Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamyo  że  w dniu 13... więcej
Zbigniew Matysiak nie żyje
Z żalem zawiadamiamy, że  w dniu 13 września 2018 roku zmarł przeżywszy 91... więcej
Sierpniowy Super Sprint
19 sierpnia rozegrany został Puchar Moto Bar & Hotel w Super Sprintach,... więcej
Szkoła Bezpiecznej Jazdy - relacja
18 sierpnia wystartowała kolejna edycja Szkoły Bezpiecznej Jazdy, tym razem w... więcej
Ulotka „Bezpieczna Autostrada”
Polski Związek Motorowy przy współpracy z Komendą Główną Policji opracował... więcej
Runda SSp POL w 9 września w Biłgoraju
Impreza:           ... więcej
Runda Okręgu Lubelskiego i Mistrzostw Polski w Turystyce Motorowej już 16 września
Zarząd Okręgowy w Lublinie, wspólnie z Automobilklubem Bialskopodlaskim i pod... więcej
18 Rajd Zmotoryzowanych Bieluch
AK Chełmski zaprasza na III Rundę MMOL tj na 18 Rajd Turystów ... więcej
Piękna klasyczna sobota
PIĘKNA KLASYCZNA SOBOTA 25 SIERPNIAAutomobilklub Chełmski zaprasza  na... więcej
Zaproszenie na klasyczny czwartek
 S potkania Bialskich Klasyków Nocą - Klasyczny Czwartek.Klasyczny... więcej

Zakończenie sezonu w sprocie samochodowym w okręgu lubelskim

W dniu 16 lutego w siedzibie ZO PZM w Lublinie odbyłao sie uroczyste zakończenie sezonu w sporcie samochodowym w 2017 roku. Podczas zakończenia zostały wręczone pucharu i medale dla najlepszych zawodników za sezon 2017 .

W klasyfikacji indywidualnej Pucharu Okręgu w Super Sprintach:

w klasie 1 - I miejsce zajął -Grzegorz Tatar z Automobilklubu Biłgorajskiego,

w klasie 2 - I miejsce zajął - Radosław Trochimczyk - z Automobilklubu Podlaskiego,

V miejsce - Marek Stupak z AK Bialskopodlaskiego

W Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w Konkursowych Jazdach Samochodowych w klasyfikacji indywidualnej"

w klasie 4 - Mistrzem Okręgu zostali - Jarosław Malec i Bogdan Malec z AK Lubelskiego ,

w klasie 3 - Mistrzem Okręgu zostali - Michał Maruszewski  i Marek Gieral z AK Chełmskiego

w klasie 2 -Mistrzem Okręgu zostali - Jerzy Niemiec i Tomasz Saganowski - z AK Stalowa Wola,

w klasie 1 - Mistrzem Okręgu zostali - Marcin Skroben i Jakub Wagner z AK Biłgorajskiego ,