Brązowy Kask - Finał w Grudziądzu - lista startowa

Finału Brązowego Kasku zgodniez Kalendarzem Sportu Żużlowego 2019 odbędzie się w Grudziądzu.

Termin zawodów: 16.05.2019 r. (czwartek)

W Mistrzostwach Europy Juniorów oraz Pucharze Europy Juniorów wystartują zawodnicy wyłonieni wg następujących zasad:

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – 6 zawodników

            Jakub Miśkowiak                                         - 1 zawodnik

            Miejsca od 1 do 4 z finału BK ’19             - 4 zawodników
            nominacja GKSŻ                                         - 1 zawodnik

Puchar Europy Juniorów (do lat 19) – 3 zawodników

            miejsca od 1 do 2 z finału BK ’19             - 2 zawodników
            nominacja GKSŻ                                         - 1 zawodnik
 

Podajemy listę startową:

1 Mateusz Świdnicki  Włókniarz Częstochowa SA

2 Wiktor Lampart  Speedway Lublin SA

3 Michał Curzytek  PSŻ Poznań

4 Denis Zieliński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

5 Damian Lotarski  GKM Grudziądz SA

6 Kacper Pludra  Unia Leszno SSA

7 Kamil Kiełbasa  KS Toruń SA

8 Jakub Miśkowiak  Włókniarz Częstochowa SA

9 Piotr Gryszpiński  KŻ Polonia Piła

10 Karol Żupiński  GKŻ Wybrzeże Gdańsk

11 Przemysław Liszka   WTS SA Wrocław

12 Bartłomiej Kowalski   Włókniarz Częstochowa SA

13 Marcel Studziński  ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

14 Jakub Osyczka  ZKŻ SSA Zielona Góra

15 Mateusz Cierniak  Unia Tarnów ŻSSA

16 Mateusz Bartkowiak   Stal Gorzów Wielkopolski SA

R1 Kamil Pytlewski  Stal Gorzów Wielkopolski SA

R2 Przemysław Giera  KS ROW Rybnik SA

Żużel: 
Share

News

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się 7 sierpnia 2021 roku
Zawody Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu na PGE Narodowym w Warszawie... więcej
Komunikat Zespołu Licencyjnego
Komunikat dot. decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów... więcej
Kajetan Kajetanowicz i Bartosz Zmarzlik nominowani w 86. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski
Wśród piętnastu nominowanych sportowców znalazło się dwóch reprezentantów... więcej
Zenon Plech nie żyje
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś w wieku 67 zmarł Zenon Plech, jeden z... więcej
European Individual Ice Speedway Championship w Tomaszowie Mazowieckim już 13 grudnia
European Individual Ice Speedway Championship w Tomaszowie Mazowieckim już... więcej
Trzecia wygrana Rosjan z rzędu w FIM SoN! Polacy ze srebrnym medalem
Rosjanie ponownie wygrali FIM Speedway of Nations. Zawody w Lublinie zostały... więcej
Żużlowe ostatki w Lublinie – zapowiedź FIM Speedway of Nations
Już 16 i 17 października FIM Speedway Of Nations. Dwudniowe finały zostaną... więcej
eWinner Apator Toruń - I miejsce w DM I Ligi
Drużyna eWinner Apator Toruń w poniedziałek 12 października -  bez... więcej
Wilki Krosno - I miejsce w DM II Ligi
Wilki Krosno zajęły I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach II Ligi i tym samym... więcej
Jakub Miśkowiak ze srebrem!
Marcus Birkemose Indywidualnym Mistrzem Europy Juniorów! Jakub Miśkowiak ze... więcej

Strony

- Archiwum