GKSŻ informuje, że do eliminacji Indywidualnych Mistrzostwach Świata Grand Prix – awansują zawodnicy z miejsc od 1 do 7 z finału Złotego Kasku w Gorzowie, przy czym zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w finale Złotego Kasku ‘2011, tj. Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej w przypadku braku miejsca w czołowej siódemce uzyskują awans automatycznie. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, to stosownie do wyniku uzyskanego prze w/w zawodników zmniejszy się ilość miejsc premiowanych awansem do eliminacji Indywidualnych Mistrzostwach Świata Grand Prix. Dodatkowo 1 miejsce - nominacja GKSZ i 1 zawodnik rezerwowy.
LISTA STARTOWA - 5.04.2012 - OPOLE:
1
|
Mitko Michał
|
2
|
Czechowicz Adam
|
3
|
Piotr Świderski
|
4
|
Fleger Kamil
|
5
|
Patryk Dudek
|
6
|
Piotr Protasiewicz
|
7
|
Norbert Kościuch
|
8
|
Łukasz Jankowski
|
9
|
Rafał Okoniewski
|
10
|
Mateusz Szczepaniak
|
11
|
Rafał Szombierski
|
12
|
Michał Szczepaniak
|
13
|
Sebastian Ułamek
|
14
|
Robert Kościecha
|
15
|
Ronnie Jamroży
|
16
|
Kacper Gomólski
|
R1
|
Michał Łopaczewski
|
LISTA STARTOWA - 5.04.2012 - LUBLIN:
1
|
Daniel Jeleniewski
|
2
|
Dawid Stachyra
|
3
|
Tomasz Gapiński
|
4
|
Paweł Miesiąc
|
5
|
Maciej Kuciapa
|
6
|
Mateusz Szostek
|
7
|
Tomasz Chrzanowski
|
8
|
Damian Michalski
|
9
|
Patyk Pawlaszczyk
|
10
|
Kasprzak Krzysztof
|
11
|
Bartosz Szymura
|
12
|
Rafał Trojanowski
|
13
|
Kamil Adamczewski
|
14
|
Janusz Kołodziej
|
15
|
Damian Baliński
|
16
|
Jacek Rempała
|
LISTA STARTOWA - 5.04.2012 - RAWICZ:
1
|
Szymon Kiełbasa
|
2
|
Piotr Dym
|
3
|
Krzysztof Buczkowski
|
4
|
Sławomir Musielak
|
5
|
Tomasz Jędrzejak
|
6
|
Grzegorz Walasek
|
7
|
Robert Miśkowiak
|
8
|
Łukasz Sówka
|
9
|
Kacper Rogowski
|
10
|
Maciej Janowski
|
11
|
Adam Strzelec
|
12
|
Rune Holta
|
13
|
Tobiasz Musielak
|
14
|
Karol Ząbik
|
15
|
Piotr Pawlicki
|
16
|
Adrian Gomólski
|
LISTA STARTOWA - 5.04.2012 - KRAKÓW:
1
|
Borys Miturski
|
2
|
Grzegorz Zengota
|
3
|
Marcel Kajzer
|
4
|
Mirosław Jabłoński
|
5
|
Adrian Szewczykowski
|
6
|
Adrian Miedziński
|
7
|
Paweł Hlib
|
8
|
Dawid Lampart
|
9
|
Przemysław Pawlicki
|
10
|
Krzysztof Jabłoński
|
11
|
Mariusz Fierlej
|
12
|
Jarosław Hampel
|
13
|
Adam Skórnicki
|
14
|
Karol Baran
|
15
|
Kamil Brzozowski
|
16
|
Mariusz Staszewski
|
R1
|
Patryk Braun
|