Część zasadnicza
1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
|
|
KŻ Orzeł Łódź
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
47
|
:
|
43 |
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
40 |
: |
49 |
|
Unia Tarnów
|
SK Lokomotiv Daugavpils |
46 |
: |
44 |
|
ROW Rybnik - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Łódź - Ostrów, Gniezno - Gdańsk, Tarnów - Daugavpils
|
|
2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
|
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
Unia Tarnów
|
40 |
: |
50 |
|
ROW Rybnik
|
KŻ Orzeł Łódź
|
53
|
:
|
37 |
przełożony na 21.04 |
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
56
|
:
|
34 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Gdańsk - Tarnów, Rybnik - Łódź, Ostrów - Gniezno
|
|
3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
|
|
SK Lokomotiv Daugavpils
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
51 |
: |
38 |
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
ROW Rybnik
|
50
|
:
|
40 |
|
Unia Tarnów
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
43
|
:
|
47 |
|
KŻ Orzeł Łódź - pauzuje
|
|
-
|
:
|
- |
|
Pobierz: Daugavpils - Gdańsk, Gniezno - Rybnik, Tarnów - Ostrów
|
|
niedziela, 21 kwiecień 2019
data rezerwowa
poniedziałek, 22 kwiecień 2019
data rezerwowa
4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
|
|
PGG ROW Rybnik
|
Unia Tarnów
|
43
|
:
|
35 |
|
KŻ Orzeł Łódź
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
41 |
: |
49 |
przełożony na 19.05 |
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
SK Lokomotiv Daugavpils |
50 |
: |
40 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Rybnik - Tarnów, Łódź - Gniezno, Ostrów - Daugavpils
|
|
5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
|
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp
|
52
|
:
|
38 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils
|
PGG ROW Rybnik |
37 |
: |
53 |
|
Unia Tarnów
|
KŻ Orzeł Łódź |
49 |
: |
41 |
przełożony na 18.05 |
CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Gdańsk - Ostrów, Daugavpils - Rybnik, Tarnów - Łódź
|
|
6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
|
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
Unia Tarnów
|
49
|
:
|
41 |
przełożony na 29.06 |
PGG ROW Rybnik
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
58 |
: |
32 |
|
KŻ Orzeł Łódź
|
SK Lokomotiv Daugavpils |
57 |
: |
33 |
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Gniezno - Tarnów, Rybnik - Gdańsk, Łódź - Daugavpils
|
|
piątek, 17 maj 2019
data rezerwowa
niedziela, 19 maj 2019
data rezerwowa
7 runda: niedziela, 26 maj 2019
|
|
KŻ Orzeł Łódź
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
47
|
:
|
43 |
zmiana gospodarza |
SK Lokomotiv Daugavpils
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
42 |
: |
48 |
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
PGG ROW Rybnik |
47 |
: |
42 |
|
Unia Tarnów - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Łódź - Gdańsk, Daugavpils - Gniezno, Ostrów - Rybnik
|
|
8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
|
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
Speedway Lokomotiv Daugavpils
|
51
|
:
|
39 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
KŻ Orzeł Łódź |
31 |
: |
17 |
zmiana gospodarza |
PGG ROW Rybnik
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
61 |
: |
28 |
|
Unia Tarnów - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Gniezno - Daugavpils, Gdańsk - Łódź, Rybnik - Ostrów
|
|
9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
|
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
PGG ROW Rybnik
|
40
|
:
|
50 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils
|
KŻ Orzeł Łódź |
44 |
: |
34 |
|
Unia Tarnów
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
46 |
: |
44 |
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Gdańsk - Rybnik, Daugavpils - Łódź, Tarnów - Gniezno
|
|
10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
|
|
KŻ Orzeł Łódź
|
Unia Tarnów
|
44
|
:
|
46 |
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
49 |
: |
41 |
|
PGG ROW Rybnik
|
SK Lokomotiv Daugavpils |
54 |
: |
36 |
|
CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Łódź - Tarnów, Ostrów - Gdańsk, Rybnik - Daguavpils
|
|
11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
|
|
Unia Tarnów
|
PGG ROW Rybnik
|
51
|
:
|
39 |
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
KŻ Orzeł Łódź |
47 |
: |
42 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
55 |
: |
35 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Tarnów - Rybnik, Gniezno - Łódź, Daugavpils - Ostrów
|
|
sobota, 29 czerwiec 2019
data rezerwowa
niedziela, 30 czerwiec 2019
data rezerwowa
12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
|
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
Unia Tarnów
|
46
|
:
|
44 |
|
PGG ROW Rybnik
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
47 |
: |
43 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
SK Lokomotiv Daugavpils |
47 |
: |
43 |
przełożony na 30.06 |
KŻ Orzeł Łódź - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Ostrów - Tarnów, Rybnik - Gniezno, Gdańsk - Daugavpils
|
|
sobota, 13 lipiec 2019
data rezerwowa
niedziela, 14 lipiec 2019
data rezerwowa
sobota, 20 lipiec 2019
data rezerwowa
niedziela, 21 lipiec 20
data rezerwowa
13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
|
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
45
|
:
|
45 |
|
KŻ Orzeł Łódź
|
PGG ROW Rybnik |
42 |
: |
48 |
|
Unia Tarnów
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
49 |
: |
41 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Gniezno - Ostrów, Łódź - Rybnik, Tarnów - Gdańsk
|
|
14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
|
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
KŻ Orzeł Łódź
|
51
|
:
|
39 |
|
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
48 |
: |
42 |
|
SK Lokomotiv Daugavpils
|
Unia Tarnów |
48 |
: |
42 |
|
PGG ROW Rybnik - pauzuje
|
|
- |
: |
- |
|
Pobierz: Ostrów - Łódź, Gdańsk - Gniezno, Daugavpils - Tarnów
|
|
sobota, 10 sierpień 2019
data rezerwowa
niedziela, 11 sierpień 2019
data rezerwowa
Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019
|
|
Unia Tarnów
|
PGG ROW Rybnik
|
40
|
:
|
50 |
|
CAR GWARANT Start Gniezno
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. |
49 |
: |
40 |
|
Pobierz: Tarnów - Rybnik, Gniezno - Ostrów
|
piątek, 23 sierpień 2019
data rezerwowa
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
|
|
PGG ROW Rybnik
|
Unia Tarnów
|
51
|
:
|
36 |
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia
|
CAR GWARANT Start Gniezno |
50 |
: |
40 |
|
Pobierz: Rybnik - Tarnów, Ostrów - Gniezno
|
piątek, 30 sierpień 2019
data rezerwowa
sobota, 31 sierpień 2019
data rezerwowa
niedziela, 1 wrzesień 2019
data rezerwowa
piątek, 6 wrzesień 2019
data rezerwowa
3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
3 runda finałowa: sobota, 7 września / niedziela, 8 września 2019
|
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
PGG ROW Rybnik
|
46
|
:
|
44 |
|
Pobierz: Ostrów - Rybnik
|
piątek, 13 wrzesień 2019
data rezerwowa
4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
4 runda finałowa: sobota, 14 września 2019 / niedziela, 15 września 2019
|
|
PGG ROW Rybnik
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia
|
49
|
:
|
41 |
|
Pobierz: Rybnik - Ostrów
|
piątek, 20 wrzesień 2019
data rezerwowa
sobota, 21 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 22 wrzesień 2019
data rezerwowa
piątek, 27 wrzesień 2019
data rezerwowa
sobota, 28 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 wrzesień 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 wrzesień 2019
baraż
baraż: niedziela 29 września 2019
|
|
Cash Broker Stal Gorzów
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia
|
60
|
:
|
30 |
|
Pobierz: Gorzów - Ostrów
|
niedziela, 6 październik 2019
data rezerwowa
niedziela, 6 październik 2019
baraż rewanż
4 runda finałowa: sobota, 14 września 2019 / niedziela, 15 września 2019
|
|
Arged Malesa TŻ Ostrovia
|
Cash Broker Stal Gorzów
|
33
|
:
|
57 |
|
Pobierz: Ostrów - Gorzów
|