Szkolenie sędziów sportu samochodowego – licencja klasy I i II
1. Termin:22 lutego 2020 (sobota)2. Miejsce:Automobilklub Sudecki, ul.... więcej
SZKOLENIE Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. I i II - Świdnica
SZKOLENIE Sędziów Sportu Samochodowego – licencja st. I i II1. Termin: 22... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko Auto Moto Klub... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 29.02-01.03.2020 Kłodzko
Auto Moto Klub Kłodzko zaprasza kandydatów:- na zawodników sportu samochodowego... więcej
Marcin Dopierała, Adam Jaros, Sławomir Murański i Rafał Zabuski powołani do Kadry Narodowej 2020!
Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego w Warszawie wraz z początkiem nowego... więcej
Zniżka 3x 30 dla PZM
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Członków jak również innych... więcej
Kurs na licencję stopnia RN - 08-09.02.2020 Świdnica
Kurs na licencję stopnia RN - 08-09.02.2020 Świdnica środa, 05.02.2020 1... więcej
70 lat PZM
Dzisiaj PZM obchodzi swoje 70. urodziny. 30 stycznia 1950 roku z... więcej
Grzegorz Grzyb - relacja TVP
Poniżej przedstawiamy wywiad z Grzegorzem Grzybem- naszym nowym Prezesem w... więcej
Kurs na licencję stopnia RN i Sędziego st. I, 25-26.01.2020 Bielany Wrocławskie
Kurs na licencję stopnia RN i Sędziego st. I, 25-26.01.2020 Bielany Wrocławskie... więcej

Wystartuj w 6. Dolnośląskim Rajdzie o Kropelce!

Już w sobotę, 1 października 2016 roku 6. Dolnośląski Rajd o Kropelce. W zawodach chodzi o to, aby jechać ekonomicznie, zwiedzać region, rozwiązywać zagadki i wygrywać nagrody! A do tego paliwo i prowiant na drogę jest GRATIS. Do pokonania trasa wiodąca przez 5 malowniczych powiatów regionu dolnośląskiego.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są do poniedziałku, 26 września 2016 roku, do godziny 8:00. Rejestracja odbywa się elektronicznie na stronie www.rajdokroplece.pl Wpisowe to tylko 100 zł od załogi. Załogi kobiece (kierowca i pilot) mogą liczyć na 50% rabatu.

Serdecznie zapraszamy także na Piknik Bezpieczeństwa towarzyszący Rajdowi o Kropelce. 1 października 2016r., w godzinach od 12:00 do 17:30, na świdnickim Rynku będą dostępne bezpłatne atrakcje jak: symulatory zderzeń i poślizgu, symulatory eko-jazdy i bezpiecznej jazdy; narkogogle, alkogogle, gry i zabawy dla dzieci.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i szczegóły na: http://naszbiznes24.pl/wystartuj-w-6-dolnoslaskim-rajdzie-o-kropelce/

Wystartuj w 6. Dolnośląskim Rajdzie o Kropelce

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do 6. Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce. Rywalizacja w ekonomicznej jeździe samochodem połączona ze zwiedzaniem regionu zaplanowana została na sobotę, 1 października 2016r. Już tradycyjnie zawody swoją bazę mają w Świdnicy. UWAGA!!! Paliwo gratis!

Pomysł imprezy i jej konsekwentna realizacja to zasługa Roberta Jagły, działacza Automobilklubu Sudeckiego i Prezesa Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Wieloletni dyrektor rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Kierownik Startu i Mety na Rajdzie Świdnickim po raz kolejny stawia przed uczestnikami wyzwanie oszczędnej jazdy, wykonywania licznych zadań na trasie oraz rozwiązywania zagadek turystycznych.

W tym roku Dolnośląski Rajd o Kropelce odbędzie się w sobotę, 1 października 2016r., start i metę będzie miał na świdnickim Rynku. Zawody organizowane są pod szyldem Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej. A Patronat Honorowy objęli nad nią m.in. Wojewoda Dolnośląski oraz Marszałek Województwa.

Trasa prowadzi przez miejsca atrakcyjne turystycznie na terenie powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego i ząbkowickiego. Wstępna trasa rajdu: Start – Świdnica, Etap I – Świebodzice, Etap II – Wałbrzych, Etap III – Szczawno Zdrój, Etap IV – Głuszyca, Etap V – Nowa Ruda, Etap VI – Radków, Etap VII – Kłodzko, Etap VIII– Bardo, Etap IX – Srebrna Góra, Etap X – Bielawa, Etap XI – Dzierżoniów, Etap XII – Zagórze Śląskie, Meta – Świdnica. Szczegółowa trasa zostanie podana dopiero na godzinę przed startem zawodów.

– Już tradycyjnie do udziału zapraszamy całe rodziny, bo choć główną ideą tych zawodów jest ekonomia i ekologia, to Dolnośląski Rajd o Kropelce jest zawsze także wspaniałą zabawą i dniem pełnym atrakcji – zapowiada Robert Jagła, pomysłodawca i zarazem Komandor 6. Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce. – W rywalizacji chodzi o to, aby uczestnicy w jak najkrótszym czasie pokonali trasę opisaną w książce drogowej i wykonali zadania, a najważniejsze – zużyli przy tym jak najmniej paliwa – wyjaśnia.

Zawody są atrakcyjne jeszcze bardziej dlatego, że organizatorzy zwracają uczestnikom wykorzystane na trasie rajdu paliwo.
Warto dodać, że 6. Dolnośląskiemu Rajdowi o Kropelce będzie towarzyszył Piknik Bezpieczeństwa. W sobotę, 1 października 2016r. w godz. od 12:00 do 17:30 na świdnickim Rynku szykuje się moc wrażeń. W planie są m.in.: symulatory eko-jazdy i bezpiecznej jazdy, gry i zabawy dla dzieci, znakowanie rowerów, pokazy udzielania pierwszej pomocy, smakołyki.

6. Dolnośląski Rajd o Kropelce - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
http://naszbiznes24.pl/wystartuj-w-6-dolnoslaskim-rajdzie-o-kropelce/

6. Dolnośląski Rajd o Kropelce – REGULAMIN
http://naszbiznes24.pl/wpcontent/uploads/2016/09/Regulamin-6.-Dolno%C5%9...

6. Dolnośląski Rajd o Kropelce – OFICJALNY PROFIL ZAWODÓW NA FB
https://www.facebook.com/dolnoslaskirajdokropelce/

Więcej na www.rajdokropelce.pl oraz pod numerem telefonu 603 60 60 70.

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: