Lista Startowa Finał Srebrnego Kasku

W dniu 24.05.2018 r. (czwartek) w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku 2018.

Podajemy listy startowe:

LUBLIN

1

Karol Żupiński

III

2

Daniel Kaczmarek

I

3

Dominik Kubera

II

4

Maksym Drabik

III

5

Igor Kopeć-Sobczyński

I

6

Wiktor Lampart

II

7

Bartosz Smektała

I

8

Michał Gruchalski

III

9

Dominik Kossakowski

I

10

Patryk Wojdyło

II

11

Sebastian Niedźwiedź

I

12

Kamil Wieczorek

III

13

Arkadiusz Potoniec

II

14

Alex Zgardziński

III

15

Oskar Bober

I

16

Robert Chmiel

II

R1

Wiktor Trofymov

II

R2

Maksymilian Bogdanowicz

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I – eliminacja w Opolu
II – eliminacja w Rzeszowie
III – eliminacja w Częstochowie

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Tai Woffinden: najlepsze Grand Prix jest w Warszawie!
Tai Woffinden po raz trzeci w karierze został mistrzem świata. Wcześniej... więcej
Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND na PGE Narodowym
Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie... więcej
#Mistrzjestjeden
Tylu kibiców na trybunach w Bydgoszczy nie było od kiedy Tomasz Gollob został... więcej
LAUREACI GALI PGE EKSTRALIGI 2018
Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Stanisław Chomski, Bartosz Smektała, Jakub... więcej
Bartosz Zmarzlik jak Tomasz Gollob!
Kariera w Speedway Grand Prix w wykonaniu Bartosza Zmarzlika, wygląda bardzo... więcej
W Rzeszowie odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i 250cc
W dniu 4.10.2018 r. w Rzeszowie odbył się egzamin na certyfikat "Ż" i... więcej
Ostatnia runda Speedway Grand Prix w Toruniu
Ostatnia runda Speedway Grand Prix odbędzie się 6 października w Toruniu. W... więcej
Konkurs ofert - mecze barażowe o awans do Nice 1. LŻ
Polski Związek Motorowy (02-518) Warszawa, ul Kazimierzowska 66, ogłasza... więcej
Stadion Śląski w świetle jupiterów!
Stadion Śląski w Chorzowie w żużlowej historii zapisał się złotymi zgłoskami.... więcej
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w Stralsund
Szóstka Polaków: Viktor Trofymov, Wiktor Lampart, Igor Kopeć-Sobczyński, Hubert... więcej

Strony

- Archiwum

Strony