9. Turystyczny Rajd Samochodowy BIELUCH
9. Turystyczny Rajd Samochodowy BIELUCH - informacjeNa tę chwilę mamy jeszcze... więcej
Zgłoszenia do Eliminacji Wojewódzkiego Turnieju Motoryzacyjnego szkół ponadpodstawowych
XXVI Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego... więcej
5 Runda TPP - 19. Turystyczny Rajd Samochodowy Bieluch
Automobilklub Chełmski zaprasza na 5 Rundę Turystycznego Pucharu Polski  ... więcej
V Rajd Ziemi Lubelskiej - II runda MPPZ - zaproszenie
Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza do Lublina na  V Rajd... więcej
Terminy Finałów Wojewódzich BRD i Finału Motoryzacyjnego
     Wojewódzki Komitet Organizacyjny Wojewódzkich Finałów... więcej
Zapraszamy na 3 Retro Majówkę - I Runda Weteranów Szos
Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza na III Turystyczną Retro Majówkę... więcej
Szwajcaria Podlaska 2024 już 14 kwietnia!!! ZAPRASZAMY
Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Turystyczny Rajd Samochodowy, 2 rundę... więcej
III Super Sprint Puchar Budomex 24.03.2024
W ramach Pucharu Budomex odbędzie się:III Super Sprint – Amatorska... więcej
II Super Sprint - Puchar Elizówka
W ramach Pucharu Elizówka(I runda) odbędzie się:II Super Sprint –... więcej

Super Sprint Relacja 19.08. i 20.08.17

19 i 20 sierpnia na bialskim lotnisku odbyły się dwie kolejne rundy Pucharu Prezesa Automobilklubu w SuperSprintach.

19 sierpnia Puchar firmy Mirex organizowany przez Automobilklub Bialskopodlaski, był trzecią rundą cyklu o Puchar Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego. W zawodach wzięło udział 17 zawodników, reprezentujących kluby z okręgu podlaskiego, a także zawodników z automobilklubu bialskopodlaskiego. Zawodnicy mieli do dyspozycji dwie trasy, na każdej z nich zorganizowane zostały trzy próby.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Sebastian Malewski z AK Bialskopodlaskiego, o włos wyprzedzając Marcina Malinowskiego z AK Podlaskiego i Adama Wawdziejczuka. Szczegółowe wyniki w załączniku. Zawody odbyły się przy słonecznej, upalnej pogodzie.

20 sierpnia rozegrany został Puchar Kąpieliska Kubiki, był czwartą rundą cyklu o Puchar Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego, była to jednocześnie siódma runda Pucharu Okręgu Lubelskiego. W zawodach wzięło udział 18 zawodników z Białej Podlaskiej, reprezentujących kluby z okręgu podlaskiego, a także zawodników z automobilklubu bialskopodlaskiego i biłgorajskiego. Zawodnicy mieli do dyspozycji dwie trasy, na każdej z nich zorganizowane zostały trzy próby.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Marek Stupak z AK Bialskopodlaskiego, wyprzedzając Adama Wawdziejczuka i Andrzeja Kruszewskiego. Szczegółowe wyniki w załączniku. Zawody odbyły się w ciężkich warunkach, intensywne opady deszczu zweryfikowały umiejętności kierowców.

Dziękujemy uczestnikom, a także wszystkim osobom które przyczyniły się do sprawnej organizacji imprezy, mamy nadzieję że wszyscy mile będą wspominać imprezy na naszym lotnisku, szczegóły na stronie akbiala.pl.