Część zasadnicza
I runda: 7 kwietnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Speed Car Motor Lublin |
KŻ Orzeł Łódź |
45 |
: |
45 |
|
ROW Rybnik |
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA | 57 | : | 33 | |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk | ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW | 64 | : | 26 | |
CAR GWARANT START GNIEZNO | SK Lokomotiv Daugavpils | 57 | : | 33 | |
Pobierz: Lubllin - Łódź, Rybnik - Piła, Gdańsk - Kraków, Gniezno - Daugavpils |
II runda: 14-15 kwietnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
ROW Rybnik |
47 | : | 42 | |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
KŻ Orzeł Łódź |
30 |
: |
60 | |
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
48 |
: |
42 | |
Speed Car Motor Lublin |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
54 |
: |
35 | |
Pobierz: Daugavpils - Rybnik, Kraków - Łódź, Piła - Gdańsk, Lublin - Gniezno |
III runda: 21-22 kwietnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
56 |
: |
34 | |
ROW Rybnik | KŻ Orzeł Łódź | 48 | : | 42 | |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk | Speed Car Motor Lublin | 43 | : | 47 | |
CAR GWARANT START GNIEZNO | EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA | 58 | : | 32 | |
Pobierz: Daugavpils - Kraków, Rybnik - Łódź, Gdańsk - Lublin, Gniezno - Piła |
IV runda: 28-29 kwietnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
KŻ Orzeł Łódź |
50 |
: |
40 | |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
16 |
: |
44 |
|
Speed Car Motor Lublin |
ROW Rybnik |
48 |
: |
42 |
|
Pobierz: Gdańsk - Łódź, Kraków - Gniezno, Lublin - Rybnik |
V runda: 5-6 maja |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
Speed Car Motor Lublin |
42 |
: |
48 |
|
ROW Rybnik | Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 50 | : | 40 | |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW | EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA | 47 | : | 43 | |
CAR GWARANT START GNIEZNO | KŻ Orzeł Łódź | 58 | : | 31 | |
Pobierz: Daugavpils - Lublin, Rybnik - Gdańsk, Kraków - Piła, Gniezno - Łódź |
VI runda: 19-20 maja |
|||||
---|---|---|---|---|---|
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
KŻ Orzeł Łódź |
49 |
: |
41 |
|
ROW Rybnik |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
68 |
: |
22 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
SK Lokomotiv Daugavpils |
44 |
: |
46 |
|
Speed Car Motor Lublin | ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW | 69 | : | 21 | |
Pobierz: Piła - Łódź, Rybnik - Gniezno, Gdańsk - Daugavpils, Lublin - Kraków |
VII runda: 26-27 maja |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
KŻ Orzeł Łódź |
51 |
: |
39 |
|
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW | ROW Rybnik | 27 | : | 63 | przełożony na 15.07 |
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA | Speed Car Motor Lublin | 41 | : | 49 | |
CAR GWARANT START GNIEZNO | Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 46 | : | 44 | |
Pobierz: Daugavpils - Łódź, Kraków - Rybnik, Piła - Lublin, Gniezno - Gdańsk |
VIII runda: 9-10 czerwca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ Orzeł Łódź |
SK Lokomotiv Daugavpils |
50 |
: |
40 |
przełożony na 30 lipca |
ROW Rybnik |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
68 |
: |
22 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
46 |
: |
44 |
|
Speed Car Motor Lublin | EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA | 64 | : | 26 | |
Pobierz: Łódź - Daguavpils, Rybnik - Kraków, Gdańsk - Gniezno, Lublin - Piła |
IX runda: 16-17 czerwca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
48 |
: |
42 |
|
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
Speed Car Motor Lublin |
26 |
: |
64 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
53 |
: |
37 |
przełożony na 17.08 |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
ROW Rybnik |
45 |
: |
44 |
|
Pobierz: Daugavpils - Gdańsk, Kraków - Lublin, Łódź - Piła, Gniezno - Rybnik |
IV runda: 24 czerwca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
SK Lokomotiv Daugavpils |
42 |
: |
48 |
przełożony na 22.07 |
Pobierz: Piła - Daugavpils |
XI runda: 24 czerwca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ROW Rybnik |
Speed Car Motor Lublin |
43 |
: |
47 |
|
Pobierz: Rybnik - Lublin |
X runda: 30 czerwca / 1 lipca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ Orzeł Łódź |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
45 |
: |
45 |
przełożony na 10.08 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
ROW Rybnik |
50 |
: |
40 |
|
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
40 |
: |
0 |
zweryfikowany na walkower |
Speed Car Motor Lublin |
SK Lokomotiv Daugavpils |
61 |
: |
29 |
|
Pobierz: Łódź - Gniezno, Gdańsk - Rybnik, Piła - Kraków - walkower, Lublin - Daugavpils |
XI runda: 28-29 lipca |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
58 |
: |
32 | |
KŻ Orzeł Łódź |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
60 |
: |
30 |
przełożony na 28.08 |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
56 |
: |
34 |
|
: | |||||
Pobierz: Daugavpils - Piła, Łódź - Gdańsk, Gniezno - Kraków |
XII runda: 11-12 sierpnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
KŻ Orzeł Łódź |
ROW Rybnik |
41 |
: |
49 | |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
SK Lokomotiv Daugavpils |
45 |
: |
45 |
|
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
40 |
: |
50 |
|
Speed Car Motor Lublin |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
42 |
: |
48 |
|
Pobierz: Łódź - Rybnik, Kraków - Daugavpils, Piła - Gniezno, Lublin - Gdańsk |
XIII runda: 18-19 sierpnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ROW Rybnik |
SK Lokomotiv Daugavpils |
56 |
: |
34 | |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
Speed Car Motor Lublin |
47 |
: |
43 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
EURO FINANNCE Polonia Piła |
63 |
: |
27 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
Arge Speedway Wanda Kraków |
58 |
: |
32 |
|
Pobierz: Rybnik - Daugavpils, Gniezno - Lublin, Gdańsk - Piła, Łódź - Kraków |
XIV runda: 25-26 sierpnia |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
CAR GWARANT START GNIEZNO |
50 |
: |
39 | |
ARGE SPEEDWAY WANDA KRAKÓW |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
45 |
: |
43 |
|
EURO-FINANNCE POLONIA PIŁA |
ROW Rybnik |
40 |
: |
49 |
|
KŻ Orzeł Łódź |
Speed Car Motor Lublin |
48 |
: |
42 |
|
Pobierz: Daugavpils - Gniezno, Kraków - Gdańsk, Piła - Rybnik, Łódź - Lublin |
Rundy finałowe
1 runda finałowa: 2 września |
|||||
---|---|---|---|---|---|
SK Lokomotiv Daugavpils |
Speed Car Motor Lublin |
43 |
: |
47 |
|
CAR GWARANT START Gniezno |
ROW Rybnik |
45 |
: |
45 |
|
Pobierz: Daugavpils - Lublin, Gniezno - Rybnik |
2 runda finałowa: 9 września |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Speed Car Motor Lublin |
SK Lokomotiv Daugavpils |
55 |
: |
35 |
|
ROW Rybnik |
CAR GWARANT START Gniezno |
52 |
: |
38 |
|
Pobierz: Lublin - Daugavpils, Rybnik - Gniezno |
3 runda finałowa: 16 września |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ROW Rybnik |
Speed Car Motor Lublin |
52 |
: |
38 |
|
Pobierz: Rybnik - Lublin |
4 runda finałowa: 23 września |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Speed Car Motor Lublin |
ROW Rybnik |
53 |
: |
37 | |
|
|
|
: |
|
|
Pobierz: Lubllin - Rybnik |
Baraż: 30 września |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik |
|
51 |
: |
39 | |
Pobierz: Zielona Góra - Rybnik |
Baraż rewanż: 7 października |
|||||
---|---|---|---|---|---|
ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra |
|
45 |
: |
45 | |
Pobierz: Rybnik - Zielona Góra |
- Archiwum