Część zasadnicza
1 runda - 6 kwietnia 2015 r. (poniedziałek)
|
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
ŻKS ROW Rybnik
|
48
|
:
|
41
|
przełożone na 17.05.2015 |
Speedway Wanda Instal Kraków
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
49
|
:
|
41
|
przełożone na 17.05.2015 |
POLONIA BYDGOSZCZ
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
57
|
:
|
33
|
przełożone na 17.05.2015 |
Lokomotiv Daugavpils pauza
|
|
|
:
|
|
|
Pobierz: Ost-Ryb Kra-Gni Byd-Lod
|
|
2 runda - 12 kwietnia 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
57
|
:
|
33
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
42
|
:
|
48
|
ŻKS ROW Rybnik
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
62
|
:
|
28
|
KŻ ORZEŁ Łódź pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Ost Gni-Byd Ryb-Kra
|
3 runda - 26 kwietnia 2015 r. (niedziela)
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
49
|
:
|
40
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
Lokomotiv Daugavpils
|
41
|
:
|
49
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
ŻKS ROW Rybnik
|
48
|
:
|
41
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Gni Kra-Dau Byd-Ryb
|
4 runda - 10 maja 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
54
|
:
|
36
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
52
|
:
|
38
|
ŻKS ROW Rybnik
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
62
|
:
|
27
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Byd Ost-Kra Ryb-Lod
|
5 runda - 24 maja 2015 r. (niedziela)
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
Lokomotiv Daugavpils
|
40
|
:
|
50
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
ŻKS ROW Rybnik
|
42
|
:
|
48
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
37
|
:
|
53
|
Speedway Wanda Instal Kraków pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Dau Gni-Ryb Byd-Ost
|
6 runda - 31 maja 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
61
|
:
|
29
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
63
|
:
|
27
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
46
|
:
|
44
|
ŻKS ROW Rybnik pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Gni Ost-Lod Kra-Byd
|
7 runda - 4 czerwca 2015 r. (czwartek)
|
|
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
48
|
:
|
42
|
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
28
|
:
|
62
|
przełożone na 19.07.2015, nastepnie przełożone na 2.08.2015 |
ŻKS ROW Rybnik
|
Lokomotiv Daugavpils
|
60
|
:
|
30
|
|
POLONIA BYDGOSZCZ pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Kra Gni-Ost Ryb-Dau
|
8 runda - 14 czerwca 2015 r. (niedziela)
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
50
|
:
|
40
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
41
|
:
|
47
|
ŻKS ROW Rybnik
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
60
|
:
|
30
|
przełożony na 24.06.2015 |
Lokomotiv Daugavpils pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Byd Gni-Kra Ryb-Ost
|
9 runda - 21 czerwca 2015 r. (niedziela)
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
Lokomotiv Daugavpils
|
48
|
:
|
42
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
ŻKS ROW Rybnik
|
32
|
:
|
58
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
61
|
:
|
29
|
KŻ ORZEŁ Łódź pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Ost-Dau Kra-Ryb Byd-Gni
|
10 runda - 28 czerwca 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
57
|
:
|
35
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
45
|
:
|
45
|
ŻKS ROW Rybnik
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
51
|
:
|
39
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Kra Gni-Lod Ryb-Byd
|
11 runda - 26 lipca 2015 r. (niedziela)
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
ŻKS ROW Rybnik
|
36
|
:
|
54
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
36
|
:
|
54
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
Lokomotiv Daugavpils
|
43
|
:
|
47
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Ryb Kra-Ost Byd-Dau
|
12 runda - 9 sierpnia 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
58
|
:
|
32
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
56
|
:
|
34
|
ŻKS ROW Rybnik
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
69
|
:
|
20
|
Speedway Wanda Instal Kraków pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Lod Ost-Byd Ryb-Gni
|
13 runda - 16 sierpnia 2015 r. (niedziela)
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
51
|
:
|
39
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
Lokomotiv Daugavpils
|
36
|
:
|
54
|
POLONIA BYDGOSZCZ
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
58
|
:
|
32
|
ŻKS ROW Rybnik pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Lod-Ost Gni-Dau Byd-Kra
|
14 runda - 23 sierpnia 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotiv Daugavpils
|
ŻKS ROW Rybnik
|
54
|
:
|
35
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
|
Łączyńscy Carbon Start Gniezno
|
51
|
:
|
39
|
Speedway Wanda Instal Kraków
|
KŻ ORZEŁ Łódź
|
51
|
:
|
39
|
POLONIA BYDGOSZCZ pauza
|
|
|
:
|
|
Pobierz: Dau-Ryb Ost-Gni Kra-Lod
|
30 sierpnia 2015 (niedziela) - data rezerwowa
Runda finałowa
1 runda finałowa: 6 września 2015 r. (niedziela)
|
|
4 POLONIA BYDGOSZCZolonia Bydgoszcz.
|
1 Lokomotive Daugavpils
|
45
|
:
|
45
|
przełożone na 11.09.2015 |
3 MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
|
2 ŻKS ROW Rybnik
|
54
|
:
|
36
|
przełożone na 11.09.2015 |
Pobierz: Byd-Dau Ost-Ryb
|
|
uwaga: drużyna z Rybnika odbywa mecz na wyjeździe - zamiana gospodarza art. 723 ust. 2 RSŻ
2 runda finałowa: 13 września 2015 r. (niedziela)
|
1Lokomotive Daugavpils
|
4 POLONIA BYDGOSZCZolonia Bydgoszcz.
|
50
|
:
|
40
|
2 ŻKS ROW Rybnik
|
3 MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
|
49
|
:
|
41
|
Pobierz: Dau-Byd Ryb-Ost
|
3 runda finałowa: 20 września 2015 r. (niedziela)
|
Lokomotive Daugavpils
|
MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
|
50
|
:
|
40 |
zamiana gospodarza art. 723 ust. 2 RSŻ
|
|
|
|
:
|
|
|
Pobierz: Dau-Ost
|
4 runda finałowa: 27 września 2015 r. (niedziela)
|
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp
|
Lokomotive Daugavpils
|
49
|
:
|
41
|
|
|
|
:
|
|
Pobierz:Ostrów-Daugavpils
|
4 października 2015 (niedziela) - baraż
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów 40:50 pobierz: Ost-Rze
11 pażdziernika 2015 (niedziela) - baraż
PGE Stal Rzeszów - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 62:28 pobierz: Rze-Ost