Kadra Narodowa 2020

Juniorów

1. Daniel Blin Junior MX OTOPIT Toruń
2. Hulewicz Mateusz Junior LKT Wyczół Gościeradz
3. Krzemień Kamil Junior Automobilklub Silesia
4. Majtyka Julia Junior AMK Gorce Nowy Targ
5. Żyznowski Miłosz Junior Automobilklub Kraków
6. Baklarz Kacper Junior GKM Buczek
7. Kuleszo Patryk Junior Stowarzyszenie Hawi Racing Team
8. Wesołowski Jakub Junior KTM Novi Korona Kielce
9. Bracik Aleksander Junior KTM Novi Korona Kielce
10. Andrzejewski Kacper Junior WKM Wschowa
11. Bandosz Marcin Junior Stowarzyszenie MX Lipno
12. Gmerek Mikołaj Junior Automobilklub Inowrocławski
13. Górny Klaudiusz Junior Motocross Klub Czerwionka
14. Jaworski Bartosz Junior Człuchowski Auto Moto Klub
15. Kowalski Jakub Junior Człuchowski Auto Moto Klub
16. Kajrys Piotr Junior Gdański Auto Moto Klub
17. Kruszyński Karol Junior LKS Jastrząb Lipno
18. Olszowy Dominik Junior CKM Cieszyn
19. Polnar Mieszko Junior Stowarzyszenie MX Lipno
20. Psiuk Michał Junior KM Cross Lublin
21. Rafalski Wiktor Junior WKM Więcbork
22. Włodarczak Olaf Junior WKM Więcbork
23. Wołek Maksymilian Junior WKM Więcbork
24. Zaremba Dawid Junior KMX Kaszuby

Seniorów

1. Kurek Filip Senior Automobilklub Wielkopolski
2. Musiał Damian Senior KTM Novi Korona Kielce
3. Pawlik Michał Senior LKT Wyczół Gościeradz
4. Sikora Ireneusz Senior AMK Gliwice
5. Wielebski Artur Senior Automobilklub Polski
6. Żuralski Jędrzej Senior KM Wiraż Bartoszyce
7. Żuralski Tomasz Senior KM Wiraż Bartoszyce
8. Bracik Rafał Senior KTM Novi Korona Kielce
9. Krywult Sebastian Senior Beskidzki Klub Motorowy
10. Gwiazda Roman Senior Motoklub Oborniki
11. Jasińska Karolina Senior Automobilklub Gorzowski
12. Mieszkowski Kacper Senior WKM Wschowa
13. Rajczyk Damian Senior Stowarzyszenie Motochełmiec Wałbrzych
14. Wysocki Tomasz Senior Człuchowski Auto Moto Klub
15. Więckowski Maciej Senior KM Cross Lublin

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Kadra szkoleniowa
1. Bracik Ryszard sport motocyklowy
2. Cieślak Marek sport żużlowy
3. Dobrucki Rafał sport żużlowy
4. Dudka Lechosław sport kartingowy
5. Molik Jacek sport motocyklowy
6. Tymiński Wiesław sport kartingowy
Osoby współpracujące
7. Czub Mirosław sport kartingowy
8. Pęcak Paweł sport kartingowy
9. Sikora Marek sport motocyklowy
10. Stypa Dariusz sport motocyklowy
11. Zupa Marian sport motocyklowy

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2019 ROKU

1. 2019-01-23 2019-01-28 SuperEnduro - MŚ Madryt (ESP) Dominik Olszowy
2. 2019-02-07 2019-02-10 SuperEnduro - MŚ Budapeszt (HUN) Dominik Olszowy
3. 2019-04-03 2019-04-08 Enduro - ME Gois (POR) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
4. 2019-04-03 2019-04-08 SuperEnduro - MŚ Bilbao (ESP) Dominik Olszowy
5. 2019-04-04 2019-04-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Motorland (ESP) Daniel Blin
6. 2019-04-11 2019-04-15 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Assen (NED) Daniel Blin
7. 2019-05-09 2019-05-13 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Imola (ITA) Daniel Blin
8. 2019-05-15 2019-05-20 Enduro - ME Brezno (SVK) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
9. 2019-05-16 2019-05-20 Quadcross - ME Bucha (UKR) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
10. 2019-06-06 2019-06-10 Quadcross - ME Kivioli (EST) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
11. 2019-06-06 2019-06-10 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Circuito de Jerez (ESP) Daniel Blin
12. 2019-06-20 2019-06-24 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Misano (ITA) Daniel Blin
13. 2019-06-26 2019-07-01 Enduro - ME Madona (LAT) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
14. 2019-07-04 2019-07-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Donington Park (GBR) Daniel Blin
15. 2019-07-12 2019-07-16 Motocross - MŚJ Moskwa (RUS) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
16. 2019-07-25 2019-07-29 Motocross - ME EMX 65/85 Finał Loket (CZE) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
17. 2019-07-25 2019-07-29 Quadcross - ME Stelpe (LAT) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
18. 2019-09-04 2019-09-09 Enduro - DME Heinola (FIN) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
19. 2019-09-05 2019-09-09 Quadcross - ME Mladina (CRO) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
20. 2019-09-05 2019-09-09 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Algarve (POR) Daniel Blin
21. 2019-09-26 2019-09-30 Motocross - DMŚ Assen (NED) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
22. 2019-09-26 2019-09-30 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Magny-Cours (FRA) Daniel Blin
23. 2019-10-03 2019-10-07 Motocross - DME Gdańsk (POL) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
24. 2019-10-03 2019-10-07 Quadcross - DME Schwedt (GER) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
25. 2019-10-23 2019-10-28 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Losail (QAT) Daniel Blin
26. 2019-11-09 2019-11-17 Enduro - DMŚ (ISDE) Portimao POR Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

Sukces Polaków w Africa Eco Race
Obchodzący dwudziestolecie kariery sportowej Jacek Czachor, pustynny Africa Eco... więcej
Mistrzostwa Świata SuperEnduro: Bolt bierze odwet za Riesę
Trzecia runda Mistrzostw Świata SuperEnduro w Hiszpanii należała do Billy’... więcej
Etapowe podium Jacka Czachora
Trzeci czas przejazdu na przedostatnim OSie Africa Eco Race uzyskał Jacek... więcej
Jacek Czachor wraca do pierwszej piątki Africa Eco Race
Jacek Czachor po raz kolejny udowodnił, że jest w rewelacyjnej formie.... więcej
Dakar 2020: Udany start Polaków!
Dakar po raz 42. Trasa tegorocznej edycji Dakaru prowadziła z miasta Dżudda na... więcej
ORLEN Team na mecie rajdu Dakar
12 dni rywalizacji na dystansie 7500 kilometrów, z czego 5000 stanowiły odcinki... więcej
Dakar: etapowe zwycięstwo Rafała Sonika
Na taki etap od początku tegorocznego Dakaru czekał Rafał Sonik. Ponad 150km... więcej
Polacy w TOP 10 Africa Eco Race
Po wczorajszych problemach na trasie, dzisiaj reprezentanci misji „Uratuję... więcej
Dakar 2020 Żeglarze na oceanie wydm
Trasa etapu 11. etap Dakaru z Shubaytah do Haradh to druga część etapu... więcej
Przedostatni etap Rajdu Dakar: 5. miejsce Przygońskiego, najlepszy wynik Giemzy
Tegoroczny Rajd Dakar zbliża się do końca. W przedostatnim etapie ponownie z... więcej

Strony

- Archiwum