Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Cross Country Mirosławiec 16-17.09.2017r.

W dniach 16 i 17 września 2017 roku już jako cykliczna impreza odbędzie się w Mirosławcu XV i XVI runda Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego w motocyklowych rajdach Cross Country pod patronatem Burmistrza Mirosławca – Pana Piotra Pawlika.
Tegoroczne zawody odbędą się na nowo przygotowanej trasie na terenie nieruchomości gruntowej udostępnionej przez wielkich pasjonatów tego sportu Państwa Lucyny i Sylwestra Jarosz. Organizatorzy mają nadzieję, że wymagająca, szybka i techniczna trasa przypadnie do gustu zawodnikom.
Zawody mają charakter otwarty o zasięgu ogólnopolskim. Dopuszcza się również do startu uczestników bez licencji na podstawie złożenia oświadczenia/deklaracji i wzięcia udziału przed startem w szkoleniu ze znajomości regulaminu tej konkurencji. Uczestnicy bez licencji wystartują w klasie AMATOR i nie muszą być członkami klub motorowego.
Zawodnicy startujący na motocyklach i quadach będą mieli do pokonania pętlę o długości około 6 km w czasie 1 godziny i 30 minut. Na stronie Gestora www.szczecin.pzm.pl znajdziecie regulamin zawodów oraz harmonogram i druk zgłoszenia do zawodów.
Gorąco zapraszamy również kibiców i fanów sportu motocyklowego. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych miejsc, w szerokiej perspektywie. Gwarantujemy widowiskowe i emocjonujące zmagania sportowe oraz sporą dawkę adrenaliny.

Serdecznie zapraszamy !
Klub Motorowy Szczecin
Zarząd Okręgowy PZM w Szczecinie

Zarząd Okręgowy PZM: