Relacja z VIII Rajdu Zaślubin
"Bojem o Kołobrzeg" zakończyliśmy VIII Rajd Zaślubin. Przez 4 dni w... więcej
KJS "44.Rajd Monte Karlino" – 17-18.03.2018 r.
Już w dniach 17-18 marca będziemy mieli przyjemność ponownie przywitać załogi... więcej
Niedziela w MotoParku Koszalin
Zapraszamy już 11.03.2018 na kolejną z cyklu regularnie organizowanych imprez w... więcej
VIII Rajd Zaślubin
Rozpoczynamy sezon na dwóch i czterech kółkach. W roku NIEPODLEGŁEJ członkowie... więcej
KURS NA CERTYFIKAT I LICENCJĘ RN
Automobilklub Koszaliński zaprasza kandydatów na zawodników sportu... więcej

Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Cross Country Mirosławiec 16-17.09.2017r.

W dniach 16 i 17 września 2017 roku już jako cykliczna impreza odbędzie się w Mirosławcu XV i XVI runda Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego w motocyklowych rajdach Cross Country pod patronatem Burmistrza Mirosławca – Pana Piotra Pawlika.
Tegoroczne zawody odbędą się na nowo przygotowanej trasie na terenie nieruchomości gruntowej udostępnionej przez wielkich pasjonatów tego sportu Państwa Lucyny i Sylwestra Jarosz. Organizatorzy mają nadzieję, że wymagająca, szybka i techniczna trasa przypadnie do gustu zawodnikom.
Zawody mają charakter otwarty o zasięgu ogólnopolskim. Dopuszcza się również do startu uczestników bez licencji na podstawie złożenia oświadczenia/deklaracji i wzięcia udziału przed startem w szkoleniu ze znajomości regulaminu tej konkurencji. Uczestnicy bez licencji wystartują w klasie AMATOR i nie muszą być członkami klub motorowego.
Zawodnicy startujący na motocyklach i quadach będą mieli do pokonania pętlę o długości około 6 km w czasie 1 godziny i 30 minut. Na stronie Gestora www.szczecin.pzm.pl znajdziecie regulamin zawodów oraz harmonogram i druk zgłoszenia do zawodów.
Gorąco zapraszamy również kibiców i fanów sportu motocyklowego. Ukształtowanie terenu sprzyja obserwacji tego sportowego widowiska z różnych miejsc, w szerokiej perspektywie. Gwarantujemy widowiskowe i emocjonujące zmagania sportowe oraz sporą dawkę adrenaliny.

Serdecznie zapraszamy !
Klub Motorowy Szczecin
Zarząd Okręgowy PZM w Szczecinie

Zarząd Okręgowy PZM: