Amerykański weteran torów Greg Hancock wygrał w sobotę Grand Prix Łotwy w Daugavpils. Najlepszy z Polaków Jarosław Hampel był szósty. Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak uplasowali się na pozycjach dwunastej i piętnastej.
Klasyfikacja Grand Prix Łotwy:
1. Greg Hancock (3,3,2,2,2,3,3) 18
2. Darcy Ward (3,2,0,3,1,2,2) 13
3. Tai Woffinden (2,3,3,2,1,3) 14
4. Nicki Pedersen (0,2,1,3,3,2,T) 11
5. Niels Kristian Iversen (3,2,2,3,3,W) 13
6. Jarosław Hampel (2,0,3,3,3,0) 11
7. Matej Zagar (3,1,2,2,0,1) 9
8. Andrzej Lebiediew (2,0,3,1,2,1) 9
9. Martin Vaculik (1,3,0,0,3) 7
10. Emil Sajfutdinow (1,2,3,1,W) 7
11. Andreas Jonsson (2,1,1,1,2) 7
12. Tomasz Gollob (0,3,D,0,2) 5
13. Leon Madsen (0,1,1,2,1) 5
14. Fredrik Lindgren (0,1,2,0,1) 4
15. Krzysztof Kasprzak (1,D,1,1,0) 3
16. Antonio Lindbaeck (1,0,0,0,T) 1
17. Wiaczesław Gieruckis (0) 0
Wyścig po wyścigu:
1. N. K. Iversen, T. Woffinden, A. Lindbaeck, T. Gollob
2. D. Ward, J. Hampel, E. Sajfutdinow, N. Pedersen
3. M. Zagar, A. Lebiediew, K. Kasprzak, L. Madsen
4. G. Hancock, A. Jonsson, M. Vaculik, F. Lindgren
5. G. Hancock, N. K. Iversen, L. Madsen, J. Hampel
6. T. Gollob, N. Pedersen, F. Lindgren, K. Kasprzak (D)
7. T. Woffinden, E. Sajfutdinow, A. Jonsson, A. Lebiediew
8. M. Vaculik, D. Ward, M. Zagar, A. Lindbaeck
9. A. Lebiediew, N. K. Iversen, N. Pedersen, M. Vaculik
10. J. Hampel, M. Zagar, A. Jonsson, T. Gollob (D)
11. T. Woffinden, F. Lindgren, L. Madsen, D. Ward
12. E. Sajfutdinow, G. Hancock, K. Kasprzak, A. Lindbaeck
13. N. K. Iversen, M. Zagar, E. Sajfutdinow, F. Lindgren
14. D. Ward, G. Hancock, A. Lebiediew, T. Gollob
15. J. Hampel, T. Woffinden, K. Kasprzak, M. Vaculik
16. N. Pedersen, L. Madsen, A. Jonsson, A. Lindbaeck
17. N. K. Iversen, A. Jonsson, D. Ward, K. Kasprzak
18. M. Vaculik, T. Gollob, L. Madsen, E. Sajfutdinow (W)
19. N. Pedersen, G. Hancock, T. Woffinden, M. Zagar
20. J. Hampel, A. Lebiediew, F. Lindgren, W. Giruckis (Lindbaeck - T)
21. Półfinał I: T. Woffinden, N. Pedersen, M. Zagar, N. K. Iversen (W)
22. Półfinał II: G. Hancock, D. Ward, A. Lebiediew, J. Hampel
23. Finał: G. Hancock, D. Ward, T. Woffinden, Pedersen (T)