Podajemy listy startowe el. Złotego Kasku:
Zawodnicy zwolnieni z eliminacji, którzy uzyskują bezpośrednio miejsce w finale Złotego Kasku 2017 zgodnie z art. 846.3 RSŻ:
- Maciej Janowski,
- Piotr Pawlicki,
- Patryk Dudek
W Mistrzostwach Świata i Europy wystartują zawodnicy wyłonieni z zawodów kwalifikacyjnych wg następujących zasad:
1. Indywidualne Mistrzostwa Świata Grand Prix – 6 zawodników:
miejsca 1 do 5 z finału ZK ’17 - 5 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
2. Indywidualne Mistrzostwa Europy – 7 zawodników:
Miejsca od 1 do 6 z finału ZK ’17 - 6 zawodników
nominacja GKSŻ - 1 zawodnik
Eliminacje odbędą się:
RAWICZ: 30.03.2017 - godz. 16:00
GNIEZNO: 30.03.2017 - godz. 16:00
LUBLIN: 31.03.2017 - godz: 17:30
Podajemy listy startowe:
LUBLIN - 31.03.2017 godz. 17:30
|
1
|
Paweł Przedpełski
|
KS Toruń SA
|
2
|
Krzysztof Buczkowski
|
GKM Grudziądz SA
|
3
|
Grzegorz Walasek
|
KS Toruń SA
|
4
|
Maciej Kuciapa
|
KM CROSS LUBLIN
|
5
|
Przemysław Pawlicki Patryk Rolnicki
|
Stal Gorzów Wielkopolski SA Unia Tarnów ŻSSA
|
6
|
Bartosz Smektała
|
Unia Leszno SSA
|
7
|
Janusz Kołodziej
|
Unia Leszno SSA
|
8
|
Edward Mazur
|
KŻ Orzeł Łódź
|
9
|
Dawid Lampart
|
Speedway Stal Rzeszów SA
|
10
|
Maksym Drabik
|
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA
|
11
|
Jakub Jamróg
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
12
|
Oskar Bober
|
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA
|
13
|
Ernest Koza
|
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o.
|
14
|
Kacper Woryna Daniel Jeleniewski
|
KS ROW Rybnik SA KM CROSS Lublin
|
15
|
Marcin Rempała
|
TS KOLEJARZ OPOLE
|
16
|
Artur Czaja
|
Unia Tarnów ŻSSA
|
R1
|
Patryk Rolnicki Karol Baran
|
Unia Tarnów ŻSSA Włókniarz Częstochowa SA
|
R2
|
Karol Baran Artur Mroczka
|
Włókniarz Częstochowa SA Unia Tarnów ŻSSA
|
AWANS DO FINAŁU: 5 zawodników
|
RAWICZ - 30.03.2017 godz. 16:00
|
1
|
Adrian Miedziński
|
KS Toruń SA
|
2
|
Daniel Jeleniewski Kacper Woryna
|
KM CROSS LUBLIN KS ROW Rybnik SA
|
3
|
Sebastian Niedźwiedź
|
Zielonogórski Klub Żużlowy SA
|
4
|
Patryk Dolny
|
TŻ OSTROVIA SA
|
5
|
Krzysztof Kasprzak
|
Stal Gorzów Wielkopolski SA
|
6
|
Adrian Cyfer
|
KŻ Victoria Piła
|
7
|
Michał Szczepaniak Alex Zgardziński
|
KŻ Victoria Piła Zielonogórski Klub Żużlowy SA
|
8
|
Grzegorz Zengota
|
Unia Leszno SSA
|
9
|
Hubert Łęgowik
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
10
|
Tomasz Jędrzejak
|
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA
|
11
|
Szymon Woźniak
|
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA
|
12
|
Marcin Nowak
|
GTM START Gniezno
|
13
|
Robert Miśkowiak
|
KŻ Orzeł Łódź
|
14
|
Tobiasz Musielak
|
KS ROW Rybnik SA
|
15
|
Damian Baliński
|
KS ROW Rybnik SA
|
16
|
Piotr Świderski Przemysław Pawlicki
|
KŻ Orzeł Łódź Stal Gorzów Wielkopolski SA
|
R1
|
Alex Zgardziński Marcel Kajzer
|
Zielonogórski Klub Żużlowy SA PSŻ Poznań
|
R2
|
Marcel Kajzer Marcin Jędrzejewski
|
PSŻ Poznań ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
|
AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników + 1 rezerwowy (R1 W FINALE)
|
GNIEZNO 30.03.2017 godz. 16:00
|
1
|
Adrian Gała
|
GTM START Gniezno
|
2
|
Norbert Kościuch
|
KŻ Victoria Piła
|
3
|
Tomasz Gapiński
|
KŻ Victoria Piła
|
4
|
Mirosław Jabłoński
|
GTM START Gniezno
|
5
|
Kacper Gomólski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
6
|
Jarosław Hampel
|
Zielonogórski Klub Żużlowy SA
|
7
|
Piotr Protasiewicz
|
Zielonogórski Klub Żużlowy SA
|
8
|
Oskar Fajfer
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
9
|
Rafał Okoniewski
|
GKM Grudziądz SA
|
10
|
Damian Dróżdż
|
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA
|
11
|
Krystian Pieszczek
|
GKM Grudziądz SA
|
12
|
Daniel Kaczmarek
|
KS Toruń SA
|
13
|
Zbigniew Suchecki
|
TŻ OSTROVIA SA
|
14
|
Sebastian Ułamek
|
Włókniarz Częstochowa SA
|
15
|
Mateusz Szczepaniak
|
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o. o.
|
16
|
Rune Holta
|
Włókniarz Częstochowa SA
|
R1
|
Dominik Kossakowski
|
GKŻ Wybrzeże Gdańsk
|
R2
|
Michał Łopaczewski
|
TS KOLEJARZ OPOLE
|
AWANS DO FINAŁU: 4 zawodników +1 rezerwowy (R2 W FINALE)
|