Podajemy listy startowe Złotego Kasku
Podajemy listy startowe:
GDAŃSK
|
1
|
Michał Szczepaniak
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
2
|
Krystian Pieszczek
|
GKM Grudziądz SA
|
3
|
Oskar Fajfer
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
4
|
Krzysztof Buczkowski
|
GKM Grudziądz SA
|
5
|
Szymon Woźniak
|
Stal Gorzów SA
|
6
|
Tomasz Gapiński
|
KŻ Polonia Piła
|
7
|
Marcin Jędrzejewski
|
KKŻ sp. z o. o.
|
8
|
Mirosław Jabłoński
|
GTM Start Gniezno
|
9
|
Piotr Pawlicki
|
Unia Leszno SSA
|
10
|
Kacper Gomólski
|
ZKŻ SSA
|
11
|
Dominik Kubera
|
KS Unia Leszno
|
12
|
Dawid Lampart
|
KM CROSS Lublin
|
13
|
Paweł Przedpełski
|
KS Toruń SA
|
14
|
Jakub Jamróg
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
15
|
Igor Kopeć-Sobczyński
|
KS Toruń SA
|
16
|
Artur Mroczka
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
R1
|
Dominik Kossakowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
R2
|
Wiktor Lampart
|
KM CROSS Lublin
|
AWANS DO FINAŁU 4
|
Podajemy listy startowe:
POZNAŃ
|
1
|
Mateusz Borowicz
|
PSŻ Poznań
|
2
|
Bartosz Smektała
|
KS Unia Leszno
|
3
|
Rafał Karczmarz
|
Stal Gorzów SA
|
4
|
Janusz Kołodziej
|
Unia Leszno SSA
|
5
|
Robert Miśkowiak
|
KŻ Orzeł Łódź
|
6
|
Damian Dróżdż
|
WTS SA
|
7
|
Norbert Kościuch
|
KŻ Orzeł Łódź
|
8
|
Maksym Drabik
|
WTS SA
|
9
|
Marcel Kajzer
|
PSŻ Poznań
|
10
|
Oskar Polis
|
TS Kolejarz Opole
|
11
|
Daniel Jeleniewski
|
KM CROSS Lublin
|
12
|
Sebastian Ułamek
|
TS Kolejarz Opole
|
13
|
Daniel Kaczmarek
|
KS Toruń SA
|
14
|
Kacper Woryna
|
KS ROW Rybnik SA
|
15
|
Sebastian Niedźwiedź
|
ZKŻ SSA
|
16
|
Artur Czaja
|
KS ROW Rybnik SA
|
R1
|
Wiktor Trofymov
|
Unia Leszno SSA
|
R2
|
Michał Łopaczewski
|
PSŻ Poznań
|
AWANS DO FINAŁU 4 + R1 W FINALE
|
Podajemy listy startowe:
OSTRÓW WLKP.
|
1
|
Kamil Brzozowski
|
TŻ Ostrovia SA
|
2
|
Krzysztof Kasprzak
|
Stal Gorzów SA
|
3
|
Patryk Dolny
|
TŻ Ostrovia SA
|
4
|
Ernest Koza
|
KKŻ sp. z o. o.
|
5
|
Tomasz Jędrzejak
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
6
|
Grzegorz Zengota
|
ZKŻ SSA
|
7
|
Piotr Protasiewicz
|
ZKŻ SSA
|
8
|
Patryk Rolnicki
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
9
|
Jarosław Hampel
|
Unia Leszno SSA
|
10
|
Adrian Gała
|
GTM Start Gniezno
|
11
|
Damian Baliński
|
Unia Leszno SSA
|
12
|
Marcin Nowak
|
GTM Start Gniezno
|
13
|
Adrian Miedziński
|
Włókniarz Czestochowa SA
|
14
|
Mateusz Szczepaniak
|
KS ROW Rybnik SA
|
15
|
Tobiasz Musielak
|
Włókniarz Czestochowa SA
|
16
|
Adrian Cyfer
|
KŻ Polonia Piła
|
R1
|
Zbigniew Suchecki
|
TŻ Ostrovia SA
|
R2
|
Oskar Bober
|
KM CROSS Lublin
|
AWANS DO FINAŁU 4 + R2 W FINALE
|