Kadry narodowe

Kadra narodowa w sporcie samochodowym na 2019r.

1.

Alejski

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

2.

Andrzejewski

Jarosław

Stowarzyszenie Grupa4x4

senior

3.

Antoszewski

Jan

Automobilklub Wielkopolski

senior

4.

Baran

Jarosław

Automobilklub Polski

senior

5.

Baran

Roman

Automobilklub Rzeszowski

senior

6.

Barłoga

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

7.

Basz

Karol

Automobilklub Wielkopolski

senior

8.

Baśkiewicz

Dariusz

Automobilklub Inowrocławski

senior

9.

Berdys

Rafał

Automobilklub Wielkopolski

senior

10.

Białkowski

Tomasz

Automobilklub Inowrocławski

senior

11.

Biały

Mariusz

Automobilklub Kielecki

senior

12.

Biela

Konrad

Auto Moto Klub Limanowa

senior

13.

Binięda

Adam

Automobilklub Warmiński

senior

14.

Blicharski

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

15.

Boba

Bartłomiej

Automobilklub Krakowski

senior

16.

Bolek

Kamil

Automobilklub Cieszyński

senior

17.

Bonder

Grzegorz

Automobilklub Polski

senior

18.

Borczuch

Sebastian

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

19.

Borczyk

Arkadiusz

Automobilklub Małopolski

senior

20.

Brakowiecki

Piotr

Automobilklub Rzemieślnik

senior

21.

Brzeziński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

22.

Budzyński

Piotr

Automobilklub Lubelski Sport

senior

23.

Byśkiniewicz

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

24.

Celiński

Marcin

Automobilklub Polski

senior

25.

Chodzeń

Antoni

Automobilklub Wielkopolski

senior

26.

Chuchała

Wojciech

Automobilklub Polski

senior

27.

Cichopek

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

28.

Curyło

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

29.

Ćwięczek

Radosław

Automobilklub Krakowski

senior

30.

Dachowski

Grzegorz

Automobilklub Galicyjski

senior

31.

Domżała

Aron

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

32.

Drahan

Paweł

Automobilklub Sudecki

senior

33.

Dreszer

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

34.

Duda

Grzegorz

Automobilklub Małopolski

senior

35.

Dudziński

Konrad

Olsztyński Klub Rajdowy

senior

36.

Dwernicki

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

senior

37.

Dymurski

Daniel

Automobilklub Rallyland

senior

38.

Dziwisz

Daria

Automobilklub Wielkopolski

senior

39.

Elefant (Kotarba)

Zbigniew

Automobilklub Biecki

senior

40.

Fedder

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

41.

Fijał

Aleksandra

Polska Federacja Driftingu

senior

42.

Gabryś

Zbigniew

Automobilklub Krakowski

senior

43.

Gaciarz

Marcin

Automobilklub Śląski

senior

44.

Gadomski

Piotr

Automobilklub Śląski

senior

45.

Gagacki

Marcin

Stowarzyszenie OPONEO Motorsport

senior

46.

Galas

Adam

Automobilklub Suwalski

senior

47.

Galle

Mateusz

Automobilklub Częstochowski

senior

48.

Gańczarek-Rał

Anna Maria

Automobilklub Wielkopolski

senior

49.

Gargas

Tadeusz

Automobilklub Biecki

senior

50.

Gąsior

Sebastian

Automobilklub Beskidzki

senior

51.

Gerber

Jakub

Automobilklub Polski

senior

52.

Giermaziak

Jakub

Automobilklub Leszczyński

senior

53.

Gospodarczyk

Szymon

Automobilklub Polski

senior

54.

Górniak

Jacek

Automobilklub Rzemieślnik

senior

55.

Grajek

Włodzimierz

Automobilklub Wielkopolski

senior

56.

Gruszczyński

Jacek

Automobilklub Krakowski

senior

57.

Gryc

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

58.

Grzyb

Grzegorz

Stowarzyszenie Speedstar

senior

59.

Grzyb

Janusz

Automobilklub Kielecki

senior

60.

Grzybowski

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

61.

Gwiazda

Łukasz

Automobilklub Rzeszowski

senior

62.

Habaj

Łukasz

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

63.

Handl

Jacek

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

64.

Heller

Kamil

Automobilklub Krakowski

senior

65.

Hoffman

Paweł

Automobilklub Rzeszowski

senior

66.

Hołowczyc

Krzysztof

Automobilklub Polski

senior

67.

Horodeński

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

68.

Hundla

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

69.

Idźkowski

Bartosz

Automobilklub Nowomiejski

senior

70.

Iwanek

Jakub

Klub SOS PZM

senior

71.

Jabłoński

Szymon

Automobilklub Polski

junior

72.

Jakubiak

Grzegorz

Automobilklub Wielkopolski

senior

73.

Janduła

Mirosław

Automobilklub Rzemieślnik

senior

74.

Jania

Janusz

Automobilklub Rzeszowski

senior

75.

Janiak

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

76.

Janosz

Artur

Automobilklub Rzemieślnik

senior

77.

Jaros

Adam

TMSM Sparta Wrocław

senior

78.

Jedliński

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

79.

Jedliński

Stanisław

Automobilklub Rzeszowski

senior

80.

Jurecki

Jacek

Automobilklub Beskidzki

senior

81.

Jurgała

Michał

Automobilklub Galicyjski

senior

82.

Jusiak

Patryk

Automobilklub Kielecki

senior

83.

Kabaciński

Łukasz

Automobilklub Oorski

senior

84.

Kacperek

Marcin

Automobilklub Wielkopolski

senior

85.

Kaczmarek

Marek

Automobilklub Rzemieślnik

senior

86.

Kajetanowicz

Kajetan

Automobilklub Polski

senior

87.

Kalisz

Dariusz

Automobilklub Gorzowski

senior

88.

Kaminiarz

Filip

Automobilklub Wielkopolski

junior

89.

Karkosik

Alex

Automobilklub Wielkopolski

senior

90.

Karolczyk

Michał

Automobilklub Śląski

senior

91.

Kasina

Michał

Automobilklub Zamkowy

senior

92.

Kasperczyk

Tomasz

Automobilklub Beskidzki

senior

93.

Kiepura

Piotr

Automobilklub Częstochowski

senior

94.

Kisiel

Jan

Automobilklub Rzemieślnik

senior

95.

Klimek

Oskar

Automobilklub Wielkopolski

senior

96.

Kluza

Waldemar

Automobilklub Beskidzki

senior

97.

Kmiecik

Maciej

Auto Moto Klub Tarnów

senior

98.

Koczeski

Wojciech

Automobilklub Rzemieślnik

senior

99.

Kołtun

Jarosław

Automobilklub Lubelski Sport

senior

100.

Kopiec

Łukasz

Automobilklub Beskidzki

senior

101.

Kordecki

Radosław

Automobilklub Wielkopolski

senior

102.

Kornobis

Ernest

Automobilklub Śląski

senior

103.

Kotarba

Łukasz

Automobilklub Galicyjski

senior

104.

Kotarba

Tomasz

Automobilklub Galicyjski

senior

105.

Kowner

Piotr

Automobilklub Wielkopolski

senior

106.

Kozdroń

Kamil

Automobilklub Galicyjski

senior

107.

Kozicki

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

108.

Kręski

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

109.

Krupa

Karol

Automobilklub Małopolski

senior

110.

Kruszyński

Michał

Automobilklub Rzemieślnik

senior

111.

Krysiak

Paweł

Automobilklub Ziemi Kłodzkiej

senior

112.

Krysmann

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

113.

Kubica

Robert

Automobilklub Polski

senior

114.

Kubit

Gabriel

Automobilklub Biecki

senior

115.

Kuchar

Tomasz

Automobilklub Rallyland

senior

116.

Kufel

Robert

Polskie Stowarzyszenie Off Road

senior

117.

Kurdyś

Sławomir

Automobilklub Krakowski

senior

118.

Kurzeja

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

119.

Kuśnierz

Michał

Automobilklub Orski

senior

120.

Laskowski

Łukasz

Polska Federacja Driftingu

senior

121.

Legutko

Albert

Automobilklub Wielkopolski

senior

122.

Lepert

Paweł

Automobilklub Wielkopolski

senior

123.

Lewandowski

Andrzej

Automobilklub Wielkopolski

senior

124.

Lisowski

Mateusz

Automobilklub Polski

senior

125.

Litwinowicz

Damian

Automobilklub Wielkopolski

senior

126.

Lorenc

Kamil

Polska Federacja Driftingu

senior

127.

Lukas

Robert

Automobilklub Kielecki

senior

128.

Luty

Robert

Automobilklub Polski

senior

129.

Ładniak

Szymon

Automobilklub Wschodni

junior

130.

Łaskawiec

Łukasz

Polskie Stowarzyszenie Off Road

senior

131.

Łukaszczyk

Szymon

Auto Moto Klub Limanowa

senior

132.

Łukaszyk

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

133.

Łyszkowicz

Tomasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

134.

Madziara

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

135.

Madziara

Jacek

Automobilklub Wielkopolski

senior

136.

Magdziarz

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

137.

Małuszyńska

Julita

Fundacja Baja Poland

senior

138.

Małuszyński

Michał

Fundacja Baja Poland

senior

139.

Marcinkiewicz

Maciej

Automobilklub Wielkopolski

senior

140.

Marczewski

Michał

Automobilklub Sudecki

senior

141.

Marczyk

Mikołaj

Automobilklub Piotrkowski

senior

142.

Marton

Maciej

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

143.

Marton

Rafał

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

144.

Mazur

Przemysław

Automobilklub Polski

senior

145.

Melon

Paweł

Automobilklub Polski

senior

146.

Mencel

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

147.

Miernik

Mirosław

Automobilklub Polski

senior

148.

Miękoś

Mariusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

149.

Mikrut

Rafał

Automobilklub Rzeszowski

senior

150.

Milewski

Przemysław

Automobilklub Wielkopolski

senior

151.

Mirecki

Bartłomiej

Automobilklub Wielkopolski

senior

152.

Mirocha

Kevin

Automobilklub Rzemieślnik

senior

153.

Moczulski

Grzegorz

Automobilklub Wielkopolski

senior

154.

Moliter

Jakub

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

155.

Momot

Bartosz

Stowarzyszenie Grupa4x4

senior

156.

Morawiec

Tomasz

Automobilklub Krakowski

senior

157.

Morawietz

Krystian

Automobilklub Jurajski

senior

158.

Mularczyk

Marek

Automobilklub Polski

senior

159.

Myszkier

Wojciech

Automobilklub Wielkopolski

senior

160.

Myszkowski

Teodor

Automobilklub Wielkopolski

senior

161.

Niedbała

Krzysztof

Automobilklub Rzemieślnik

senior

162.

Obuchowski

Artur

Automobilklub Wielkopolski

senior

163.

Opioła

Bartosz

Automobilklub Rzeszowski

senior

164.

Orzechowski

Leszek

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski

senior

165.

Osóbka

Kamil

Automobilklub Wielkopolski

senior

166.

Otto

Mikołaj

Automobilklub Polski

senior

167.

Palusko

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

168.

Parys

Piotr

Automobilklub Wschodni

senior

169.

Paziewski

Bartosz

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

senior

170.

Piec

Tomasz

Automobilklub Polski

senior

171.

Pieniążek

Łukasz

Automobilklub Polski

senior

172.

Piękoś

Szymon

Automobilklub Małopolski

senior

173.

Pochroń

Paweł

Automobilklub Silesia

senior

174.

Polak

Mariusz

Automobilklub Biecki

senior

175.

Popiela

Marcin

Auto Moto Klub Tarnów

senior

176.

Pryczek

Jacek

Automobilklub Polski

senior

177.

Pryczek

Michał

Automobilklub Polski

senior

178.

Przygoński

Jakub

Automobilklub Polski

senior

179.

Ptak

Antoni

Automobilklub Leszczyński

senior

180.

Ptaszek

Hubert

Stowarzyszenie G4 Sport Club

senior

181.

Raczkowski

Radosław

Automobilklub Podlaski

senior

182.

Rajczak

Szymon

Automobilklub Wielkopolski

senior

183.

Ratajczyk

Michał

Automobilklub Królewski

senior

184.

Rawecki

Łukasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

185.

Rdest

Małgorzata

Automobilklub Rzemieślnik

senior

186.

Robak

Aleksander

Automobilklub Wielkopolski

senior

187.

Romecki

Stefan

Automobilklub Wielkopolski

senior

188.

Rozwadowski

Sebastian

Automobilklub Warmiński

senior

189.

Rudzki

Piotr

Automobilklub Leszczyński

senior

190.

Rzepecki

Adam

Automobilklub Wielkopolski

senior

191.

Rzepecki

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

192.

Sanecki

Paweł

Automobilklub Rzeszowski

senior

193.

Sawicki

Piotr

TMSM Sparta Wrocław

senior

194.

Siarek

Marek

Automobilklb Gorzowski

senior

195.

Siatkowski

Daniel

Stowarzyszenie Speedstar

senior

196.

Skrzypek

Jerzy

Automobilklub Lubelski Sport

senior

197.

Skwarek

Jarosław

Automobilklub Ziemi Tyskiej

senior

198.

Słobodzian

Marcin

Automobilklub Galicyjski

senior

199.

Sługocki

Robert

Automobilklub Krakowski

senior

200.

Soboń

Jacek

Automobilklub Piaseczyński

senior

201.

Socha

Wojciech

Automobilklub Małopolski

senior

202.

Sokulski

Igor

Automobilklub Rzemieślnik

senior

203.

 

 

Spentany

Jacek

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

204.

Stocerz

Mirosław

Stowarzyszenie M-For Sport

senior

205.

Stolarski

Bartosz

Polska Federacja Driftingu

senior

206.

Stopa

Filip

Automobilklub Krakowski

senior

207.

Strychalski

Sławomir

Automobilklub Polski

senior

208.

Sykucki

Jakub

Automobilklub Wielkopolski

junior

209.

Syty

Damian

Automobilklub Beskidzki

senior

210.

Szablewski

Jakub

Automobilklub Leszczyński

junior

211.

Szczepaniak

Maciej

Stowarzyszenie G4 Sport Club

senior

212.

Szczepański

Mariusz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

213.

Szcześniak

Jędrzej

Automobilklub Królewski

senior

214.

Szeja

Marcin

Automobilklub Cieszyński

senior

215.

Szerla

Michał

Automobilklub Krakowski

senior

216.

Szlachta

Michał

Automobilklub Śląski

senior

217.

Szynkiewicz

Jerzy

Automobilklub Rzemieślnik

senior

218.

Ślęczka

Rafał

Automobilklub Galicyjski

senior

219.

Śmiechowski

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

220.

Światowski

Łukasz

Automobilklub Włocławski

senior

221.

Terlikowski

Tomasz

Automobilklub Wielkopolski

senior

222.

Tochowicz

Michał

Automobilklub Beskidzki

senior

223.

Tokar

Filip

Automobilklub Kielecki

senior

224.

Tomczak

Tomasz

Automobilklub Łódzki

senior

225.

Topolewski

Dariusz

Stowarzyszenie OPONEO Motorsport

senior

226.

Trela

Michał

Automobilklub Beskidzki

senior

227.

Turska

Blanka

Automobilklub Morski

senior

228.

Urbaniak

Karol

Automobilklub Polski

senior

229.

Urbański

Mariusz

Automobilklub Wielkopolski

senior

230.

Waliłko

Igor

Wallrav Racing Club

senior

231.

Walkowiak

Bartosz

Automobilklub Wielkopolski

senior

232.

Wartałowicz

Marek

Polska Federacja Driftingu

senior

233.

Wiatr

Mariusz

Automobilklub Galicyjski

senior

234.

Widera

Tomasz

Automobilklub Śląski

senior

235.

Wilusz

Marcin

Autumobilklub Małopolski

senior

236.

Wisławski

Maciej

Automobilklub Polski

senior

237.

Wiśniewski

Alan

Automobilklub Rzemieślnik

senior

238.

Wodziński

Andrzej

Automobilklub Rzemieślnik

senior

239.

Wójcicki

Przemysław

Automobilklub Kujawsko-Pomorski

senior

240.

Wrona

Marcin

Automobilklub Rzeszowski

senior

241.

Wróbel

Konrad

Automobilklub Polski

senior

242.

Wróblewski

Kacper

Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice

senior

243.

Wyka

Karol

Automobilklub Rzemieślnik

senior

244.

Wyszomirski

Jakub

Automobilklub Rzemieślnik

senior

245.

Zagórski

Filip

Automobilklub Wielkopolski

junior

246.

Zagórski

Krzysztof

Automobilklub Wielkopolski

senior

247.

Zaleski

Piotr

Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski

senior

248.

Zdyb

Katarzyna

Automobilklub Kielecki

senior

249.

Zoll

Łukasz

Automobilklub Rzemieślnik

senior

250.

Żyszczyński

Ryszard

Automobilklub Kielecki

Senior

 

 

 

 

 

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących
Lp. Nazwisko i imię Sport
Kadra szkoleniowa    
1. Wiesław Tymiński kartingowy
2. Dudka Lechosław kartingowy
3. Cieślak Marek żużlowy
4. Dobrucki Rafał żużlowy
5. Bracik Ryszard motocyklowy
Osoby współpracujące    
6. Czub Mirosław kartingowy
7. Pęcak Paweł kartingowy
8. Zupa Marian motocyklowy
9. Stypa Dariusz motocyklowy
10. Sikora Marek motocyklowy

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2018 ROKU

1. 2018-09-18 2018-09-24 Rajd Polski - runda Rajdowych Mistrzostw Europy Mikołajki - Polska Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

Kajetanowicz i Szczepaniak drugą załogą WRC 2
Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy po Rajdzie Katalonii... więcej
Habaj: Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa
Rozegrany w dniach 8-10 listopada Rajd Węgier zakończył sezon 2019 w rajdowych... więcej
Zmarł Zbigniew Jarosz
4 listopada, w wieku 85 lat zmarł Zbigniew Jarosz, wieloletni komandor Rajdu... więcej
ZAPRASZAMY NA XII OGÓLNOPOLSKI SAMOCHODOWY RAJD SENIORA
Już po raz dwunasty seniorzy z całej Polski podczas rajdowej zabawy będą mogli... więcej
Mamy srebro na Igrzyskach Sportów Motorowych FIA!
W niedzielę, 3 listopada na torze Vallelunga srebrny medal w pierwszych... więcej
Na Igrzyskach Sportów Motorowych FIA nasi reprezentanci brylowali w sobotę w Pucharze GT
Sobota, 2 listopada, kolejny dzień pierwszych Igrzysk Sportów Motorowych FIA,... więcej

Strony

- Archiwum