77 Rajd Polski
(29.04.2020) Trwają rozmowy mające na celu znalezienie nowego, późniejszego... więcej
PGE Ekstraliga 2020
PGE Ekstraliga 2020: Terminarz oraz aktualna sytuacja "odmrażania"... więcej
"Mistrzowie Motosportu"
Mistrzowie Motorsportu" to film dokumentalny stworzony z okazji 70-lecia... więcej
Odwołane zawody kartingowe w maju
Komunikat Głównej Komisji Sportu Kartingowego PZM nr 9/2020 z dnia 24.04.2020r.... więcej
Robert Kubica na wirtualnym torze
Kubica kontynuuje swoją wirtualną przygodę i już w najbliższą sobotę, wspólnie... więcej
Komunikat w sprawie rekomendacji odwołania/zmiany terminu zwodów
 W sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów w związku... więcej
Praca Biura ZO PZM Lublin
W związku z przedłużającą się sytuacją w Kraju dotycząca koronawirusa SARS-CoV-... więcej
Odwołanie Eliminacji Wojewódzkich Turniejów BRD w roku szkolnym 2019/2020
KOMUNIKAT nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 13... więcej
Informacja o funkcjonowaniu Biura ZO PZM w Lublinie
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej

Wyniki z Turystyczno - Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego

W dniu 20 grudnia 2017 na posiedzeniu plenarnym ZO PZM zostały zatwierdzone wyniki w Turystyczno - Motorowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego za 2017 rok.

W klasyfikacji kierowców:

Mistrz Okręgu - Barłomiej Parafiniuk z AK Bialskopodlaskiego,

Wicemistrz Okręgu - Dariusz Chodkowski z KM Pionier 

II Wicemistrz Okręgu - Marcin Rogulski z AK Bialskopodlaskiego

IV miejsce Adrianna Chodkowska z KM Pionier 

V miejsce Grzegorz Karpiński z KM Pionier 

VI miejsce Edward Masaniec z KM Pionier 

W klasyfikacji pilotów:

Mistrz Okręgu - Michał Parafiniuk z AK Bialskopodlaskiego

Wicemistrz Okręgu - Janusz Skrzypek z KM Pionier

II Wicemistrz Okręgu - Wioletta Jaworska z KM Pionier

IV miejsce - Agnieszka Sakowicz z AK Bialskopodlaskiego

V miejsce Ewa Stanicka z KM Pionier

VI miejsce Natalia Masaniec z KM Pionier

W klasyfikacji klubowej:

Mistrz Okręgu - AK Bialskopodlaski

Wicemistrz Okręgu  - KM Pionier

II Wicemistrz Okręgu - AK Lubelski

4 miejsce - AK Chełmski

5 miejsce - Federacja Zmotoryzowanych

6 miejsce - Lubelska Grupa Weterańska Partyzant

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: