Dzień Ziemi co roku obchodzimy 22 kwietnia. Święto przypomina o znaczeniu... więcej
Zapraszamy na inaugurację tegorocznego sezonu rajdów terenowych do Drawska Pomorskiego!
Niespełna jeden dzień dzieli nas od rozpoczęcia nowego sezonu rajdów terenowych... więcej
W ostatnich latach najstarszy rajd w regionie był rozgrywany w randze Super KJS... więcej
18-19 kwietnia (czwartek – piątek) Organizujemy testy oraz szkolenie... więcej
Rajd turystyczny po Wzgórzach Bukowych
Klub Pojazdów Zabytkowych - Szczecin zaprasza na rajd turystyczny pojazdów... więcej

Tomasz Gollob wygrywa w Chojnie!

180 zawodników stanęło na starcie w ostatniej rundzie zawodów w motocrossie Strefy Polski Zachodniej zorganizowanej przez Klub Motorowy "Chojna".
Sporym zainteresowaniem cieszyły się niedzielne zawody motocross w Chojnie. Nie zawiódł również gość specjalny - Tomasz Gollob, który w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce.

Ryk silników było słychać już od samego rana, do południa trwały treningi, od godz. 12.30 rozpoczęły się dwie tury wyścigów. W każdej klasie zawodnicy ścigali się po torze przez 15 minut + dwa okrążenia, była to IX runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej.

Kibice z zaciekawieniem oglądali start gościa specjalnego - Tomasza Golloba, zawodowego żużlowca. Gollob pierwszy start wygrał, ale w drugim wyścigu zajął 3. miejsce, a pierwszy był Kilian Ramm z Klubu Motorowego w Chojnie.
Na koniec zawodów nagrody i puchary najlepszym zawodnikom wręczali Jarosław Rzepa (Urząd Marszałkowski, Prezes Zarządu wojewódzkiego PSL), Wojciech Konarski (Starosta Gryfiński), Adam Fedorowicz (Burmistrz gminy Chojna), Kazimierz Komorzycki (przewodniczący Rady Miejskiej w Chojnie), Józef Liszczak ( Prezes Zarzadu Okręgowego PZM w Szczecinie) oraz Mieczysław Kałuża (sędzia zawodów).