Program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: 88 stron w cenie 20 zł

88-stronicowy program zawodów Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland to tradycyjna gratka dla kibiców, którzy wybiorą się na PGE Narodowy 18 maja. Wydawnictwo zawiera wywiady z uczestnikami zawodów, a także z gwiazdami sportu i wiele ciekawostek.

Program Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski uprawnia jednocześnie do wstępu na oficjalny trening, który odbędzie się 17 maja, a także jest doskonałą skarbnicą wiedzy o turnieju i jego uczestnikach. Można zakupić go online https://www.kupbilet.pl/programSGP2019, a następnie odebrać na PGE Narodowym na podstawie vouchera. Do kupienia będzie również w dniu treningu i zawodów na miejscu.

W tegorocznym programie znalazły się rozmowy z Bartoszem Zmarzlikiem, który opowiedział o rosole mamy, spokoju swoje dziewczyny i radach od taty, bo całość tworzy jego sposób na rodzinny sukces w sporcie. – Tato to taka „złota rączka”, wszystko co przygotują w kuchni mama i Sandra bardzo mi smakuje – powiedział m.in. w wywiadzie zawodnik TRULY.WORK Stali Gorzów.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt opowiedzieli z kolei o swoich związkach ze sportem żużlowym. Para nie po raz pierwszy będzie na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix. – Kobiety na żużlu? – zastanawia się słynna polska tenisistka w wywiadzie do programu. Jaka będzie jej odpowiedź? Dawid Cel podkreślił w rozmowie z redakcją programu, iż uwielbia forBET Włókniarza Częstochowa, ale opowiedział też o fascynacji żużlem w wydaniu reprezentacyjnym.

- Czy dajesz sobie „ileś lat” na wywalczenie złotego medalu w cyklu FIM Speedway Grand Prix? – to z kolei pytanie, na które odpowiedzi w programie zawodów udzielił Maciej Janowski. „Magica” zapytano także o jego jesienno – zimowe podróże. Zawodnik BETARD Sparty Wrocław to prawdziwy miłośnik USA, ale zdradził, że najlepiej czuje się we Wrocławiu, gdzie lubi wracać po swoich posezonowych wakacjach. Wywiad z nim jest długi i bardzo ciekawy!

Patryk Dudek w programie Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland przyznał wprost, że jest „czarnym koniem” tegorocznego cyklu. Śmiała deklaracja dotyczy też Warszawy, gdzie zawodnik STELMET Falubazu Zielona Góra uwielbia jeździć. „Duzers” powiedział też w kilku zdaniach o geografii, wskazał nawet precyzyjny punkt na ziemi, gdzie chciałby się znaleźć. – Mam nadzieję, że jak skończę karierę i będzie mnie stać, to wtedy oddam się podróżom – zapewnił.

O hokeju na lodzie, czyli słowackiej specjalności, o Bratysławie i aspiracjach związanych z narodową drużyną w Speedway of Nations mówił Martin Vaculik. - Dobry zawodnik ma tylko jeden cel. To tytuł mistrza świata – zaczął wywiad, który warto przeczytać „od deski do deski”.

Michał Meyer, odtwórca roli Piotra w serialu „Zakochani po uszy” na żużlu? Owszem. Wszyscy pamiętają jego parodie Bartosza Zmarzlika, Nickiego Pedersena i Jacka Frątczaka z Gali PGE Ekstraligi 2018. Aktor opowiedział, komu będzie kibicował w Warszawie.

Wiele do powiedzenia, jak zwykle, na temat żużla miał kolejny rozmówca redakcji programu Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru. „Lubelak” z krwi i kości, miłośnik Speed Car Motoru mówił i mówił…o kibicach, rzodkiewce, uprawianiu sportu (z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego) oraz wielu innych rzeczach. Rozmowa nietuzinkowa. Polecamy.

O swoich marzeniach, bo wraca do Grand Prix po ośmiu latach przerwy, o przygotowaniach i braku stresu – o  tym wszystkim przeczytać będzie można w wywiadzie z Januszem Kołodziejem. Reprezentant FOGO Unii Leszno wyznał przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland: - Wielu zawodników mówiło mi, że to niesamowity turniej. Oczekuję, że będę w szoku.

Dodatkowo w programie polecamy: rozmowy z Kajetanem Kajetanowiczem, Sławomirem Szmalem oraz Anitą Włodarczyk. W program także statystyki oraz miejsce na autografy zawodników, obszerna analiza startów Taia Woffindena i porównania statystyczne wraz z sylwetkami uczestników.

GDZIE KUPIĆ / ODEBRAĆ PROGRAM?

ONLINE sprzedaż na https://www.kupbilet.pl/programSGP2019

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 17.05 będzie odbywać się w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego. 

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 17.05  odbywać się będzie w Punkcie Kasowym umieszczonym przed bramą nr 2 PGE Narodowego.

PUNKT KASOWY przy bramie nr 2 PGE Narodowego czynny będzie w dniu 17.05 w godzinach 13.00 – 20.00.

SPRZEDAŻ programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 18.05 odbywać się będzie w Punktach Kasowych umieszczonych po przekroczeniu bram nr 2 i 11 PGE Narodowego.

ODBIÓR (na podstawie vouchera) programów zawodów Boll Warsaw FIM SGP of Poland w dniu 18.05 odbywać się będzie w Infopunkcie zlokalizowanym na wysokości bramy 1.

INFOPUNKT będzie ustawiony na wysokości bramy nr 1. Otwarcie w godzinach 16:00 – 19:00

Żużel: 
Share

News

Inauguracja Zgrupowania Żużlowej Reprezentacji Polski
We wtorkowe wczesne popołudnie w Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa,... więcej
Zgrupowanie ŻRP w Bydgoszczy
11 maja w Bydgoszczy rozpoczyna się Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski.... więcej
Debiut Żużlowej Reprezentacji Polski na długim torze!
W siedzibie firmy MEGAel w Tarnowie zaprezentowano pierwszy raz w historii... więcej
Lista startowa finału Srebrnego Kasku 2021
Finał Srebrnego Kasku odbędzie się w dniu 20 maja 2021 r. (czwartek) w... więcej
04.05.2021 - Biura Zarządu Głównego będą nieczynne.
Informujemy, że w dniu 04.05.2021 r. Biura Zarządu Głównego Polskiego Związku... więcej
Brązowy Kask - lista startowa
Finał Brązowego Kasku, który zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego odbędzie... więcej
Indywidualne Mistrzostwa Polski - listy startowe
Ćwierćfinały IMP odbędą się w Łodzi, Bydgoszczy, Rawiczu w dniu 22... więcej
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Toruniu - wyniki
W dniu 12 kwietnia 2021 r. w Toruniu odbył się egzamin na licencję Ż... więcej
Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych
Egzamin na licencję Ż i 250cc w Lesznie - wyniki
W dniu 30 marca 2021 r. w Lesznie odbył się egzamin na licencję Ż i 250cc.... więcej

Strony

- Archiwum