Główna Komisja Sportu Samochodowego PZM ma zaszczyt zaprosić na uroczyste Zakończenie Sezonu Sportu Samochodowego 2014.
Tegoroczna Gala odbędzie się w dniu

7 grudnia 2014
w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria

ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa

Serdecznie zapraszamy zdobywców tytułów w Mistrzostwach i Pucharach Polski wraz z osobami towarzyszącymi.
Puchary będą wręczane we wszystkich konkurencjach sportu samochodowego: rajdy, rajdy terenowe, rallycross, wyścigi, wyścigi górskie.

Dla zwycięzców Mistrzostw Polski  i Pucharów Polski zostały przygotowane specjalne formularze rejestracyjne w celu potwierdzenia obecności na uroczystości rozdania pucharów dostępne poniżej:
FORMULARZ DLA ZWYCIĘZCWÓW

Główna Komisja Sportu Samochodowego serdecznie zaprasza również organizatorów rund Mistrzostw Polski i Pucharów Polski dla których zostały przygotowane specjalne formularze rejestracyjne w celu potwierdzenia obecności na uroczystości rozdania pucharów dostępne poniżej: