1 runda : sobota, 8 kwietnia 2023 / niedziela, 9 kwietnia 2023
ROW Rybnik - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 38 : 52 20.04.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 49 : 41 08.04.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 46 : 41 08.04.2023
ebebe PSŻ Poznań - Trans MF Landshut Devils 48 : 42 09.04.2023
2 runda : sobota, 15 kwietnia 2023 / niedziela, 16 kwietnia 2023 / poniedziałek, 17 kwietnia 2023
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52 : 38 05.05.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - ROW Rybnik 45 : 44 16.04.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43 : 47 04.05.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - ebebe PSŻ Poznań 53 : 37 12.05.2023
3 runda : sobota, 22 kwietnia 2023 / niedziela, 23 kwietnia 2023 / poniedziałek, 24 kwietnia 2023
Trans MF Landshut Devils - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 38:52 23.04.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 53:37 23.04.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 37:53 23.04.2023
ebebe PSŻ Poznań - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 43:47 22.04.2023
4 runda: sobota, 29 kwietnia 2023 / niedziela, 30 kwietnia 2023
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46 : 43 12.05.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - ebebe PSŻ Poznań 48 : 41 04.05.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Trans MF Landshut Devils 50 : 40 30.04.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50 : 40 30.04.2023
5 runda : sobota, 6 maja 2023 / niedziela, 7 maja 2023 / poniedziałek, 8 maja 2023
Trans MF Landshut Devils - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 44 : 46 07.05.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49 : 41 01.06.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 21 : 26 06.05.2023
ebebe PSŻ Poznań - ROW Rybnik 46 : 44 07.05.2023
6 runda : sobota, 20 maja 2023 / niedziela, 21 maja 2023 / poniedziałek, 22 maja 2023
ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 48 : 42 20.05.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ebebe PSŻ Poznań 48 : 42 21.05.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils 44 : 46 21.05.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 54 : 36 02.07.2023
7 runda : sobota, 27 maja 2023 / niedziela, 28 maja 2023
Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik 50 : 40 28.05.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51 : 38 01.07.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 35 : 55 28.05.2023
ebebe PSŻ Poznań - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49 : 41 28.05.2023
8 runda : sobota, 3 czerwca 2023 / niedziela, 4 czerwca 2023
ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils 51 : 39 04.06.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 56 : 34 04.06.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - InvestHousePlus PSŻ Poznań 49 : 40 03.06.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 57 : 33 03.06.2023
9 runda : sobota, 10 czerwca 2023 / niedziela, 11 czerwca 2023 / poniedziałek, 12 czerwca 2023
Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51 : 39 11.06.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 34 : 55 11.06.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - ROW Rybnik 35 : 55 10.06.2023
InvestHousePlus PSŻ Poznań - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44 : 46 11.06.2023
10 runda : sobota, 17 czerwca 2023 / niedziela, 18 czerwca 2023 / poniedziałek, 19 czerwca 2023
ROW Rybnik - ebebe PSŻ Poznań 48 : 42 18.06.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 47 : 43 18.06.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 16.07.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils 62 : 28 18.06.2023
11 runda : sobota, 24 czerwca 2023 / niedziela, 25 czerwca 2023
Trans MF Landshut Devils - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 49 : 40 25.06.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 43 : 47 25.06.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 40 : 50 24.06.2023
InvestHousePlus PSŻ Poznań - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 46 : 44 25.06.2023
12 runda : sobota, 8 lipca 2023 / niedziela, 9 lipca 2023
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49 : 41 08.07.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - Trans MF Landshut Devils 60 : 30 08.07.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - InvestHousePlus PSŻ Poznań 47 : 42 09.07.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49 : 41 09.07.2023
13 runda :
ROW Rybnik - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 40 : 50 23.07.2023
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils 46 : 43 23.07.2023
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 51 : 38 02.07.2023
InvestHousePlus PSŻ Poznań - ENEA FALUBAZ Zielona Góra 42 : 47 23.07.2023
14 runda :
Trans MF Landshut Devils - InvestHousePlus PSŻ Poznań 49 : 41 13.08.2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51 : 39 13.08.2023
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 42 : 48 13.08.2023
ENEA FALUBAZ Zielona Góra – ROW Rybnik 65 : 25 12.08.2023
Część finałowa – Ćwierćfinały (sześć najlepszych drużyn po części zasadniczej)
15 runda :
Zdunek Wybrzeże Gdańsk–Enea Falubaz Zielona Góra 30 : 60 20.08.2023
Trans MF Landshut – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44 : 45 20.08.2023
ROW Rybnik - Agred Malesa Ostrów Wlkp. 51 : 39 20.08.2023
16 runda : sobota, 26 sierpnia 2023
Enea Falubaz Zielona Góra- Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59 : 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz -Trans MF Landshut 53 : 37
Agred Malesa Ostrów Wlkp- ROW Rybnik 50 : 40
Część finałowa – Półfinały (trzy zwycięskie drużyny i najlepszy z pokonanych z ćwierćfinałów)
17 runda : sobota, 9 września 2023 / niedziela, 10 września 2023
Agred Malesa Ostrów Wlkp - Enea Falubaz Zielona Góra 42 : 47 09.09.2023
ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49 : 41 10.09.2023
18 runda : niedziela, 17 września 2023
Enea Falubaz Zielona Góra - Agred Malesa Ostrów Wlkp 55 : 35
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik 46 : 44
Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19 runda : piątek, 29 września 2023
ROW Rybnik - Enea Falubaz Zielona Góra 40 : 50
20 runda : sobota, 8 października 2023
Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 58 : 32