Na torach w Pile, Lublinie oraz Krakowie odbyły się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Do półfinałów awansowało po ośmiu najlepszych zawodników z każdych zawodów. Czwarty planowany turniej w Ostrowie odwołano z powodu niekorzystnej aury.
Piła:
1. Adrian Miedziński (1,3,2,3,3) 12
2. Mirosław Jabłoński (3,1,2,3,2) 11
3. Krzysztof Jabłoński (3,3,2,2,1) 11
4. Maciej Janowski (3,2,1,2,3) 11
5. Michał Szczepaniak (2,2,3,3,0) 10
6. Tomasz Jędrzejak (1,3,1,3,2) 10
7. Piotr Dym (2,0,3,0,3) 8
8. Tomasz Gapiński (2,3,1,0,2) 8
------
9. Damian Adamczak (3,2,0,2,0) 7 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
------
10. Mariusz Staszewski (1,1,2,1,2) 7 +2. miejsce w biegu dodatkowym
11. Paweł Przedpełski (2,1,3,1,W) 7 +3. miejsce w biegu dodatkowym
12. Artur Czaja (0,1,3,1,1) 6
13. Paweł Staszek (1,0,0,2,1) 4
14. Adrian Gomólski (0,2,1,1,D) 4
15. Marcin Jędrzejewski (0,D,0,0,3) 3
16. Emil Pulczyński (0,0,0,0,1) 1
17. Marcin Nowak - nie startował
18. Kamil Pulczyński - nie startował
Lublin:
1.Piotr Protasiewicz (3,3,2,3,3) 14
2. Rafał Szombierski (3,3,3,3,2) 14
3. Daniel Jeleniewski (1,3,3,2,2) 11
4. Robert Miśkowiak (2,0,3,1,3) 9
5. Grzegorz Zengota (2,0,1,3,3) 9
6. Kamil Adamczewski (2,1,1,3,2) 9
7. Przemysław Pawlicki (3,U,2,2,1) 8
8. Krzysztof Buczkowski (1,2,0,2,3) 8
-----
9. Mariusz Puszakowski (3,1,0,1,2) 7
-----
10. Paweł Miesiąc (1,2,2,1,1) 7
11. Marcin Rempała (1,2,1,2,D) 6
12. Jakub Jamróg (2,1,0,1,0) 4
13. Dawid Stachyra (0,1,2,0,1) 4
14. Artur Mroczka (0,0,3,0,1) 4
15. Ernest Koza (0,3,1,0,0) 4
16. Tomasz Rempała (0,2,0) 2
17. Maksym Drabik (0,W) 0
18. Roman Chromik NS
Kraków:
1. Oskar Fajfer (3,3,3,3,W) 12
2. Bartosz Zmarzlik (3,1,2,3,3) 12
3. Rafał Trojanowski (2,1,3,1,3) 10
4. Patryk Malitowski (2,2,1,2,3) 10
5. Tobiasz Musielak (3,3,1,2,0) 9
6. Szymon Woźniak (2,3,2,0,2) 9
7. Piotr Świderski (1,3,1,2,2) 9
8. Maciej Kuciapa (3,2,2,1,1) 9
-----
9. Zbigniew Suchecki (0,1,3,3,1) 8 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
-----
10. Karol Baran (0,0,2,3,3) 8 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
11. Tomasz Chrzanowski (1,0,3,2,1) 7
12. Damian Baliński (2,2,0,1,2) 7
13. Adrian Cyfer (0,1,1,0,2) 4
14. Stanisław Burza (0,2,D,0,1) 3
15. Hubert Łęgowik (1,0,0,1,0) 2
16. Jacek Rempała (1,0,0,D,0) 1