Kadra Narodowa 2019

Juniorów

1. Baklarz Kacper Junior Beskidzki Klub Motorowy
2. Bandosz Marcin Junior Stowarzyszenie MX Lipno
3. Blin Daniel Junior MX OTOPIT Toruń
4. Bracik Aleksander Junior KTM Novi Korona Kielce
5. Chętnicki Gabriel Junior LKS Jastrząb Lipno
6. Chwalik Maksymilian Junior Stowarzyszenie DUUST Racing
7. Gąsienica-Daniel Jan Junior TMSM Sparta Wrocław
8. Giemza Maciej Junior KTM Novi Korona Kielce
9. Jasińska Karolina Junior Automobilklub Gorzowski
10. Kajrys Piotr Junior Gdański Auto-Moto-Klub
11. Kania Filip Junior Beskidzki Klub Motorowy
12. Kargul Grzegorz Junior Cieszyński Klub Motorowy
13. Kowalski Jakub Junior Człuchowski Auto-Moto-Klub
14. Kruszyński Karol Junior LKS Jastrząb Lipno
15. Krzemień Kamil Junior Automobilklub Silesia
16. Majtyka Julia Junior KKCiM Smok Kraków
17. Mieszkowski Kacper Junior Wschowski Klub Motorowy
18. Olszowy Dominik Junior Cieszyński Klub Motorowy
19. Orawiec Karol Junior Beskidzki Klub Motorowy
20. Polnar Mieszko Junior Gdański Auto-Moto-Klub
21. Rapacz Dariusz Junior MTR Osielec
22. Sówka Hugo Junior Motoklub Oborniki
23. Stasiak Mikołaj Junior DUUST Racing
24. Staszkiewicz Szymon Junior LKS Jastrząb Lipno
25. Szuta Kamil Junior Beskidzki Klub Motorowy
26. Więckowski Maciej Junior KM Cross Lublin
27. Włodarczak Olaf Junior Więcborski Klub Motorowy
28. Zaremba Dawid Junior KMX Kaszuby
29. Żyznowski Miłosz Junior Automobilklub Krakowski

Seniorów

1. Bracik Rafał Senior KTM Novi Korona Kielce
2. Cabala Bartłomiej Senior TMSM Sparta Wrocław
3. Górka Paweł Senior GKM Bałtyk Gdynia
4. Gwiazda Roman Senior KM Cross Lublin
5. Jędrzejczyk Sylwester Senior KKM Kwidzyn
6. Juszczak Emil Senior BKM Flow
7. Krywult Sebastian Senior Beskidzki Klub Motorowy
8. Kucharski Jakub Senior Hawi Racing Team
9. Kurowski Łukasz Senior KS REGA MX TEAM Ropczyce
10. Leśków Paweł Senior AMK Gliwice
11. Lewandowski Bartłomiej Senior Automobilklub Polski
12. Lindner Arkadiusz Senior Łódzki Klub Offroadowy
13. Lonka Łukasz Senior Człuchowski Auto-Moto-Klub
14. Łukaszczyk Michał Senior AMK Gliwice
15. Mańczak Wojciech Senior Automobilklub Wielkopolski
16. Pasek Adrian Senior Automobilklub Polski
17. Rajczyk Damian Senior Stowarzyszenie Motochełmiec Wałbrzych
18. Sikora Ireneusz Senior AMK Gliwice
19. Sonik Rafał Senior PSC ATV Polska
20. Szczebak Artur Senior KM Cross Lublin
21. Szkopek Marek Senior Automobilklub Polski
22. Tomiczek Adam Senior UKS Wiraż Cieszyn
23. Wiśniewski Kamil Senior Łódzki Klub Offroadowy
24. Wygachiewicz Anna Senior Automobilklub Polski
25. Wysocki Tomasz Senior Stowarzyszenie Moto Dąbrowa Górnicza

Wykaz kadry trenerskiej i osób współpracujących

Kadra szkoleniowa
1. Bracik Ryszard sport motocyklowy
2. Cieślak Marek sport żużlowy
3. Dobrucki Rafał sport żużlowy
4. Dudka Lechosław sport kartingowy
5. Molik Jacek sport motocyklowy
6. Tymiński Wiesław sport kartingowy
Osoby współpracujące
7. Czub Mirosław sport kartingowy
8. Pęcak Paweł sport kartingowy
9. Sikora Marek sport motocyklowy
10. Stypa Dariusz sport motocyklowy
11. Zupa Marian sport motocyklowy

WYKAZ ZADAŃ DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI W 2019 ROKU

1. 2019-01-23 2019-01-28 SuperEnduro - MŚ Madryt (ESP) Dominik Olszowy
2. 2019-02-07 2019-02-10 SuperEnduro - MŚ Budapeszt (HUN) Dominik Olszowy
3. 2019-04-03 2019-04-08 Enduro - ME Gois (POR) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
4. 2019-04-03 2019-04-08 SuperEnduro - MŚ Bilbao (ESP) Dominik Olszowy
5. 2019-04-04 2019-04-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Motorland (ESP) Daniel Blin
6. 2019-04-11 2019-04-15 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Assen (NED) Daniel Blin
7. 2019-05-09 2019-05-13 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Imola (ITA) Daniel Blin
8. 2019-05-15 2019-05-20 Enduro - ME Brezno (SVK) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
9. 2019-05-16 2019-05-20 Quadcross - ME Bucha (UKR) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
10. 2019-06-06 2019-06-10 Quadcross - ME Kivioli (EST) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
11. 2019-06-06 2019-06-10 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Circuito de Jerez (ESP) Daniel Blin
12. 2019-06-20 2019-06-24 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Misano (ITA) Daniel Blin
13. 2019-06-26 2019-07-01 Enduro - ME Madona (LAT) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
14. 2019-07-04 2019-07-08 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Donington Park (GBR) Daniel Blin
15. 2019-07-12 2019-07-16 Motocross - MŚJ Moskwa (RUS) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
16. 2019-07-25 2019-07-29 Motocross - ME EMX 65/85 Finał Loket (CZE) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
17. 2019-07-25 2019-07-29 Quadcross - ME Stelpe (LAT) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
18. 2019-09-04 2019-09-09 Enduro - DME Heinola (FIN) Sebastian Krywult, Aleksander Bracik, Kacper Baklarz, Łukasz Kurowski
19. 2019-09-05 2019-09-09 Quadcross - ME Mladina (CRO) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
20. 2019-09-05 2019-09-09 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Algarve (POR) Daniel Blin
21. 2019-09-26 2019-09-30 Motocross - DMŚ Assen (NED) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
22. 2019-09-26 2019-09-30 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Magny-Cours (FRA) Daniel Blin
23. 2019-10-03 2019-10-07 Motocross - DME Gdańsk (POL) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
24. 2019-10-03 2019-10-07 Quadcross - DME Schwedt (GER) Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami
25. 2019-10-23 2019-10-28 Wyścigi Motocyklowe - MŚ SSP 300 Losail (QAT) Daniel Blin
26. 2019-11-09 2019-11-17 Enduro - DMŚ (ISDE) Portimao POR Lista uczetników, wybranych spośród członków kadry narodowej, podana będzie 30 dni przed zawodami

News

Błażusiak wygrywa w Budapeszcie 4. rundę Mistrzostw Świata Maxxis FIM SuperEnduro
Najszybszy w trzecim finale Prestige, Tadeusz Błażusiak wygrał pierwszą edycję... więcej
Kursokonferencja sędziowska w Bydgoszczy 2-3 marca 2019
Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-3 marca 2019 r. Główna Komisja Sportu... więcej
Trzecia runda mistrzostw świata FIM SuperEnduro w Madrycie za nami! Zderzenie i upadek Tadeusza Błażusiaka
Tadeusz Błażusiak podczas trzeciej rundy mistrzostw świata Maxxis FIM... więcej
Kalendarz sportu motocyklowego 2019
W dniu 25 stycznia 2019 r. Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku... więcej
ORLEN Team podsumował 41. rajd Dakar
Kuba Przygoński zajął 4. miejsce w klasyfikacji samochodów, Adam Tomiczek... więcej
Dakar 2019: Kuba Przygoński z ORLEN Team czwarty na etapie i w „generalce”, Adam Tomiczek w TOP15 motocyklistów
Kuba Przygoński i Tom Colsoul z załogi ORLEN Team zajęli miejsce tuż za podium 9... więcej
Paweł Adamowicz
Z wielkim żalem żegnamy sympatyka sportów motorowych, propagatora idei... więcej
Dakar 2019: Kuba Przygoński z ORLEN Team na podium etapu, koniec rajdu dla Maćka Giemzy, awans Adama Tomiczka
Samochodowa załoga ORLEN Team kolejny raz na podium rajdu Dakar – Kuba... więcej
Dakar 2019: pewny 7. etap ORLEN Team – Przygoński goni czołówkę, Giemza przyspiesza, Tomiczek utrzymuje się w TOP20
Kuba Przygoński i Tom Colsoul z ORLEN Team zajmują 7 miejsce na 7. etapie rajdu... więcej

Strony

- Archiwum