Rundy zasadnicze |
1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek) |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
- |
Lokomotive Daugavpils |
-47 |
: |
43 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
GTŻ Grudziądz |
51 |
: |
39 |
przełożony 17.06.2012
przełożony na 24.06.2012
|
Lechma-Start Gniezno |
- |
Orzeł Łódź |
50 |
|
40 |
|
Pobierz: Ostrów Gniezno Lublin |
|
|
|
|
|
|
2 runda: 15 kwietnia 2012 (niedziela) |
Orzeł Łódź |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
54 |
|
36 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
61 |
|
29 |
|
Lokomotive Daugavpils |
- |
Lechma-Start Gniezno |
53 |
|
37 |
|
Pobierz: Łódź Grudziądz Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
3 runda: 22 kwietnia 2012 (niedziela) |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
- |
Orzeł Łódź |
53 |
|
36 |
|
Lechma-Start Gniezno |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
47 |
|
43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pobierz: Ostrów Gniezno |
|
|
|
|
|
|
4 runda: 6 maja 2012 (niedziela) |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
58 |
|
32 |
przełożone na 10.06 |
Orzeł Łódź |
- |
Lokomotive Daugavpils |
57 |
|
33 |
|
Lechma-Start Gniezno |
- |
GTŻ Grudziądz |
45 |
|
45 |
|
Pobierz: Lublin Gniezno Łódź |
|
|
|
|
|
|
5 runda: 13 maja 2012 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
55 |
|
35 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
Orzeł Łódź |
46 |
|
44 |
|
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
- |
Lechma-Start Gniezno |
44 |
|
46 |
|
Pobierz: Daugavpils Grudziądz Ostrów |
|
|
|
|
|
|
6 runda: 20 maja 2012 (niedziela) |
Lechma-Start Gniezno |
- |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
57 |
|
33 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
58 |
|
32 |
|
Orzeł Łódź |
- |
GTŻ Grudziądz |
61 |
|
29 |
|
Pobierz: Gniezno Lublin Łódź |
|
|
|
|
|
|
7 runda: 3 czerwca 2012 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Orzeł Łódź |
48 |
|
42 |
|
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
45 |
|
44 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
Lechma-Start Gniezno |
41 |
|
48 |
|
Pobierz: Daugavpils Ostrów Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
3 runda: 10 czerwca 2012 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
GTŻ Grudziądz |
47 |
|
43 |
|
Pobierz: Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 runda: 1 lipca 2012 (niedziela) |
Orzeł Łódź |
- |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
41 |
|
49 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
Lokomotive Daugavpils |
53 |
|
37 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
Lechma-Start Gniezno |
50 |
|
40 |
|
Pobierz: Łódź Grudziądz Lublin |
|
|
|
|
|
|
9 runda: 15 lipca 2012 (niedziela) |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
- |
GTŻ Grudziądz |
33 |
|
57 |
|
Lechma-Start Gniezno |
- |
Lokomotive Daugavpils |
54 |
|
36 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
Orzeł Łódź |
59 |
|
31 |
|
Pobierz: Ostrów Gniezno Lublin |
|
|
|
|
|
|
10 runda: 22 lipca 2012 (niedziela) |
Lokomotive Daugavpils |
- |
ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. |
56 |
|
34 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
49 |
|
40 |
|
Orzeł Łódź |
- |
Lechma-Start Gniezno |
46 |
|
44 |
|
Pobierz: Daugavpils Grudziądz Łódź |
|
|
|
|
|
|
Rundy finałowe |
11 runda: 5 sierpnia 2012 (niedziela) |
Lechma-Start Gniezno |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
60 |
|
30 |
zawody przełożone na 4.08 |
GTŻ Grudziądz |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
51 |
|
39 |
|
Pobierz: Gniezno Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 runda: 12 sierpnia 2012 (niedziela) |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
Lechma-Start Gniezno |
44 |
|
45 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
GTŻ Grudziądz |
40 |
|
50 |
|
Pobierz wyniki: Lublin Daugavpils |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 runda: 19 sierpnia 2012 (niedziela) |
Lechma-Start Gniezno |
- |
GTŻ Grudziądz |
41 |
|
48 |
|
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Lubelski Wegiel KMŻ Lublin |
42 |
|
48 |
|
Pobierz wyniki: Daugavpils Gniezno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 runda: 2 września 2012 (niedziela) |
GTŻ Grudziądz |
- |
Lechma-Start Gniezno |
44 |
|
44 |
|
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
57 |
|
33 |
|
Pobierz wyniki: Grudziądz Lublin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 runda: 9 września 2012 (niedziela) |
SK Lokomotive Daugavpils |
- |
Lechma-Start Gniezno |
40 |
|
50 |
|
Lubelski Wegiel KMŻ Lublin |
- |
GTz Grudziądz |
60 |
|
30 |
|
Pobierz wyniki: Daugavpils Lublin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 runda: 16 września 2012 (niedziela) |
Lechma-Start Gniezno |
- |
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin |
51 |
|
39 |
|
GTŻ Grudziądz |
- |
SK Lokomotive Daugavpils |
51 |
|
39 |
|
Pobierz wyniki: Gniezno Grudziądz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|