Dobre wyniki na Spa Francorchamps

W ostatni weekend Jerzy Spinkiewicz, zawodnik UNIQ Racing, brał udział w kolejnych zawodach serii Clio Cup Europe, które odbyły się na belgijskim torze Spa Francorchamps.

Pierwszy wyścig Jerzy ukończył na czwartej pozycji. Niestety, ostatecznie spadł na ze względu na otrzymaną od sędziów karę.

Drugi wyścig, nasz kierowca zakończył na P6, co jak sam ocenił było bardzo dobrym wynikiem.

W obu wyścigach zajął drugie miejsce w kategorii Challenger, natomiast w grupie C (grupie Central Europe) był pierwszy. Dzięki temu umocnił swoją pozycję lidera w tej kategorii.

Obecnie Jerzy Spinkiewicz jest na 9. miejscu ( w grupie 88 kierowców ) w klasyfikacji generalnej Clio Cup Europe i z dużą przewagą prowadzi w kategorii Challenger grupy C.