Relacja z VIII Rajdu Zaślubin
"Bojem o Kołobrzeg" zakończyliśmy VIII Rajd Zaślubin. Przez 4 dni w... więcej
KJS "44.Rajd Monte Karlino" – 17-18.03.2018 r.
Już w dniach 17-18 marca będziemy mieli przyjemność ponownie przywitać załogi... więcej
Niedziela w MotoParku Koszalin
Zapraszamy już 11.03.2018 na kolejną z cyklu regularnie organizowanych imprez w... więcej
VIII Rajd Zaślubin
Rozpoczynamy sezon na dwóch i czterech kółkach. W roku NIEPODLEGŁEJ członkowie... więcej
KURS NA CERTYFIKAT I LICENCJĘ RN
Automobilklub Koszaliński zaprasza kandydatów na zawodników sportu... więcej

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w motocyklowych rajdach Cross Country

Klub Motorowy Szczecin zaprasza na Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w motocyklowych rajdach Cross Country

Organizator: Klub Motorowy Szczecin oraz Zarząd Okręgowy PZM w Szczecinie przy współpracy Miasta Szczecin i 12 Brygady Zmechanizowanej Wojska Polskiego zapraszają na kolejną rundę Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego w motocyklowych rajdach Cross Country która odbędzie się na terenie poligonu wojskowego przy ulicy Szafera w Szczecinie, dnia 2 i 3 września 2017 roku.
Zawody mają charakter otwarty o zasięgu ogólnopolskim. Mogą w nich również startować zawodnicy z zagranicy spełniający warunki regulaminu RSM i Regulaminu Uzupełniającego zawodów.
Dopuszcza się również do startu uczestników bez licencji na podstawie złożenia oświadczenia/deklaracji i wzięcia udziału w szkoleniu ze znajomości regulaminu tej konkurencji. Uczestnicy bez licencji wystartują w klasie AMATOR i nie muszą być członkami klubu motorowego.

Trasa wyścigu wiedzie po bezdrożach poligonowych nieopodal jeziora Głębokie w naturalnym środowisku o nawierzchni piaszczystej i trawiastej. Zawodnicy startujący na motocyklach i quadach będą mieli do pokonania pętlę o długości około 6 km w czasie 1 godziny i 30 minut. Na stronie organizatora znajdziecie regulamin zawodów oraz harmonogram i druk zgłoszenia do zawodów.
Gorąco zapraszamy również kibiców i fanów sportu motocyklowego. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych miejsc , w szerokiej perspektywie. Gwarantujemy widowiskowe i emocjonujące zmagania sportowe oraz sporą dawkę adrenaliny.

Serdecznie zapraszamy !

Zarząd Okręgowy PZM: