Drużynowe Mistrzostwa I ligi (DM - I liga)

Część zasadnicza

I runda: 7 kwietnia 

 

Speed Car Motor Lublin

KŻ Orzeł Łódź

45

:

45

 

ROW Rybnik

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 57 : 33  
Zdunek Wybrzeże Gdańsk ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW 64 : 26  
CAR GWARANT START GNIEZNO SK Lokomotiv Daugavpils 57 : 33  

Pobierz: Lubllin - Łódź, Rybnik - Piła, Gdańsk - Kraków, Gniezno - Daugavpils

 

II runda: 14-15 kwietnia 

 

SK Lokomotiv Daugavpils

ROW Rybnik

47 : 42  

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

KŻ Orzeł Łódź

30

:

60  

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

48

:

42  

Speed Car Motor Lublin

CAR GWARANT START GNIEZNO

54

:

35  

Pobierz: Daugavpils - Rybnik, Kraków - Łódź, Piła - Gdańsk, Lublin - Gniezno

 
 

III runda: 21-22 kwietnia

 

SK Lokomotiv Daugavpils

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

56

:

34  
ROW Rybnik  KŻ Orzeł Łódź 48 : 42  
Zdunek Wybrzeże Gdańsk Speed Car Motor Lublin 43 : 47  
CAR GWARANT START GNIEZNO EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 58 : 32  

Pobierz: Daugavpils - Kraków, Rybnik - Łódź, Gdańsk - Lublin, Gniezno - Piła

 

IV runda: 28-29 kwietnia 

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

KŻ Orzeł Łódź

50

:

40  

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW 

CAR GWARANT START GNIEZNO

16

:

44

 

Speed Car Motor Lublin 

ROW Rybnik

48

:

42

 

Pobierz: Gdańsk - Łódź, Kraków - Gniezno, Lublin - Rybnik

 

V runda: 5-6 maja

 

SK Lokomotiv Daugavpils

Speed Car Motor Lublin

42

:

48

 
ROW Rybnik Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50 : 40  
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 47 : 43  
CAR GWARANT START GNIEZNO KŻ Orzeł Łódź 58 : 31  

Pobierz:  Daugavpils - Lublin, Rybnik - Gdańsk, Kraków - Piła, Gniezno - Łódź

 

VI runda: 19-20 maja

 

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 

KŻ Orzeł Łódź

49

:

41

 

ROW Rybnik

CAR GWARANT START GNIEZNO

68

:

22

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 

SK Lokomotiv Daugavpils

44

:

46

 
Speed Car Motor Lublin ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW 69 : 21  

Pobierz: Piła - Łódź, Rybnik - Gniezno, Gdańsk - Daugavpils, Lublin - Kraków

 

VII runda: 26-27 maja

 

SK Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź

51

:

39

 
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW ROW Rybnik 27 : 63 przełożony na 15.07
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA  Speed Car Motor Lublin 41 : 49  
CAR GWARANT START GNIEZNO  Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46 : 44  

Pobierz: Daugavpils - Łódź, Kraków - Rybnik, Piła - Lublin, Gniezno - Gdańsk

 

VIII runda: 9-10 czerwca

KŻ Orzeł Łódź

SK Lokomotiv Daugavpils

50

:

40

przełożony na 30 lipca

ROW Rybnik

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

68

:

22

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT START GNIEZNO

46

:

44

 

Speed Car Motor Lublin EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 64 : 26  

Pobierz: Łódź - Daguavpils, Rybnik - Kraków, Gdańsk - Gniezno, Lublin - Piła

IX runda: 16-17 czerwca

 

SK Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

48

:

42

 

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

Speed Car Motor Lublin

26

:

64

 

KŻ Orzeł Łódź

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

53

:

37

przełożony na 17.08

CAR GWARANT START GNIEZNO

ROW Rybnik

45

:

44

 

Pobierz: Daugavpils - Gdańsk, Kraków - Lublin, Łódź - Piła, Gniezno - Rybnik

 

IV runda: 24 czerwca

 

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

SK Lokomotiv Daugavpils

42

:

48

przełożony na 22.07

Pobierz: Piła - Daugavpils

 

XI runda: 24 czerwca

 

ROW Rybnik

Speed Car Motor Lublin

43

:

47

 

Pobierz: Rybnik - Lublin

 

X runda: 30 czerwca / 1 lipca 

 

KŻ Orzeł Łódź 

CAR GWARANT START GNIEZNO

45

:

45

przełożony na 10.08

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

ROW Rybnik

50

:

40

 

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

40

:

0

zweryfikowany na walkower

Speed Car Motor Lublin

SK Lokomotiv Daugavpils

61

:

29

 

Pobierz: Łódź - Gniezno, Gdańsk - Rybnik, Piła - Kraków - walkower, Lublin - Daugavpils

 

XI runda: 28-29 lipca

 

SK Lokomotiv Daugavpils

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

58

:

32  

KŻ Orzeł Łódź

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

60

:

30

przełożony na 28.08

CAR GWARANT START GNIEZNO

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

56

:

34

 
      :    

Pobierz: Daugavpils - Piła, Łódź - Gdańsk, Gniezno - Kraków

 

XII runda: 11-12 sierpnia

 

KŻ Orzeł Łódź

ROW Rybnik

41

:

49  

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

SK Lokomotiv Daugavpils

45

:

45

 

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA 

CAR GWARANT START GNIEZNO

40

:

50

 

Speed Car Motor Lublin

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

42

:

48

 

Pobierz: Łódź - Rybnik, Kraków - Daugavpils, Piła - Gniezno, Lublin - Gdańsk

 

XIII runda: 18-19 sierpnia

 

ROW Rybnik

SK Lokomotiv Daugavpils

56

:

34  

CAR GWARANT START GNIEZNO

Speed Car Motor Lublin

47

:

43

 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

EURO FINANNCE Polonia Piła

63

:

27

 

KŻ Orzeł Łódź

Arge Speedway Wanda Kraków

58

:

32

 

Pobierz: Rybnik - Daugavpils, Gniezno - Lublin, Gdańsk - Piła, Łódź - Kraków

 

XIV runda: 25-26 sierpnia

 

SK Lokomotiv Daugavpils

CAR GWARANT START GNIEZNO

50

:

39  

ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

45

:

43

 

EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA

ROW Rybnik

40

:

49

 

KŻ Orzeł Łódź

Speed Car Motor Lublin

48

:

42

 

Pobierz: Daugavpils - Gniezno, Kraków - Gdańsk, Piła - Rybnik, Łódź - Lublin

 

 

Rundy finałowe

 

1 runda finałowa: 2 września

 

SK Lokomotiv Daugavpils

Speed Car Motor Lublin

43

:

47

 

CAR GWARANT START Gniezno

ROW Rybnik

45

:

45

 

Pobierz: Daugavpils - Lublin, Gniezno - Rybnik

 

 

2 runda finałowa: 9 września

 

Speed Car Motor Lublin

SK Lokomotiv Daugavpils

55

:

35

 

ROW Rybnik

CAR GWARANT START Gniezno

52

:

38

 

Pobierz: Lublin - Daugavpils, Rybnik - Gniezno

 

3 runda finałowa: 16 września

ROW Rybnik

Speed Car Motor Lublin

52

:

38

 

Pobierz: Rybnik - Lublin

4 runda finałowa: 23 września

 

Speed Car Motor Lublin

ROW Rybnik

53

:

37  

 

 

 

:

 

 

Pobierz: Lubllin - Rybnik

 

Baraż: 30 września

 

Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik

 

51

:

39  

Pobierz: Zielona Góra - Rybnik

 
 

Baraż rewanż: 7 października 

 

ROW Rybnik  - Falubaz Zielona Góra

 

45

:

45  

Pobierz: Rybnik - Zielona Góra

 
 

 

 

Żużel: 

News

Bartosz Zmarzlik zwycięzcą Grand Prix Polski we Wrocławiu
- Takie zakończenie tego turnieju mi się marzyło. Zrobiłem to dla was -... więcej
Finał SEC w Toruniu
To był wyśmienity wieczór dla Kacpra Woryny, który zajął trzecią lokatę w 2.... więcej
Polski Związek Motorowy zaprasza firmy audytorskie ...
Polski Związek Motorowy  zaprasza firmy audytorskie wpisane przez Krajową... więcej
Polacy zdobywają srebro w Togliatti
Rosjanie zwyciężyli w Togliatti w dwudniowym finale Speedway of Nations i... więcej
Polacy Drużnowymi Mistrzami Świata Juniorów
To była deklasacja! Polacy pewnie zwyciężyli w drużynowych mistrzostwach świata... więcej
Biuletyn PZM Nr 15 - Lipiec 2019
Lipiec, pełnia sezonu w większości serii sportów motorowych, to nie czas... więcej
Finał nr 1 IME w Gustrow
Bartosz Smektała w swoim debiucie w cyklu mistrzostw Europy pokazał wolę walki... więcej
Janusz Kołodziej wygrał Finał IMP w Lesznie!
Janusz Kołodziej pogodził największych faworytów: Bartosza Zmarzlika i... więcej
Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie
W niedzielę 14 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się... więcej
Żużlowa drużyna juniorów walczy o złoto w Manchester
Piątka: Drabik, Kubera, Lampart, Smektała, Gruchalski pod wodzą trenera Rafała... więcej

Strony

- Archiwum