             - Dariusz Cieślak
Sędzia                                    - Piotr Nowak

Kontroler motocykli                - Ryszard Bryła

Zapis Video                           - Organizator

LISTA ZAWODNIKÓW ORAZ PROGRAM:

Nominowani zawodnicy:

1.    Krzysztof Sadurski  ( Stainer Unia Kolejarz Leszno)                                                                                                   

2.    Kacper Pludra (Steiner Kolejarz Rawicz)  za  A. Szczotkę

3.    Denis Zieliński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

4.    Igor Kopeć-Sobczyński (KS Toruń SA)

5.    Bartłomiej Kowalski  ( Włókniarz SA Częstochowa)

6.     Wiktor Trofymov (Speedway Lublin SA)

7.    Jakub Miśkowiak (Włókniarz SA Częstochowa)

8.    Kamil Nowacki (TŻ OstroviaSA Ostrów Wlkp.)

9.     Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów Wielkopolski SA)

10.  Piotr Gryszpiński (KŻ Polonia Piła) za S. Szostaka

11.  Dawid Rempała  (Unia Tarnów ŻSSA)  za M. Cierniaka

12.  Przemysław Liszka (WTS SA Wrocław)

13.  Karol Żupiński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk)

14.  Patryk Wojdyło (WTS SA Wrocław)

15.  Szymon Szlauderbach (Unia Leszno SSA)

16.  Mateusz Tonder (ZKŻ SSA Zielona Góra)

17.  Michał Curzytek (PSŻ Poznań)

18.  Zawodnik organizatora

Zawodnicy oczekujący:                                                                                                                          
Marcel Studziński   (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)                                                                                                                                           
Kamil Kiełbasa ( KŻ Orzeł Łódź)                                                                                                                                              

I DZIEŃ (wtorek) -  9.04.2019

13:00 - zbiórka wszystkich uczestników, przywitanie

13:05 - wspólny obiad

13:30 - zajęcia organizacyjne

14:00 - rozgrzewka

15:00 - odprawa z sędzią

15:15  - trening w czteroosobowych zespołach 2x /2min

16:00 - turniej indywidualny

19:00 - wspólna kolacja

20:00 - zakwaterowanie w hotelu –spotkanie integracyjne

II DZIEŃ (środa) - 10.04.2019

8:00-9:00 - śniadanie

9:15 - zajęcia  - media- jak rozmawiać  przed kamerami -   Wojciech Jankowski.

                       - omówienie 1. turnieju – błędy , technika , motocykle – Rafał Dobrucki.

                       - regulamin i zmiany na sezon 2019.- Dariusz Cieślak

11:00 - praca z motocyklami

                       - indywidualne zajęcia z trenerem

13:00 -obiad

13:30 -praca z motocyklami

                        - indywidualne zajęcia z trenerem

14:00 - rozgrzewka

15:00 - odprawa z sędzią

15:15 - trening w czteroosobowych zespołach 2x/2min

16:00  -turniej indywidualny

19:00 -  wspólna kolacja , zakończenie zgrupowania.

Ramowe zasady turniejów:

1.    Każdy zawodnik przed turniejem ma możliwość udziału w dwóch sesjach treningowych po 2 minuty.

2.    W turnieju obowiązuje 20-biegowa tabela.

3.    Zawodnicy startują na oponach własnych (maksymalnie dwie na jeden turniej).

4.    Zawodnicy korzystają z własnego oleju.

5.    Plastrony i ew. osłony kierownicy zapewnia PZM.

6.    Numery startowe w dniu 2. w odwrotnej kolejności .

7.    Zawodnicy sklasyfikowani w dniu 1. na miejscu 15 i 16  zajmują miejsce rezerwowych w dniu 2.

8.    Zawodnicy pełniący rolę zawodników rezerwowych w dniu 1. w dniu 2. otrzymają  nr startowy 1-16

9.       Punkty zdobyte w każdym turnieju sumują się do klasyfikacji generalnej. Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma w nagrodę miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów, bez potrzeby udziału w krajowych eliminacjach w sezonie 2020.

( dot. zawodników do lat 19)

 

 

Żużel: 
Share

News

Mikołajki z Bartoszem Zmarzlikiem (konkurs)
Polski Związek Motorowy organizuje konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia... więcej
Bartosz Zmarzlik, Maksym Drabik oraz Żużlowa Reprezentacja Polski Juniorów wśród Mistrzów - Gala FIM Awards 2019
1 grudnia w Monako odbędzie się uroczysta Gala FIM podsumowująca sezon sportu... więcej
Bartosz Zmarzlik nominowany w Plebiscycie Przeglądu Sportowego
15 listopada oficjalnie wystartowała 85. edycja Plebiscytu Przeglądu Sportowego... więcej
Konkurs ofert w celu wyłonienia promotora meczów ŻRP 2020-2022
Polski Związek Motorowy z siedzibą w Warszawie przy ul. Kazimierzowskiej 66... więcej
Ostatnie 3250 biletów na 2020 PZM Warsaw FIM SGP of Poland
16 maja odbędzie się inauguracyjna runda cyklu Grand Prix na PGE Narodowym. Do... więcej
Ostatnie bilety na 2020 PZM Warsaw FIM SGP of Poland
Już tylko 4500 biletów pozostało na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250cc
W dniu 25.10.2019 r. w Lublinie odbył się egzamin na licencję "Ż... więcej
Kalendarz Speedway Grand Prix 2020
Kalendarz 2020 FIM SPEEDWAY GRAND PRIX WORLD CHAMPIONSHIP 16 maja –... więcej
Konkurs ofert - PZM zaprasza firmy audytorskie
Polski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane przez Krajową... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250cc w Częstochowie
W dniu 18.10.2019 r. w Częstochowie odbył się egzamin na licencję "Ż... więcej

Strony

- Archiwum