Kadra Narodowa 2020

Juniorów

1. Daniel Blin Junior MX OTOPIT Toruń
2. Hulewicz Mateusz Junior LKT Wyczół Gościeradz
3. Krzemień Kamil Junior Automobilklub Silesia
4. Majtyka Julia Junior AMK Gorce Nowy Targ
5. Żyznowski Miłosz Junior Automobilklub Kraków
6. Baklarz Kacper Junior GKM Buczek
7. Kuleszo Patryk Junior Stowarzyszenie Hawi Racing Team
8. Wesołowski Jakub Junior KTM Novi Korona Kielce
9. Bracik Aleksander Junior KTM Novi Korona Kielce
10. Andrzejewski Kacper Junior WKM Wschowa
11. Bandosz Marcin Junior Stowarzyszenie MX Lipno
12. Gmerek Mikołaj Junior Automobilklub Inowrocławski
13. Górny Klaudiusz Junior Motocross Klub Czerwionka
14. Jaworski Bartosz Junior Człuchowski Auto Moto Klub
15. Kowalski Jakub Junior Człuchowski Auto Moto Klub
16. Kajrys Piotr Junior Gdański Auto Moto Klub
17. Kruszyński Karol Junior LKS Jastrząb Lipno
18. Olszowy Dominik Junior CKM Cieszyn
19. Polnar Mieszko Junior Stowarzyszenie MX Lipno
20. Psiuk Michał Junior KM Cross Lublin
21. Rafalski Wiktor Junior WKM Więcbork
22. Włodarczak Olaf Junior WKM Więcbork
23. Wołek Maksymilian Junior WKM Więcbork
24. Zaremba Dawid Junior KMX Kaszuby
25. Chętnicki Gabriel Junior LKS Jastrząb Lipno
26. Rapacz Dariusz Junior MTR Osielec
27. Stasiak Mikołaj Junior Stowarzyszenie DUUST Racing
28. Onasz Maksymilian Junior KMX Kaszuby

Seniorów

1. Kurek Filip Senior Automobilklub Wielkopolski
2. Musiał Damian Senior KTM Novi Korona Kielce
3. Pawlik Michał Senior LKT Wyczół Gościeradz
4. Sikora Ireneusz Senior AMK Gliwice
5. Wielebski Artur Senior Automobilklub Polski
6. Żuralski Jędrzej Senior KM Wiraż Bartoszyce
7. Żuralski Tomasz Senior KM Wiraż Bartoszyce
8. Bracik Rafał Senior KTM Novi Korona Kielce
9. Krywult Sebastian Senior Beskidzki Klub Motorowy
10. Gwiazda Roman Senior Motoklub Oborniki
11. Jasińska Karolina Senior Automobilklub Gorzowski
12. Mieszkowski Kacper Senior WKM Wschowa
13. Rajczyk Damian Senior Stowarzyszenie Motochełmiec Wałbrzych
14. Wysocki Tomasz Senior Człuchowski Auto Moto Klub
15. Więckowski Maciej Senior KM Cross Lublin
16. Miller Joanna Senior Człuchowski Auto Moto Klub
17. Lindner Arkadiusz Senior Łódzki Klub Motorowy
18. Szkopek Marek Senior Automobilklub Polski

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Kadra szkoleniowa
1. Cieślak Marek sport żużlowy
2. Dobrucki Rafał sport żużlowy
3. Dudka Lechosław sport kartingowy
4. Molik Jacek sport motocyklowy
5. Tymiński Wiesław sport kartingowy
6. Wójcik Marcin sport motocyklowy
Osoby współpracujące
7. Bracik Ryszard sport motocyklowy
8. Czub Mirosław sport kartingowy
9. Pęcak Paweł sport kartingowy
10. Sikora Marek sport motocyklowy
11. Wróbel Maciej sport motocyklowy
12. Zupa Marian sport motocyklowy

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2019 ROKU

1. 2019-01-23 2019-01-28 SuperEnduro - MŚ Madryt (ESP) Dominik Olszowy
2. 2019-02-07 2019-02-10 SuperEnduro - MŚ Budapeszt (HUN) Dominik Olszowy
3. 2019-04-03 2019-04-08 Enduro - ME Gois (POR) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
4. 2019-04-03 2019-04-08 SuperEnduro - MŚ Bilbao (ESP) Dominik Olszowy
5. 2019-04-04 2019-04-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Motorland (ESP) Daniel Blin
6. 2019-04-11 2019-04-15 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Assen (NED) Daniel Blin
7. 2019-05-09 2019-05-13 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Imola (ITA) Daniel Blin
8. 2019-05-15 2019-05-20 Enduro - ME Brezno (SVK) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
9. 2019-05-16 2019-05-20 Quadcross - ME Bucha (UKR) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
10. 2019-06-06 2019-06-10 Quadcross - ME Kivioli (EST) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
11. 2019-06-06 2019-06-10 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Circuito de Jerez (ESP) Daniel Blin
12. 2019-06-20 2019-06-24 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Misano (ITA) Daniel Blin
13. 2019-06-26 2019-07-01 Enduro - ME Madona (LAT) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
14. 2019-07-04 2019-07-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Donington Park (GBR) Daniel Blin
15. 2019-07-12 2019-07-16 Motocross - MŚJ Moskwa (RUS) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
16. 2019-07-25 2019-07-29 Motocross - ME EMX 65/85 Finał Loket (CZE) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
17. 2019-07-25 2019-07-29 Quadcross - ME Stelpe (LAT) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
18. 2019-09-04 2019-09-09 Enduro - DME Heinola (FIN) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
19. 2019-09-05 2019-09-09 Quadcross - ME Mladina (CRO) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
20. 2019-09-05 2019-09-09 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Algarve (POR) Daniel Blin
21. 2019-09-26 2019-09-30 Motocross - DMŚ Assen (NED) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
22. 2019-09-26 2019-09-30 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Magny-Cours (FRA) Daniel Blin
23. 2019-10-03 2019-10-07 Motocross - DME Gdańsk (POL) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
24. 2019-10-03 2019-10-07 Quadcross - DME Schwedt (GER) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
25. 2019-10-23 2019-10-28 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Losail (QAT) Daniel Blin
26. 2019-11-09 2019-11-17 Enduro - DMŚ (ISDE) Portimao POR Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

Świetna jazda i duży sukces Wójcik Racing Team na zakończenie sezonu Mistrzostw Świata FIM EWC
Motocykliści Wójcik Racing Teamu wywalczyli dwa miejsca na podium w... więcej
Sukces Teamu LRP Poland w mistrzostwach świata FIM EWC
Motocykliści polskiego zespołu LRP Poland ukończyli ostatnią rundę MŚ FIM EWC na... więcej
Biuletyn PZM nr 20 - Wrzesień 2020
Szanowni Czytelnicy,Dopiero rozpoczynaliśmy tegoroczny, opóźniony sezon, a ten... więcej
Team LRP Poland w nowym składzie w finale FIM EWC
Podczas finału motocyklowych mistrzostw świata FIM EWC w portugalskim Estorilu... więcej
Wójcik Racing Team jedzie po miejsca na podium w Mistrzostwach Świata FIM EWC
Dwie załogi Wójcik Racing Team wystartują w najbliższą sobotę w finale... więcej
Puchar Polski Pit Bike SM w Koszalinie. Znamy zwycięzców drugiej rundy!
Przewrotna i zaskakująca druga runda tegorocznego cyklu rozegrała się na... więcej
Adam Tomiczek i Maciej Giemza w czołówce rajdu Baja TT do Pinhal
Zawodnicy ORLEN Team bardzo dobrze rozpoczęli rywalizację w tegorocznym Pucharze... więcej
Wielkie emocje podczas czwartej rundy ORLEN MXMP w Strykowie
Seria ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie zbliża się ku końcowi. Za nami... więcej
Maciej Giemza i Adam Tomiczek wracają do rywalizacji w Pucharze Świata
Bardzo nietypowo, bo dopiero we wrześniu, rozpoczną się tegoroczne zmagania o... więcej
Seria ORLEN MXMP nabiera tempa przed ostatnią prostą
Czwarta, a zarazem przedostatnia, runda ORLEN Mistrzostw Polski w Motocrossie... więcej

Strony

- Archiwum