Kadry narodowe

Kadra narodowa w sporcie samochodowym na 2018r.

1.

Adamiak

Jarosław

Automobilklub Kielecki

senior

2.

Antończak

Krzysztof

Fundacja Baja Poland

senior

3.

Antoszewski

Jan

Automobilklub Wielkopolski

junior

4.

Augustyniak

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

5.

Baran

Jarosław

Automobilklub Polski

senior

6.

Baran

Roman

Automobilklub Rzeszowski

senior

7.

Bartoszek

Tomasz

Automobilklub Chełmski

senior

8.

Bernacchini

Giovanni

Automobilklub Polski

senior

9.

Biały

Mariusz

Automobilklub Kielecki

senior

10.

Biela

Konrad

AMK Limanowa

senior

11.

Bielecki

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

12.

Biernat

Tomasz

Automobilklub Leszczyński

senior

13.

Bokiej

Dawid

Automobilklub Wielkopolski

senior

14.

Borczyk

Arkadiusz

Automobilklub Małopolski

senior

15.

Borkowski

Andrzej

Automobilklub Polski

senior

16.

Browiński

Bogusław

Automobilklub Rzeszowski

senior

17.

Bruś

Marcin

Automobilklub Rzemieślnik

senior

18.

Brzeziński

Jakub

Automobilklub Rallyland

senior

19.

Chuchała

Wojciech

Automobilklub Polski

senior

20.

Cichopek

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

21.

Cywiński

Maciej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

22.

Czekan

Błażej

Automobilklub Orski

senior

23.

Ćwięczek

Radosław

Automobilklub Krakowski

senior

24.

Dachowski

Grzegorz

Automobilklub Galicyjski

senior

25.

Dizel (Urbaczewski)

Kamil

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

senior

26.

Dominik

Krzysztof

Motorsport Myślenice

senior

27.

Domżała

Aron

Automobilklub Rzemieślnik

senior

28.

Dopierała

Marcin

Sparta Wrocław

senior

29.

Dubai (Gąsior)

(Sebastian)

Automobilklub Beskidzki

senior

30.

Duda

Grzegorz

Automobilklub Małopolski

senior

31.

Duhanik-Persson

Magdalena

Motoklub Olsztyn

senior

32.

Dymurski

Daniel

Automobilklub Rallyland

senior

33.

Ferdek

Paweł

Automobilklub Sudecdki

senior

34.

Fizia

Bartłomiej

Automobilklub Śląski

senior

35.

Gabryś

Zbigniew

Automobilklub Krakowski

senior

36.

Gacek

Paweł

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

37.

Gagacki

Marcin

Stow. OPONEO Motorsport

senior

38.

Garstecki

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

39.

Gałęzki

Dariusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

40.

Gembicki

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

41.

Gerber

Jakub

Automobilklub Polski

senior

42.

Ghany

Michał

Automobilklub Śląski

senior

43.

Gospodarczyk

Szymon

Automobilklub Polski

senior

44.

Górniak

Jacek

Automobilklub Rzemieślnik

senior

45.

Grajek

Włodzimierz

Automobilklub Wielkopolski

senior

46.

Gryc

Tomasz

Automobilklub Orski

senior

47.

Grzyb

Grzegorz

Stowarzyszenie Speedstar

senior

48.

Grzybowski

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

49.

Habaj

Łukasz

Moto Sport Gliwice

senior

50.

Handl

Jacek

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

51.

Hankiewicz

Paweł

Automobilklub Rzemieślnik

senior

52.

Heller

Kamil

Automobilklub Krakowski

senior

53.

Herbi (Rudzki)

Piotr

Automobilklub Leszczyński

senior

54.

Hołowczyc

Krzysztof

Automobilklub Polski

senior

55.

Hryniuk

Jarosław

TMSM Sparta Wrocław

senior

56.

Hudziak

Robert

Automobilklub Wielkopolski

senior

57.

Hundla

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

58.

Idźkowski

Bartosz

Automobilklub Nowomiejski

senior

59.

Iwanek

Jakub

Klub SOS PZM

senior

60.

Janduła

Mirosław

Automobilklub Rzemieślnik

senior

61.

Jania

Janusz

Automobilklub Rzeszowski

senior

62.

Janosz

Artur

Automobilklub Rzemieślnik

senior

63.

Jasiński

Szymon

Automobilklub Wschodni

senior

64.

Jedliński

Dariusz

Grupa 4x4

senior

65.

Jedliński

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

66.

Jedliński

Stanisław

Automobilklub Rzeszowski

senior

67.

Jóźwiak

Mikołaj

Automobilklub Wielkopolski

senior

68.

Jurecki

Jacek

Automobilklub Beskidzki

senior

69.

Kacperek

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

70.

Kacprzak

Konrad

Automobilklub Rzemieślnik

senior

71.

Kajetanowicz

Kajetan

Automobilklub Polski

senior

72.

Kaminiarz

Filip

Automobilklub Wielkopolski

junior

73.

Karkosik

Alex

Automobilklub Toruński

senior

74.

Kasperczyk

Tomasz

Automobilklub Beskidzki

senior

75.

Kaszuba

Jakub

Automobilklub Rzeszowski

senior

76.

Kisiel

Jan

Automobilklub Rzemieślnik

senior

77.

Klimecki

Wojciech

Automobilklub Wielkopolski

senior

78.

Klimek

Oskar

Automobilklub Wielkopolski

senior

79.

Kluza

Waldemar

Automobilklub Beskidzki

senior

80.

Kmiecik

Maciej

AMK Tarnów

senior

81.

Koczeski

Wojciech

Automobilklub Rzemieślnik

senior

82.

Kolaczek

Wojciech

Automobilklub Opolski

senior

83.

Komar

Grzegorz

Grupa 4x4

senior

84.

Kopiec

Łukasz

Automobilklub Beskidzki

senior

85.

Kordecki

Radosław

Automobilklub Wielkopolski

senior

86.

Kowalski

Kamil

Automobilklub Wielkopolski

senior

87.

Kowner

Piotr

Automobilklub Łódzki

senior

88.

Kozicki

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

89.

Kozioł

Grzegorz

Automobilklub Galicyjski

senior

90.

Krencik

Bartosz

Automobilklub Polski

senior

91.

Krotiuk

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

92.

Krupa

Dariusz

Automobilklub Polski

senior

93.

Krupa

Karol

Automobilklub Małopolski

senior

94.

Kruszyński

Michał

Automobilklub Nowomiejski

senior

95.

Krysiak

Paweł

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

96.

Krysmann

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

97.

Kubica

Robert

Automobilklub Polski

senior

98.

Kubit

Gabriel

Automobilklub Biecki

senior

99.

Kuchar

Tomasz

Automobilklub Rallyland

senior

100.

Kufel

Robert

PSOR Warszawa

senior

101.

Kurzeja

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

102.

Kuśnierz

Michał

Automobilklub Orski

senior

103.

Lamot

Dariusz

M.S. Gliwice

senior

104.

Laskowski

Karol

Automobilklub Wielkopolski

senior

105.

Leitgeber

Oskar

Automobilklub Wielkopolski

junior

106.

Lewandowski

Andrzej

Automobilklub Wielkopolski

senior

107.

Liczycki

Paweł

Grupa 4x4

senior

108.

Litwinowicz

Damian

Automobilklub Wielkopolski

senior

109.

Litwinowicz

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

110.

Lukas

Robert

Automobilklub Kielecki

senior

111.

Łazarewicz

Grzegorz

Lubawski Klub Rajdowy

senior

112.

Łukasik

Filip

Automobilklub Polski

senior

113.

Łukaszewski

Marcin

Motoklub Olsztyn

senior

114.

Łyżwa

Robert

Automobilklub Rzemieślnik

senior

115.

Madziara

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

116.

Maj

Hubert

Automobilklub Wschodni

senior

117.

Mańkowski

Andrzej

Fundacja Baja Poland

senior

118.

Marczewski

Michał

Automobilklub Sudecdki

senior

119.

Marczyk

Miko

SMM - R46

senior

120.

Marton

Maciej

M-For Sport

senior

121.

Marton

Rafał

M-For Sport

senior

122.

Matuszyk

Miłosz

Automobilklub Wielkopolski

junior

123.

Mazurkiewicz

Robert

Automobilklub Kielecki

senior

124.

Melon

Paweł

Automobilklub Polski

senior

125.

Mielcarek

Sebastian

Automobilklub Wielkopolski

senior

126.

Miękoś

Mariusz

Automobilklub Łódzki

senior

127.

Mikrut

Rafał

Automobilklub Rzeszowski

senior

128.

Mirecki

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

129.

Misiewicz

Mateusz

Automobilklub Lubelski Sport

senior

130.

Moczulski

Grzegorz

Automobilklub Wielkopolski

senior

131.

Moliter

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

132.

Momot

Bartosz

Automobilklub Lubuski

senior

133.

Myszkowski

Teodor

Automobilklub Wielkopolski

senior

134.

Natkaniec

Artur

Automobilklub Krakowski

senior

135.

Nivette

Filip

Automobilklub Rzemieślnik

senior

136.

Nowakowski

Jerzy

Automobilklub Kielecki

senior

137.

Oleksowicz

Maciej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

138.

Olszewski

Piotr

Automobilklub Toruński

senior

139.

Ostrowski

Piotr

Automobilklub Kielecki

senior

140.

Palusko

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

141.

Panseri

Xavier

Automobilklub Polski

senior

142.

Piec

Tomasz

Automobilklub Polski

senior

143.

Pieniążek

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

144.

Pieniążek

Przemysław

Automobilklub Wielkopolski

senior

145.

Pleskot

Ireneusz

Automobilklub Polski

senior

146.

Płuciennik

Rafał

PSOR Warszawa

senior

147.

Podkalicka

Klaudia

Automobilklub Polski

senior

148.

Pogan

Radosław

AMK Tarnów

senior

149.

Poloński

Dariusz

Automobilklub Śląski

senior

150.

Popiela

Marcin

AMK Tarnów

senior

151.

Przygoński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

152.

Ptaszek

Hubert

Automobilklub Toruński

senior

153.

Rdest

Małgorzata

Automobilklub Rzemieślnik

senior

154.

Rozwadowski

Sebastian

Automobilklub Warmiński

senior

155.

Rusin

Szymon

Automobilklub Dolny Śląsk

senior

156.

Rzepecki

Adam

Automobilklub Wielkopolski

senior

157.

Sanecki

Paweł

Automobilklub Rzeszowski

senior

158.

Sawicki

Łukasz

Automobilklub Bydgoski

senior

159.

Serafin

Kamil

Automobilklub Wielkopolski

senior

160.

Serafinowicz

Rafał

Automobilklub Zagłębie Turoszowskie

senior

161.

Siarek

Marek

Automobilklb Gorzowski

senior

162.

Sołobodowski

Maciej

Automobilklub Orski

senior

163.

Sługocki

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

164.

Smorawiński

Wojciech

Automobilklub Wielkopolski

senior

165.

Staniak

Marcin

Automobilklub Kielecki

senior

166.

Strozik

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

167.

Struensee

Dawid

Automobilklub Bydgoski

senior

168.

Struzik

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

169.

Subocz

Wojciech

Automobilklub Wielkopolski

senior

170.

Syty

Damian

Automobilklub Beskidzki

senior

171.

Szandrowski

Aleksander

PSOR Warszawa

senior

172.

Szczepaniak

Maciej

Automobilklub Polski

senior

173.

Szczepański

Mariusz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

174.

Szcześniak

Jędrzej

Automobilklub Królewski

senior

175.

Szkudlarek

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

176.

Szlachta

Michał

Automobilklub Śląski

senior

177.

Szołek (Stefanicki)

Paweł

Automobilklub Orski

senior

178.

Szupryczyński

Marek

Rallyland

senior

179.

Szupryczyński

Tomasz

Rallyland

senior

180.

Szwagrzyk

Grzegorz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

181.

Śmiechowski

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

182.

Topolewski

Dariusz

Stow. OPONEO Motorsport

senior

183.

Trela

Michał

Automobilklub Beskidzki

senior

184.

Urbański

Mariusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

185.

Urbański

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

186.

Wach

Sebastian

OKR Olsztyn

senior

187.

Waliłko

Igor

Wallrav Racing Club

senior

188.

Waśkowski

Szymon

Automobilklub Rzemieślnik

senior

189.

Wilusz

Marcin

Autumobilklub Małopolski

senior

190.

Wojciechowski

Aleksander

Automobilklub Wielkopolski

senior

191.

Wójcicki

Przemysław

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

senior

192.

Wójtowicz

Ewa

Automobilklub Wschodni .

senior

193.

Wronkowski

Adrian

Automobilklub Dolny Śląsk

senior

194.

Wyka

Karol

Automobilklub Rzemieślnik

senior

195.

Wyszomirski

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

196.

Wyszyński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

197.

Zagórski

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

198.

Zator

Mateusz

Automobilklub Śląski

senior

199.

Zawada

Aleks

RTM Radom

senior

200.

Zawada

Przemysław

Automobilklub Dolny Śląsk

senior

201.

Zoll

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

202.

Żyszczyński

Ryszard

Automobilklub Kielecki

senior

203.

Żywarski

Michał

Automobilklub Wielkopolski

senior

         

 

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Lp. Nazwisko i imię Sport
Kadra szkoleniowa    
1. Wiesław Tymiński kartingowy
2. Dudka Lechosław kartingowy
3. Cieślak Marek żużlowy
4. Dobrucki Rafał żużlowy
5. Bracik Ryszard motocyklowy
Osoby współpracujące    
6. Czub Mirosław kartingowy
7. Pęcak Paweł kartingowy
8. Zupa Marian motocyklowy
9. Stypa Dariusz motocyklowy
10. Sikora Marek motocyklowy
Share

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2018 ROKU

1. 2018-09-18 2018-09-24 Rajd Polski - runda Rajdowych Mistrzostw Europy Mikołajki - Polska Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

10 Wyścig Górski Limanowa coraz bliżej!
17 lipca w Limanowej odbyła się prezentacja 10. Wyścigu Górskiego Limanowa... więcej
Przez wodne przełomy tylko na Rzeszowskim
Przejazdy rozpędzonych rajdówek przez nawet niewielkie brody są wyjątkowo... więcej
Transmisje Live! - 10. Wyścig Górski Limanowa Przełęcz pod Ostrą
Zapraszamy na transmisję na żywo. 17 lipca godz. 14:00Otwórz w nowym... więcej
Kuba Przygoński z ORLEN Team najlepszy w drifcie w Słomczynie
Kuba Przygoński wygrał 3. rundę Driftingowych Mistrzostw Polski. Dzięki... więcej
Finisz sezonu coraz bliżej - relacja i galeria zdjęć
Tegoroczna rywalizacja o mistrzostwo Polski wkroczyła już w decydującą fazę. Na... więcej
Nowości i zmiany w Rajdzie Polski
Rajd Polski po czterech kolejnych sezonach w Rajdowych Mistrzostwach Świata... więcej
INFORMACJA GKSS PZM dotycząca zawodów 7. i 8. rundy GSMP J.Vrsok na terenie Słowacji w terminie 03-05.08.2018
Główna Komisja Sportu Samochodowego PZM przedstawia poniżej kilka istotnych... więcej
Kierowcy wracają na Tor "Poznań"
Po trzech tygodniach do wyścigowej rywalizacji wracają na Torze "Poznań... więcej
Na ostatnim oddechu – Luty i Celiński zwycięzcami V rundy Motul HRSMP
Dołączenie cyklu Motul HRSMP do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski... więcej

Strony

- Archiwum