Lista Rzeczoznawców Samochodowych

Lista osób, które uzyskały Certyfikaty Rzeczoznawców Samochodowych w Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego.

(Stan na dzień 21 kwietnia 2015r.)

Nr certyfikatu Nazwisko i imię Miejscowość Data ważności certyfikatu
001/V NOWAK JAN 01-159 Warszawa 14.12.2017
002/V FABJAŃSKI ALFRED 10 693 Olsztyn 01.07.2017
004/V SADOWY PIOTR 02-793 Warszawa 28.06.2017
009/V KOSIOREK JERZY 01-683 Warszawa 22.04.2018
011/V NIWA MARIUSZ 51-520 Wrocław 17.08.2017
016/V ZBROJA LESZEK 03-005 Warszawa 17.07.2017
017/V ZYDOROWICZ PIOTR 54-139 Wrocław 17.08.2017
018/V ŻYSZKOWSKI JERZY 96-115 Nowy Kawęczyn 28.06.2017
020/V STACHYRA ANDRZEJ 02-904 Warszawa 26.07.2017
026/V KASPRZYK JULIAN 48-300 Nysa 13.10.2017
027/III POMORSKI JERZY 02-830 Warszawa 14.10.2016
028/V SKORUPSKI TADEUSZ 95-080 Tuszyn 04.10.2017
029/V ROJEWSKI ANDRZEJ 50-241 Wrocław 17.08.2017
034/V SIEMIENIUK MARIUSZ 45-862 Opole 10.07.2017
035/V POTAPIUK ALFRED 13-100 Nidzica 26.07.2017
037/V RYBICKI RYSZARD 61-622 Poznań 15.12.2017
038/IV ŁUŻNY ANDRZEJ 70-424 Szczecin 23.07.2015
039/IV DOWGIEL BRONISŁAW 72-300 Gryfice 23.07.2015
040/IV CZYŻ LECH 72-200 Nowogard 23.07.2015
041/IV MASOJĆ LONGIN 70-764 Szczecin 23.07.2015
045/IV MAZUREK MIECZYSŁAW 71-297 Szczecin 23.07.2015
050/IV SMYCZYŃSKI ANDRZEJ 45-049 Opole 22.04.2018
052/IV DĄBROWSKI KRZYSZTOF 04-830 Warszawa 15.12.2017
055/V POPIELSKI JACEK 28-200 Kurozwęki 02.02.2018
063/II SKALSKI JANUSZ 06-300 Przasnysz 13.10.2017
064/III TUCHOLSKI ANTONI 02-942 Warszawa 14.02.2016
066/V DZIUBA MAREK 43-100 Tychy 28.02.2018
072/IV KĘSKA ROMAN 72-003 Wołczkowo 23.07.2015
073/II GĄSIOREK ARTUR 25-362 Kielce 23.07.2015
080/V CIECHAŃSKI RYSZARD 02-143 Warszawa 14.12.2017
082/V BARTOSIK RADOSŁAW KAJETAN 23-361 Kielce 01.02.2018
083/IV SOBIERAJSKI ROMAN 25-640 KIELCE 11.12.2015
087/V DOMAŃSKI WŁODZIMIERZ 28-100 Busko Zdrój 21.03.2018
088/V CICHOŃ JACENTY 27-200 Starachowice 01.02.2018
089/V KAMIŃSKI KRZYSZTOF 62-200 Gniezno 01.02.2018
093/V BŁAŻKÓW ZBIGNIEW 58-573 Pieckowice 15.02.2018
094/II STĘPIEŃ KRZYSZTOF 27-400 Ostrowiec Świętok. 22.04.2015
095/V GROMADZKI KRZYSZTOF 33-100 Tarnów 01.02.2018
097/V DZIK FRANCISZEK 31-303 Kraków 23.05.2018
102/V KORCZYKOWSKI LUCJAN 35-103 Rzeszów 22.04.2018
103/V KIEĆ JAN 33-170 Tuchów 22.04.2018
105/III ŻAK ROMAN 33-300 Nowy Sącz 29.10.2015
106/V OSIŃSKI WITOLD 34-500 Zakopane 23.05.2018
107/V GĘBIŚ PIOTR 33-131 Łęg Tarnowski 23.05.2018
112/V PETRYK GRZEGORZ 38-500 Sanok 17.06.2018
113/V NOWAK STANISŁAW 38-300 Gorlice 26.06.2018
114/V SKRZYPCZYK DARIUSZ 01-355 Warszawa 21.03.2018
118/III TYSZEWICZ HENRYK 10-684 Olsztyn 06.04.2017
119/V BANASIK ARKADIUSZ 05-400 Otwock 05.06.2018
120/III BODZIONY JACEK 43-200 Pszczyna 17.06.2015
121/III KAŁWA DARIUSZ 25-150 Kielce 05.06.2015
123/IV SZARZYŃSKI TOMASZ 22-400 Zamość 17.12.2016
130/IV MALINOWSKI JAN 85-154 Bydgoszcz 02.06.2016
131/IV HEJDUK GRZEGORZ 92-403 Łódź 29.10.2015
133/IV MIŁOŚ JAN 39-305 Borowna 23.07.2015
136/IV DRABIK WIESŁAW 22-100 Chełm 24.09.2016
137/IV KARBOWSKI LESZEK 05-400 Otwock 19.06.2016
141/III KRUGIEŁKA WOJCIECH 60-681 Poznań 01.04.2016
146/III MOJŻESZEWICZ JAN 64-400 Międzychód 14.02.2016
156/III REJMAN WIESŁAW 44-120 Pyskowice 17.06.2015
162/IV ZAŃ JÓZEF 23-400 Biłgoraj 02.06.2016
164/IV JAROSZ ANDRZEJ 22-400 Zamość 02.06.2016
167/III WACŁAWEK MARCIN 42-700 Lubliniec 17.11.2015
170/IV GROBELNY KRZYSZTOF 97-300 Piotrków Trybunalski 13.10.2017
174/IV KRZESZOWIEC JÓZEF 22-100 Chełm 02.06.2016
176/III CHOLEWKA WITOLD 42-400 Zawiercie 11.12.2015
179/IV WAŚKIEWICZ JERZY 64-920 Piła 29.04.2016
180/II PARULSKI BOLESŁAW 62-023 Kamionki 19.06.2016
183/III KOT ADAM 21-300 Radzyń Podlaski 06.04.2016
185/IV RATAJCZAK BOGDAN 88-400 Żnin 01.04.2016
186 WYZNAKIEWICZ PAWEŁ 31-063 Kraków 25.09.2015
187/IV FILIPEK ADAM 30-638 Kraków 20.04.2018
191/IV GAJEWSKI PIOTR 30-009 Kraków 30.06.2016
193/IV MAZEK ADAM 05-092 Łomianki 04.11.2016
196/IV SERAFIN DARIUSZ 09-405 Płock 24.07.2016
203/IV NOWICKI MIROSŁAW 95-060 Brzeziny 24.07.2016
209/IV ŻAAK MARCIN 41-215 Sosnowiec 28.05.2017
210/IV CIURAJ TADEUSZ 07-200 Wyszków 12.11.2016
212/IV SZYBKA WOJCIECH 91-498 Łódź 16.10.2016
227/IV DĄBROWSKI KRZYSZTOF 03-945 Warszawa 12.11.2016
229/III CHMIELEWSKI STANISŁAW 01-636 Warszawa 22.04.2015
232/III DOBROWOLSKI DARIUSZ 21-025 Niemce 04.11.2016
235/IV JAWOROWICZ ANDRZEJ 00-687 Warszawa 10.01.2017
236/IV SZAFRAŃSKI PIOTR 27-200 Starachowice 06.04.2017
238/IV BIJAK LESZEK 41-303 Dabrowa Górnicza 11.01.2017
239/IV WĘGRZYN JÓZEF 47-400 Racibórz 11.01.2017
240/IV TRONINA ZDZISŁAW 41-902 Bytom 11.01.2017
243/III STELMACH WOJCIECH 42-200 Częstochowa 04.11.2016
244/IV SZCZYGIEŁ JAN 30-095 Kraków 11.01.2017
246/IV KUŹNIK STANISŁAW 44-240 Żory 11.01.2017
247/IV KOZIOŁ WŁADYSŁAW 54-044 Wrocław 19.02.2017
248/IV PAMUŁA MIECZYSŁAW 41-909 Bytom 11.01.2017
251/IV TURA MIECZYSŁAW 43-600 Jaworzno 11.01.2017
253/IV PITALA TADEUSZ 43-100 Tychy 11.01.2017
255/IV BUKOWSKI MAREK 40-575 Katowice 11.01.2017
256/IV NOWROTEK ANDRZEJ 43-100 Tychy 11.01.2017
258/IV KRĘŻEL EDWARD 43-155 Bieruń Nowy 11.01.2017
259/IV PIEKIEŁKO ANDRZEJ 44-200 Rybnik 11.01.2017
260/IV MAINCZYK ANTONI 44-370 Pszów 11.01.2017
264/IV KULAWIAK WOJCIECH 41-200 Sosnowiec 11.01.2017
266/IV SZULCZYŃSKI WIESŁAW 85-367 Bydgoszcz 11.01.2017
267/IV JESIEŃ KRZYSZTOF 44-330 Jastrzębie Zdrój 11.01.2017
268/IV LEWANDOWSKI ANDRZEJ 34-100 Wadowice 11.01.2017
269/IV DŁUGOŃ HENRYK 43-100 Tychy 11.01.2017
270/IV SIEKIERKA BENEDYKT 43-450 Ustroń 11.01.2017
271/IV DZIECIUCH MARIAN 44-100 Gliwice 11.01.2017
275/IV STYP-REKOWSKI MAREK 80-416 Gdańsk 11.01.2017
279/IV KLUS ADAM 41-500 Chorzów 11.01.2017
280/IV WINCOWSKI GRZEGORZ 41-400 Mysłowice 11.01.2017
281/IV LALURNY BRONISŁAW 44-240 Żory 11.01.2017
283/IV PESZAK JANUSZ 40-064 Katowice 11.01.2017
288/IV KULESZA WOJCIECH 80-463 Gdańsk 10.01.2017
289/IV FELICZAK GRZEGORZ 64-100 Leszno 10.01.2017
291/IV AMBROSZKO WOJCIECH 53-332 Wrocław 10.01.2017
292/IV SKOTNICKI JAROSŁAW 60-687 Poznań 16.02.2017
299/IV SZCZEŚNIAK JANUSZ 00-391 Warszawa 13.11.2016
301/III FORMA MARIAN 32-020 Wieliczka 19.11.2017
304/IV CZAJKA SZCZEPAN 34-143 Lanckorona 24.06.2017
307/IV STEFAŃSKI STANISŁAW 16-400 Suwałki 19.03.2017
308/III MELLER GRZEGORZ 89-200 Szubin 06.04.2017
322/IV OSTASZEWSKI WŁODZIMIERZ 06-400 Ciechanów 10.07.2017
324/IV GRZEGORZEK STANISŁAW 34-300 Żywiec 28.05.2017
325/IV STEC STANISŁAW 34-300 Żywiec 28.05.2017
326/IV STARZYK JAN 26-900 Kozienice 14.07.2017
328/IV URBAŃSKI MAREK 31-635 Kraków 19.11.2017
340/IV ŻEGOTA SZCZEPAN 03-922 Warszawa 28.06.2017
351/III SADOWSKI JAN 02-577 Warszawa 24.09.2015
353/III POSAŁA MAREK 64-000 Kościan 01.04.2016
356/IV KSIĘŻOPOLSKI JACEK 02-933 Warszawa 13.10.2017
357/IV PARADOWSKI WITOLD 012-560 Warszawa 28.02.2018
359/IV AMBROŻAK ANDRZEJ 00-465 Warszawa 15.10.2017
365/IV WIEKIERA JERZY 25-341 Kielce 28.02.2018
366/III TWOREK GRZEGORZ 98-220 Zduńska Wola 29.04.2016
367/II STAŚKIEWICZ ANDRZEJ 03-185 Warszawa 19.11.2017
369/III ZARYCHTA TADEUSZ 24-105 Śniadówka k/Puław 05.06.2015
370/III KOROBCZUK PIOTR 93-115 Łódź 05.06.2015
371/III WIERNICKI STEFN 99-400 Łowicz 05.06.2015
373/III SZURKOWSKI MACIEJ 66-001 Krępa 01.04.2016
374/III DULĘBA ROBERT 26-600 Radom 23.07.2015
375/III GUZAL CEZARY 26-600 Radom 19.07.2015
376/III KOSIUK TADEUSZ 90-211 Łódź 29.10.2015
379/III CIESIELSKI TOMASZ 62-200 Gniezno 12.09.2015
380/III BOBROWSKI STEFAN 62-200 Gniezno 12.09.2015
381/III SZAFRANIAK JERZY 62-300 Wrzesnia 12.09.2015
385/III KOŁCON JÓZEF 86-011 Wtelno 11.12.2015
386/III GRUSZCZYŃSKI STEFAN 86-005 Ciele 11.12.2015
387/III JAGIELSKI DARIUSZ 73-222 Rzecko 04.10.2015
389/III SAKAŁUS MARCIN 44-144 Nieborowice 29.10.2015
390/III FRĄSZCZAK KRZYSZTOF 63-300 Pleszew 04.10.2015
391/III OWCZARZ MIROSŁAW 83-300 Kartuzy 07.11.2015
392/III KĘDZIERSKI WIESŁAW 03-126 Warszawa 17.11.2015
395/III WOJTAŚ JAROSŁAW 08-430 Żelechów 06.01.2016
397/III CHUDOBA ANDRZEJ 05-825 Grodzisk Maz. 24.09.2016
398/II SUBOCZ KRZYSZTOF 03-133 Warszawa 14.02.2016
400/II KANABUS ANDRZEJ 05-5210 Konstancin Jeziorna 24.09.2015
401/II SZYMAŃSKI JÓZEF 42-200 Częstochowa 14.02.2016
402/II NOWICKI ANDRZEJ 01-402 Warszawa 19.01.2016
405/III POWICHROWSKI GRZEGORZ 05-530 Góra Kalwaria 29.04.2016
406/III SZYDŁOWSKI MARCIN 05-500 Piaseczno 19.06.2016
408/III ALBRECHT WOJCIECH 30-049 Kraków 04.11.2016
410/III BĄBOS JACEK 97-217 Lubochnia Dworska 24.07.2016
412/III KOWALIK GRZEGORZ 41-710 Ruda Śląska 15.02.2018
413/III FRANKO DANIEL 16-400 Suwałki 06.01.2017
414/III REITER FRANCISZEK 83-334 Miechucino 06.01.2017
416/III LITWIŃSKI KRZYSZTOF 01-498 Warszawa 19.02.2017
418/III JÓZEFOWICZ ROMAN 32-650 Kęty 19.12.2016
419/III KRZEWSKI MACIEJ 41-412 Mysłowice 19.12.2016
420/III PECHTA STANISŁAW 43-374 Buczkowice 19.12.2016
421/III ŚWIĄTKOWSKI MAREK 41-400 Mysłowice 19.12.2016
422/III SOŁTYS HUBERT 03-287 Warszawa 28.01.2017
428/III ZINKOWSKI WITOLD 03-134 Warszawa 06.04.2017
434/III MALEWICZ KRZYSZTOF 45-267 Opole 17.08.2017
436/II OSUCH ARTUR 20-881 Lublin 28.05.2015
439/III LIMAN TOMASZ 64-300 Nowy Tomyśl 13.10.2017
440/III KURNIK TOMASZ 30-838 Kraków 13.10.2017
441/III BUDWEIL JACEK 30-201 Kraków 15.12.2017
448/II GAWLIK ZYGFRYD 32-020 Wieliczka 23.05.2015
449/III SURÓWKA ANDRZEJ 30-898 Kraków 23.05.2018
450/II DZIK PAWEŁ 28-100 Busko-Zdrój 23.05.2015
451/II STĘPIEŃ JERZY 32-700 Bochnia 17.06.2015
452/II KOSIARSKI PIOTR 25-546 Kielce 26.06.2015
453/II GISZTER MARIUSZ 62-420 Strzałkowo 22.07.2015
454/II SZULC MARIUSZ 25-731 Kielce 26.06.2015
455/III SÓJKA ZBIGNIEW 03-977 Warszawa 17.06.2018
457II POLAKOW MARIUSZ 11-400 Kętrzyn 06.10.2015
458/II SOCHACKI TOMASZ 93-263 Łódź 29.10.2015
459/II KĘSICKI JAROSŁAW 95-200 Pabianice 23.07.2015
462/II BONAT WALDEMAR 76-200 Słupsk 11.12.2015
466/II AKIMOWICZ SŁAWOMIR 07-300 Ostrów Maz. 01.04.2016
472/II MARCINKIEWICZ RAFAŁ 05-270 Marki 24.09.2016
474/II KOZACZEWSKI WIESŁAW 01-864 Warszawa 01.04.2016
478/II SZOST BARTŁOMIEJ 03- 982 Warszawa 18.06.2016
480 ZBRZESKI KRZYSZTOF 05-091 Ząbki 30.06.2016
481/II SAWCZUK KRZYSZTOF 05-500 Chyliczki 30.06.2016
482/II ŻUBEREK MACIEJ 86-061 Brzoza 24.09.2016
484/II KOSIL MACIEJ 03-128 Warszawa 30.06.2016
487/II KAŹMIERCZAK STANISŁAW 09-530 Dobrzyków 24.09.2016
491/II KLAUSA KRZYSZTOF 41-800 Zabrze 17.12.2016
493/II RAINER ANDRZEJ 37-400 Nisko-Zarzecze 17.12.2016
495/II FUNDOWICZ PIOTR 26-612 Radom 06.01.2017
496/II NALESZKIEWICZ MIKOŁAJ 05-092 Łomianki 28.01.2017
497/II KLIMKIEWICZ MICHAŁ 88-100 Inowrocław 06.04.2017
498/II WYCZLING KRZYSZTOF 85-309 Bydgoszcz 06.04.2017
501 PAWLIŃSKI ZYGMUNT 37-700 Przemyśl 04.11.2016
502/II ORŁOWSKI WIESŁAW 54-320 Wrocław 16.05.2017
503/II SARNECKI KRZYSZTOF 01-460 Warszawa 15.02.2018
504/II PAZDYK SZCZEPAN 28-210 Bogoria 14.07.2017
505/II PIORUNOWSKI ANDRZEJ 05-092 Łomianki 14.07.2017
506/II PIETRUSZKA ANDRZEJ 43-200 Pszczyna 14.07.2017
509/II CZERW TOMASZ 30-690 Kraków 22.11.2017
511 KUBATEK PIOTR 34-650 Tymbark 23.05.2015
512/II DZIURZYŃSKI BARTŁOMIEJ 39-200 Dębica 23.05.2018
513 KOZŁOWICZ PIOTR 64-800 Chodzież 05.06.2015
514 GORGOL ZDZISŁAW 91-362 Łódź 05.06.2015
515 BARANOWSKI ROMUALD 09-400 Płock 14.09.2015
516 DANIŁ MICHAŁ 21-107 Serniki 26.06.2015
517 WÓJCIK GRZEGORZ 62-035 Czołowo 24.09.2015
518 ŁOPAŁO RADOSŁAW 22-554 Trzeszczany 26.06.2015
520 PAWLIŃSKI PIOTR 37-700 Przemyśl 11.12.2015
521 LITWIŃSKI MAREK 33-314 Łososina Dolna 29.10.2015
523 KOŚMIEJA MAREK 62-052 Komorniki 11.12.2015
524 LEPCZYŃSKI JACEK 70-766 Szczecin 11.12.2015
525 GAJOWY STANISŁAW 08-103 Siedlce 11.12.2015
526 DEPTUŚ WIESŁAW 22-300 Krasnystaw 11.12.2015
527 BORCZUCH MARCIN 86-011 Wtelno 11.12.2015
528 DUDKIEWICZ MICHAŁ 64-130 Rydzyna 11.12.2015
529 MAKUCH ARTUR 03-986 Warszawa 08.07.2016
530 LIPIŃSKI KRZYSZTOF 75-587 Koszalin 01.04.2016
531 HALIŃSKI ROBERT 72-003 Dobra 01.04.2016
532 WIECZOREK MARCIN 44-282 Czernica 02.06.2016
533 OPOLONY TOMASZ 47-400 Racibórz 02.06.2016
534 CZEKAJ SEBASTIAN 01-470 Warszawa 29.04.2016
536 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ 02-856 Warszawa 04.11.2016
537 FIJAŁKOWSKI KRZYSZTOF 02-571 Warszawa 24.09.2016
538 DUDZIŃSKI ADAM 05-090 Raszyn-Rybie 24.09.2016
539 HABER KRZYSZTOF 05-830 Nadarzyn 24.09.2016
540 KURYLAS ARTUR 59-300 Lubin 24.09.2016
541 CZECH ROBERT 44-370 Pszów 17.12.2016
542 ROKICIŃSKI PAWEŁ 43-300 Bielsko-Biała 17.12.2016
543 PŁAWECKI PAWEŁ 43-200 Pszczyna 17.12.2016
544 SANDER PRZEMYSŁAW 21-040 Świdnik 17.12.2016
546 KUSIOWSKI ANDRZEJ 37-415 Turbia 06.04.2017
547 WOLARZ WIESŁAW 10-220 Olsztyn 06.04.2017
548 NOWAK KRZYSZTOF 85-307 Bydgoszcz 14.05.2017
549 BARYGA DANIEL 05-420 Józefów 06.04.2017
550 JAKUBIAK MAREK 05-250 Radzymin 14.05.2017
551 ŻYSZKOWSKI ADAM 96-115 Nowy Kawęczyn 14.05.2017
552 HOŁOWIAK GRZEGORZ 50-242 Wrocław 24.06.2017
553 DRAPAŁA MAREK 05-504 Henryków Urocze 31.07.2017
554 CUPIAŁ MARIUSZ 31-318 Kraków 31.07.2017
555 WAKUŁA JACEK 42-713 Kochanowice 31.07.2017
556 CISOWSKI SEBASTIAN 05-500 Piaseczno 19.11.2017
557 IWAŃSKI MRACIN 26-600 Radom 13.10.2017
558 KUDZINOWSKI RYSZARD 19-400 Olecko 19.11.2017
559 BŁOCHOWIAK MAREK 60-103 Poznań 20.04.2018
560 DZIK MATEUSZ 31-303 Kraków 20.04.2018