Przerwa urlopowa w sierpniu
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 do 17 sierpnia br. Biuro Zarządu... więcej
Rokita i Dyemba triumfują w Rzeszowie!
Michał Rokita pilotowany przez DYEMBĘ wygrali 6. Rajd Rzeszowiak, drugą rundę... więcej
2 runda RSMŚl. - 6. Rajd Rzeszowiak już jutro!
Już jutro (6.08.2020) wystartuje 6. Rajd Rzeszowiak, druga runda Rajdowych... więcej
Rajd Rzeszowiak już w ten weekend! 28 załog na liście zgłoszeń
Rajd Rzeszowiak po raz pierwszy stanowić będzie rundę Rajdowych Samochodowych... więcej
Park serwisowy w Boguchwale!
Ważna informacja dla zawodników startujących w Rajdzie Okręgowym.W związku z... więcej
MARMA 29. Rajd Rzeszowski, czyli wreszcie koniec smutnej przerwy
6 października 2019 zakończył się Rajd Dolnośląski, zamykający ubiegłoroczne... więcej
Marek Głowania: Za jazdę po alkoholu należy dożywotnio odbierać prawo jazdy
Za jazdę po alkoholu należy dożywotnio odbierać prawo jazdy - taką opinię... więcej
Piotrowski i Mroszczyk wygrywają 2. Rajd Ziemi Głubczyckiej!
Rafał Piotrowski i Adrian Mroszczyk zwyciężyli w 2. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej... więcej
Brak akceptacji dla imprezy „Challenge Hard Enduro”
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej
Brak akceptacji dla imprezy „Extreme Bajtel Cross Country”
W imieniu Głównej Komisji Sportu Motocyklowego informujemy, że zawody... więcej

Ruszyły zgłoszenia do 2. Rajdu Ziemi Głubczyckiej!

Organizator pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, Automaster Klub, otworzył listę zgłoszeń do zawodów. Druga edycja Rajdu Ziemi Głubczyckiej rozegrana zostanie w dniach 24-25 lipca 2020 roku. Zaplanowano trzy odcinki specjalne, z czego dwa pokonywane trzykrotnie. Łączna długość rajdu to niespełna 258 kilometrów, z czego ponad 47 stanowią odcinki specjalne.

2. Rajd Ziemi Głubczyckiej rozpocznie prolog rozgrywany na terenie browaru w Głubczycach (OSS Słodownia), o długości 1,10 km, który poprzedzi Start Honorowy na rynku w Głubczycach (godz. 17:35). Sobotnia rywalizacja rozegrana zostanie na dwóch odcinkach w trzech pętlach: OS 2/4/6 Rycerskie (6,80 km, start o godz. 8:55, 11:55 i 14:55) oraz OS 3/5/7 Galmet (8,60 km, start o godz. 9:50, 12:50 i 15:50). Zwycięzców poznamy na mecie, którą organizator zaplanował na godzinę 17:00 (Rynek w Głubczycach). Dla zawodników SKJS organizator przygotował również siedem odcinków specjalnych: PS Słodownia (1,10 km), PS 1/4 Rycerskie 1 (4,00 km), PS 2/5 Rycerskie 2,45 km (2,45 km) oraz PS 3/6 Galmet (4,15 km).

Procedura zgłoszeń dla zawodników RO

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników rajdu okręgowego. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.2 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu.

Zdubowanie zgłoszenia ma na celu sprawniejszą obsługę wyników online i pozwoli na bezpośrenie śledzenie wyników i statystyk w aplikacji mobilnej.

Zobacz informację dyrektora RO
Zobacz regulamin uzupełniający RO

Prodcedura zgłoszeń dla zawodników SKJS

Organizator opublikował informację Dyrektora zawodów, w której opisuje procedurę zgłoszeń dla zawodników SKJS. Zgłoszenia odbywają się zgodnie z procedurą zgłoszeń opisaną w pkt. 4.3 Regulaminu Uzupełniającego 2 Rajdu Ziemi Głubczyckiej SKJS. Dodatkowo każda załoga zgłaszająca się do rajdu musi założyć profil w systemie https://zgloszenia.wyniki.live.

Po zarejestrowaniu się w systemie przechodzimy do zakładki Team i w tej zakładce wypełniamy informacje na temat pilota, samochodu i wyposażenia. Następnie przechodzimy do zakładki Mistrzostwa, wybieramy Sezon 2020 i dołączamy do wybranego rajdu. Po wygenerowaniu pdf podpisany dokument wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi regulaminem przesyłamy na adres mailowy organizatora podany w regulaminie. Przed rajdem podamy szczegóły obsługi aplikacji mobilnej z wynikami online i statystykami.

Zobacz informację dyrektora SKJS
Zobacz regulamin uzupełniający SKJS
Pobierz kartę wyposażenia bezpieczeństwa osobistego: wersja .doc, wersja .pdf

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: