Listy Startowe el. Złotego Kasku - aktualizacja

Podajemy listy startowe el. Złotego Kasku:

Zawodnicy zwolnieni z eliminacji, którzy uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Złotego Kasku 2017 zgodnie z art. 846.3 RSŻ:

  • Maciej Janowski,
  • Piotr Pawlicki,
  • Patryk Dudek

W Mistrzostwach Świata i Europy wystartują zawodnicy wyłonieni z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:

1. Indywidualne Mistrzostwa Świata Grand Prix – 6 zawodników:
            miejsca 1 do 5 z finału ZK ’17                   - 5 zawodników
            nominacja GKSŻ                                        - 1 zawodnik

2. Indywidualne Mistrzostwa Europy – 7 zawodników:
            Miejsca od 1 do 6 z finału ZK ’17             - 6 zawodników
            nominacja GKSŻ                                         - 1 zawodnik

Eliminacje odbędą się:
RAWICZ: 30.03.2017 - godz. 16:00
GNIEZNO: 30.03.2017 - godz. 16:00
LUBLIN: 31.03.2017 - godz: 17:30

Podajemy listy startowe:

LUBLIN - 31.03.2017 godz. 17:30

1

Paweł Przedpełski

KS Toruń SA

2

Krzysztof Buczkowski

GKM Grudziądz SA

3

Grzegorz Walasek

KS Toruń SA

4

Maciej Kuciapa

KM CROSS LUBLIN

5

Przemysław Pawlicki
Patryk Rolnicki

Stal Gorzów Wielkopolski SA
Unia Tarnów ŻSSA

6

Bartosz Smektała

Unia Leszno SSA

7

Janusz Kołodziej

Unia Leszno SSA

8

Edward Mazur

KŻ Orzeł Łódź

9

Dawid Lampart

Speedway Stal Rzeszów SA

10

Maksym Drabik

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA

11

Jakub Jamróg

Unia Tarnów ŻSSA

12

Oskar Bober

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA

13

Ernest Koza

Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o.

14

Kacper Woryna
Daniel Jeleniewski

KS ROW Rybnik SA
KM CROSS Lublin

15

Marcin Rempała

TS KOLEJARZ OPOLE

16

Artur Czaja

Unia Tarnów ŻSSA

R1

Patryk Rolnicki
Karol Baran

Unia Tarnów ŻSSA
Włókniarz Częstochowa SA

R2

Karol Baran
Artur Mroczka

Włókniarz Częstochowa SA
Unia Tarnów ŻSSA

AWANS DO FINAŁU:  5 zawodników

 

RAWICZ - 30.03.2017 godz. 16:00

1

Adrian Miedziński

KS Toruń SA

2

Daniel Jeleniewski
Kacper Woryna

KM CROSS LUBLIN
KS ROW Rybnik SA

3

Sebastian Niedźwiedź

Zielonogórski Klub Żużlowy SA

4

Patryk Dolny

TŻ OSTROVIA SA

5

Krzysztof Kasprzak

Stal Gorzów Wielkopolski SA

6

Adrian Cyfer

KŻ Victoria Piła

7

Michał Szczepaniak
Alex Zgardziński

KŻ Victoria Piła
Zielonogórski Klub Żużlowy SA

8

Grzegorz Zengota

Unia Leszno SSA

9

Hubert Łęgowik

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

10

Tomasz Jędrzejak

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA

11

Szymon Woźniak

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA

12

Marcin Nowak

GTM START Gniezno

13

Robert Miśkowiak

KŻ Orzeł Łódź

14

Tobiasz Musielak

KS ROW Rybnik SA

15

Damian Baliński

KS ROW Rybnik SA

16

Piotr Świderski
Przemysław Pawlicki

KŻ Orzeł Łódź
Stal Gorzów Wielkopolski SA

R1

Alex Zgardziński
Marcel Kajzer

Zielonogórski Klub Żużlowy SA
PSŻ Poznań

R2

Marcel Kajzer
Marcin Jędrzejewski

PSŻ Poznań
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników + 1 rezerwowy (R1 W FINALE)

 

GNIEZNO 30.03.2017 godz. 16:00

1

Adrian Gała

GTM START Gniezno

2

Norbert Kościuch

KŻ Victoria Piła

3

Tomasz Gapiński

KŻ Victoria Piła

4

Mirosław Jabłoński

GTM START Gniezno

5

Kacper Gomólski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

6

Jarosław Hampel

Zielonogórski Klub Żużlowy SA

7

Piotr Protasiewicz

Zielonogórski Klub Żużlowy SA

8

Oskar Fajfer

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

9

Rafał Okoniewski

GKM Grudziądz SA

10

Damian Dróżdż

Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA

11

Krystian Pieszczek

GKM Grudziądz SA

12

Daniel Kaczmarek

KS Toruń SA

13

Zbigniew Suchecki

TŻ OSTROVIA SA

14

Sebastian Ułamek

Włókniarz Częstochowa SA

15

Mateusz Szczepaniak

Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o.

16

Rune Holta

Włókniarz Częstochowa SA

R1

Dominik Kossakowski

GKŻ Wybrzeże Gdańsk

R2

Michał Łopaczewski

TS KOLEJARZ OPOLE

AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników +1 rezerwowy (R2 W FINALE)

 

Żużel: 
Słowa kluczowe: 
Share

News

Zgrupowanie okiem Rafała Dobruckiego
Zimowe zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski, to dla juniorów podwójne... więcej
Nominacje do kadry narodowej w sporcie żużlowym 2019 wręczone!
Podczas tegorocznego, XXIX Plebiscytu Tygodnika Żużlowego w Lesznie... więcej
46 tys. sprzedanych biletów na warszawską rundę Grand Prix na PGE Narodowym
46 tys. biletów sprzedano na inaugurację żużlowego cyklu FIM Speedway Grand... więcej
Rozpoczęło się zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski w Zakopanem
3 lutego rozpoczęło się siedmiodniowe zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji... więcej
Koniec projektu Speedway Best Pairs
Koniec projektu Speedway Best PairsPolska, Australia, Dania oraz trzy razy Fogo... więcej
SEC 2019. Finał ponownie w Chorzowie
Znamy daty SEC 2019. Finał ponownie w ChorzowieGüstrow, Toruń, Vojens oraz... więcej
Znamy daty SEC 2019. Finał ponownie w Chorzowie
Güstrow, Toruń, Vojens oraz Chorzów będą gospodarzami Indywidualnych Mistrzostw... więcej
Nabór kandydatów na sędziów sportu żużlowego 2019
N A B Ó R   K A N D Y D A T Ó W   N A   S Ę D Z I... więcej
Paweł Adamowicz
Z wielkim żalem żegnamy sympatyka sportów motorowych, propagatora idei... więcej
7 drużyn w Nice 1. Lidze Żużlowej
Wczoraj wieczorem zapadła długo wyczekiwana decyzja, odnośnie ostatecznego... więcej

Strony

- Archiwum