W dniu 20.11.2016 r. o godz. 15:30, w Sali konferencyjnej siedziby PZM, przy ul. Górczewskiej 228 F odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2016 zorganizowane przez Główną Komisję Sportów Popularnych i Turystyki. Podczas uroczystości uhonorowano zwycięzców Turystyczno Nawigacyjnych Mistrzostw Polski, Turystycznego Pucharu Polski i Nawigacyjnego Pucharu Polski. W poszczególnych konkurencjach w sezonie 2016 zwyciężali:
TurystycznoNawigacyjne Mistrzostwa Polski
Konkurencja Nawigacja
MISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Maciej Krzewski
Klasyfikacja Pilotów Mateusz Krzewski
I WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Marek Pańka
Klasyfikacja Pilotów Marek Czmielewski
II WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Maciej Zalewski
Klasyfikacja Pilotów Franciszek Jaworski
IV m Klasyfikacja Kierowców Przemysław Hajduk
IV m. Klasyfikacja Pilotów Michał Brzóska
V m Klasyfikacja Kierowców Konrad Lehr
V m. Klasyfikacja Pilotów Piotr Miszczak
VI m Klasyfikacja Kierowców Andrzej Morel
VI m. Klasyfikacja Pilotów Paulina Morel
Konkurencja Turystyka
MISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Zbigniew Daniel
Klasyfikacja Pilotów Jacek Sobczyk
I WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Marcin Lutek
Klasyfikacja Pilotów Monika Wojtkowiak
II WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców Bartosz Hyrja
Klasyfikacja Pilotów Leszek Karaś
IV m Klasyfikacja Kierowców Wojciech Sobczyk
IV m. Klasyfikacja Pilotów Tomasz Kurasiewicz
V m Klasyfikacja Kierowców Rafał Kurasiewicz
V m. Klasyfikacja Pilotów Magdalena Danilewicz
VI m Klasyfikacja Kierowców Wojciech Puk
VI m. Klasyfikacja Pilotów Gabriela Hyrja
Konkurencja Turystyka klasa Osób Niepełnosprawnych
MISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców w Klasie ON Arkadiusz Nitecki
Klasyfikacja Pilotów w Klasie ON Magdalena Danilewicz
I WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców w Klasie ON Wojciech Puk
Klasyfikacja Pilotów w Klasie ON Henryka Puk
II WICEMISTRZ POLSKI 2016
Klasyfikacja Kierowców w Klasie ON Krzysztof Szukała
Klasyfikacja Pilotów w Klasie ON Grażyna Trębacz
IV m Klasyfikacja Kierowców Waldemar Sikora
IV m. Klasyfikacja Pilotów Małgorzata Morawiec
V m Klasyfikacja Kierowców Grzegorz Kocerba
V m. Klasyfikacja Pilotów arosław Wawrzkiewicz
VI m Klasyfikacja Kierowców Łukasz Zapartowicz
VI m. Klasyfikacja Pilotów Dagmara Fedyszyn-Michalak
Klasyfikacja Klubowa
MISTRZ POLSKI 2016 Automobilkub Mysłowicki
I WICEMISTRZ POLSKI 2016 Automobilklub Polski
II WICEMISTRZ POLSKI 2016 Automobilklub Śląski
IV m. Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów
V m. Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski
VI m. Automobilklub Wielkopolski
Klasyfikacja Okręgowa
MISTRZ POLSKI 2016 ZO PZM Katowice
I WICEMISTRZ POLSKI 2016 ZO PZM Warszawa
II WICEMISTRZ POLSKI 2016 ZO PZM Opole
IV m. ZO PZM Poznań
NAWIGACYJNY PUCHAR POLSKI 2016
ZDOBYWCA NAWIGACYJNEGO PUCHARU POLSKI 2016
Przemysław Hajduk/Michał Brzóska
II miejsce
Mariusz Parysek/Ewa Parysek
III miejsce
Natalia Bańcerek/Jakub Anderwald
Klasyfikacja Klubowa
I miejsce
Automobilklub Mysłowicki
II miejsce
Automobilklub Wielkopolski
III miejsce
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski
Klasyfikacja Okręgowa
I miejsce
ZO PZM Katowice
II miejsce
ZO PZM Poznań
III miejsce
ZO PZM Opole
TURYSTYCZNY PUCHAR POLSKI 2016
ZDOBYWCA TURYSTYCZNEGO PUCHARU POLSKI 2016
Piotr Miszczak/Katarzyna Tulej
II miejsce
Zbigniew Daniel/Jacek Sobczyk
III miejsce
Alicja Ziarkowska/Mariusz Ziarkowski
Klasyfikacja Klubowa
I miejsce
Automobilklub Polski
II miejsce
Automobilklub Mysłowicki
III miejsce
Automobilklub Wielkopolski
Klasyfikacja Okręgowa
I miejsce
ZO PZM Warszawa
II miejsce
ZO PZM Katowice
III miejsce
ZO PZM Poznań