Nowe obostrzecia i działalność Biura ZO PZM
 Zarząd Okręgowy PZM przypomina, że od dnia 24 października 2020r.... więcej
Szkolenie dla sędziów sportu samochodowego zostało PRZEŁOŻONE
W związku z rosnącą liczbą zachorowań wywołanych przez koronawirusa oraz nowymi... więcej
Ogólnopolskie Szkolenie Sędziów Technicznych
 Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego w Katowicach przy współpracy z... więcej
Klasyfikacja Mistrzostw Strefy Trial 2020
Okręgowa Komisja Sportu Motocyklowego w Katowicach opublikowała oficjalną... więcej
Kurs na licencje sędziowskie - sport samochodowy
  Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego w Katowicach organizuje... więcej
Klasyfikacja RSPŚl. w sezonie 2020 nie zostanie przeprowadzona
W związku z odwołaniem 46. Rajdu Cieszyńskiej Barbórki oraz zgodnie z art., 5.7... więcej
Rajd Cieszyńskiej Barbórki odwołany
Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego przy Zarządzie Okręgowym PZM w Katowicach... więcej
Brak akceptacji dla zawodów motocyklowych Challenge Hard Enduro
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
3 Rajd Gliwicki Trial
3 runda Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski Trial w Gliwicach.... więcej
Ostatnie pożegnanie
Z żalem informujemy, że w dniu 5 października 2020 roku w wieku 70 lat odszedł... więcej

Ruszyły zgłoszenia do 2. Rajdu Ziemi Głubczyckiej!

Organizator pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, Automaster Klub, otworzył listę zgłoszeń do zawodów. Druga edycja Rajdu Ziemi Głubczyckiej rozegrana zostanie w dniach 24-25 lipca 2020 roku. Zaplanowano trzy odcinki specjalne, z czego dwa pokonywane trzykrotnie. Łączna długość rajdu to niespełna 258 kilometrów, z czego ponad 47 stanowią odcinki specjalne.

2. Rajd Ziemi Głubczyckiej rozpocznie prolog rozgrywany na terenie browaru w Głubczycach (OSS Słodownia), o długości 1,10 km, który poprzedzi Start Honorowy na rynku w Głubczycach (godz. 17:35). Sobotnia rywalizacja rozegrana zostanie na dwóch odcinkach w trzech pętlach: OS 2/4/6 Rycerskie (6,80 km, start o godz. 8:55, 11:55 i 14:55) oraz OS 3/5/7 Galmet (8,60 km, start o godz. 9:50, 12:50 i 15:50). Zwycięzców poznamy na mecie, którą organizator zaplanował na godzinę 17:00 (Rynek w Głubczycach). Dla zawodników SKJS organizator przygotował również siedem odcinków specjalnych: PS Słodownia (1,10 km), PS 1/4 Rycerskie 1 (4,00 km), PS 2/5 Rycerskie 2,45 km (2,45 km) oraz PS 3/6 Galmet (4,15 km).

Procedura zgłoszeń dla zawodników RO

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników rajdu okręgowego. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.2 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu.

Zdubowanie zgłoszenia ma na celu sprawniejszą obsługę wyników online i pozwoli na bezpośrenie śledzenie wyników i statystyk w aplikacji mobilnej.

Zobacz informację dyrektora RO
Zobacz regulamin uzupełniający RO

Prodcedura zgłoszeń dla zawodników SKJS

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników SKJS. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.3 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej SKJS. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu. Po wygenerowaniu pdf podpisany dokument wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi regulaminem przesyłamy na adres mailowy organizatora podany w regulaminie. Przed rajdem podamy szczegóły obsługi aplikacji mobilnej z wynikami online i statystykami.

Zobacz informację dyrektora SKJS
Zobacz regulamin uzupełniający SKJS
Pobierz kartę wyposażenia bezpieczeństwa osobistego: wersja .doc, wersja .pdf

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: