Mistrzostwa Ziemi Lubawskiej
7 Listopada 2021r Lubawski Klub Rajdowy planuje 5 a zarazem ostatnią w tym roku... więcej
Szkolenie na licencję RN, 23-24.10.2021 r., Olsztyn
Program Szkolenia na licencję zawodnika i licencję kierowcy stopnia RN1. Termin... więcej
KURS - SZKOLENIE KANDYDATÓW NA SĘDZIÓW SPORTU SAMOCHODOWEGO
Organizatorem szkolenia jest Automobilklub Warmiński w Olsztynie. Głównym celem... więcej
Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur
Moto-Klub Lidzbark Warmiński zaprasza na 9 października 2021 na Amatorskie... więcej
23 Rajd Nowomiejski
02 - 03.10.2021 Automobilklub Nowomiejski zaprasza na 23 Rajd Nowomiejski.... więcej
Trzech muszkieterów z Ostródy
Do Kielc powróciły Mistrzostwa Europy Enduro, w miniony weekend na tej samej... więcej
IMPREZA ODWOŁANA
Dowiedzieliśmy się z Facebooka, że 8 Rajd 1001 Jezior – HOTEL... więcej
Super Sprint szybko i technicznie
12.09.2021 Automobilklub Nowomiejski zaprasza zawodników i kibiców  (nawet... więcej
8. Rajd 1001 Jezior Memoriał Anny Wasilewskiej
W dniach 18 - 19. 09.2021 roku Automobilklub Warmiński wspólnie z samorządami... więcej
Warunki prowadzenia zajęć/treningów sportowych, wydarzeń sportowych oraz współzawodnictwa sportowego
Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021r. w sprawie... więcej

PODZIĘKOWANIE

Beata Szeszko

Od nagłego odejścia Krzysia minął miesiąc. My wciąż jednak nie możemy pogodzić się z tą stratą i czas nie pomaga w ukojeniu bólu. Pragniemy jednak z całego serca podziękować wszystkim, którzy przybyli z różnych stron Polski, 19 lipca 2021 roku żeby pożegnać Naszego Ukochanego Krzysia. Był z nami zbyt krótko, ale szczęściem było Go poznać i pokochać. Odszedł, zostawiając w naszych sercach ogromną pustkę i wielki ból.

Dziękujemy za pomoc w organizacji i koordynacji uroczystości pogrzebowej Edycie, Grzegorzowi, Maciejowi, Wojtkowi oraz wszystkim innym, którzy byli blisko nas i wspierali nas swoim czasem oraz życzliwością. Dziękujemy serdecznie licznemu gronu przyjaciół, znajomych, współpracowników, kolegów i koleżanek: z toru rallycrossowego, z tras rajdowych, członkom Głównych Komisji Polskiego Związku Motorowego. Prezesowi oraz byłym i aktualnym członkom Zarządu Okręgowego PZM w Olsztynie. Przedstawicielom klubów z: Białegostoku, Nowego Miasta Lubawskiego, Olsztyna, Poznania, Warszawy, Rzeszowa, Koleżankom i Kolegom z Olsztyńskiego Klubu Rajdowego, z klubu 4AGE.PL. Przyjaciołom i znajomym z SP ZOZ MSWiA w Olsztynie oraz innych placówek medycznych, sąsiadom. Dziękujemy wszystkim niewymienionym, a obecnym z nami w tym bardzo trudnym dla nas dniu. Dziękujemy również tym, którzy nie mogąc przybyć osobiście, byli z nami w swoich myślach, wspomnieniach i modlitwach.

Pożegnanie Krzysia było wyjątkowe. Jestem pewna, że był szczęśliwy widząc Was wszystkich, widząc samochody rajdowe i wyścigowe, honorowy przejazd w kondukcie oraz słysząc dźwięk silników, który tak bardzo kochał. Jego pasja do motorsportu stała się też pasją całej naszej rodziny. Dzieliliśmy się naszym mężem/tatą/synem z całym środowiskiem rajdowym, ale nigdy na to nie narzekaliśmy. Dzięki jego pasji mogliśmy poznawać wyjątkowych ludzi i odwiedzać niezwykłe miejsca. Wspólnie przeżywaliśmy z Nim wszystkie sportowe emocje i razem świętowaliśmy sukcesy.

Jesteśmy Wam Wszystkim ogromnie wdzięczni za liczną obecność, pamięć, wieńce, kwiaty i wspaniałe słowa, które płynęły z ust przyjaciół, a które pozwoliły Go poznać tym, którzy nie znali Krzysia tak dobrze jak my.

Dziękujemy, że byliście i nadal nas wspieracie.

Żona, Syn i Mama

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: