Część zasadnicza |
1 runda: 1 kwietnia 2013 (poniedziałek) |
GKM |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
52 |
: |
38 |
przełożony na 19.05.2013 |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
47 |
: |
43 |
przełożony na 19.05.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
40 |
: |
49 |
przełożony na 19.05.2013 |
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Gdansk Grudziadz Rawicz |
|
|
|
|
|
|
2 runda: 7 kwietnia 2013 (niedziela) |
KŻ Orzeł Łódż |
- |
GKM |
47 |
: |
43 |
przełożony na 16.06.2013
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
62 |
: |
28 |
przełożony na 16.06.2013 |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
39 |
: |
51 |
przełożony na 16.06.2013 |
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Łódź Daugavpils Ostrów |
|
|
|
|
|
|
11 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
3 runda: 14 kwietnia 2013 (niedziela) |
GKM |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
49 |
: |
41 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
52 |
: |
38 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
46 |
: |
43 |
przełożony na 22.06.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz:
Grudziądz
Gdańsk
Lublin
|
|
|
|
|
|
|
18 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
4 runda: 21 kwietnia 2013 (niedziela) |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
GKM |
33 |
: |
57 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
44 |
: |
46 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
47 |
: |
42 |
|
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Rawicz Daugavpils Łódź |
|
|
|
|
|
|
25 kwietnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
5 runda: 28 kwietnia 2013 (niedziela) |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
60 |
: |
30 |
przełożony na 3.05.2013
przełożony na 24.05.2013
przełożony na 13.06.2013
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
52 |
: |
38 |
|
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
46 |
: |
43 |
|
GKM pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Lublin Gdańsk Ostrów |
|
|
|
|
|
|
6 runda: 5 maja 2013 (niedziela) |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
36 |
: |
52 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
54 |
: |
36 |
|
GKM |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
42 |
: |
48 |
|
KŻ Orzeł Łódź pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Rawicz Daugavpils Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
9 maja 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
7 runda: 12 maja 2013 (niedziela) |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
54 |
: |
36 |
przełożony na 17.05.2013 |
KŻ Orzeł Łódź |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
41 |
: |
48 |
przełożony na 31.05.2013 |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
GKM |
44: |
: |
46 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Łódź Ostrow Lublin |
|
|
|
|
|
|
19 maja 2013 (niedziela) - data rezerwowa |
23 maja 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
8 runda: 26 maja 2013 (niedziela) |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
37 |
: |
47 |
powtórnie zweryfikowany przez GKSŻ |
GKM |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
51 |
: |
39 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
42 |
: |
48 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Rawicz Grudziądz Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
9 runda: 2 czerwca 2013 (niedziela) |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
47 |
: |
43 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
GKM |
43 |
: |
47 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
60 |
: |
30 |
|
KŻ Orzeł Łódź pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Ostrów Gdańsk Lublin |
|
|
|
|
|
|
6 czerwca 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
10 runda: 9 czerwca 2013 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
45 |
: |
45 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
43 |
: |
46 |
przełożony na 4.07.2013 |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
50 |
: |
39 |
|
GKM pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Łódź Rawicz , Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
11 runda: 30 czerwca 2013 (niedziela) |
GTŻ Grudziądz |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
57 |
: |
30 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
50 |
: |
39 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
44 |
: |
46 |
|
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Grudziądz Gdańsk Lublin |
|
|
|
|
|
|
4 lipca 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
12 runda: 7 lipca 2013 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
GKM |
52 |
: |
38 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
45 |
: |
45 |
|
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
40 |
: |
50 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz wyniki: Daugavpils Łódź Ostrów |
|
|
|
|
|
|
13 runda: 21 lipca 2013 (niedziela) |
GKM |
- |
KŻ Orzeł Łódź |
52 |
: |
37 |
|
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
37 |
: |
53 |
|
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia |
47 |
: |
43 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz wyniki: Grudziądz Rawicz Gdańsk |
|
|
|
|
|
|
25 lipca 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
27 lipca 2013 (sobota) - data rezerwowa |
28 lipca 2013 (niedziela) - data rezerwowa |
14 runda: 4 sierpnia 2013 (niedziela) |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp |
- |
GKM |
49 |
: |
41 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
46 |
: |
44 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
- |
RKS Kolejarz RAWAG Rawicz |
63 |
: |
27 |
|
SK Lokomotive Daugavpils pauzuje |
|
|
|
|
|
|
Pobierz wyniki: Ostrów Lublin Łódź |
|
|
|
|
|
|
8 sierpnia 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
Część finałowa |
15 runda: 18 sierpnia 2013 (niedziela) |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
60 |
: |
30 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
GKM |
39 |
: |
51 |
|
Pobierz wyniki: Gdańsk Lublin |
|
|
|
|
|
|
16 runda: 25 sierpnia 2013 (niedziela) |
GKM |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
47 |
: |
43 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
63 |
: |
27 |
|
Pobierz wyniki: Grudziądz Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
17 runda: 1 września 2013 (niedziela) |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
65 |
: |
25 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
GKM |
45 |
: |
45 |
|
Pobierz wyniki: Gdańsk Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
5 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
18 runda: 8 września 2013 (niedziela) |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
37 |
: |
52 |
|
GKM |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
55 |
: |
35 |
|
Pobierz wyniki: Lublin Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
12 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
19 runda: 15 września 2013 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
34 |
: |
56 |
|
GKM |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
63 |
: |
27 |
przełożony na 19.09.2013 |
Pobierz wyniki: Daugavpils Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
19 września 2013 (czwartek) - data rezerwowa |
20 runda: 22 września 2013 (niedziela) |
RENAULT ZDUNEK Wybrzeże Gdańsk |
- |
GKM |
59 |
: |
31 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
56 |
: |
34 |
|
Pobierz wyniki: Gdańsk Lublin |
|
|
|
|
|
|
29 września 2013 (niedziela) - data rezerwowa |
6 października 2013 (niedziela) - data rezerwowa |
13 października 2013 (niedziela) - data rezerwowa |