Ekstraliga, I i II Liga 2020

Wykaz przyznanych licencji
Nazwa klubu nr licencji
Ekstraliga Żużlowa:  
KLUB SPORTOWY TORUŃ SPÓŁKA AKCYJNA licencja warunkowa nr 8/E/2021
WŁOKNIARZ CZĘSTOCHOWA SA
licencja zwykła nr 6/E/2021
ZIELONOGÓRSKI KLUB ŻUŻLOWY SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA licencja warunkowa nr 3/E/2021
UNIA LESZNO SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA licencja zwykła nr 1/E/2021
WROCŁAWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE SPÓŁKA AKCYJNA licencja zwykła nr 4/E/2021
STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI SPÓŁKA AKCYJNA  licencja zwykła nr 5/E/2021
GRUDZIĄDZKI KLUB MOTOCYKLOWY SPÓŁKA AKCYJNA licencja zwykła nr 2/E/2021
SPEEDWAY LUBLIN SPÓŁKA AKCYJNA  licencja warunkowa nr 7/E/2021
I LIGA  
KLUB ŻUŻLOWY ORZEŁ ŁÓDŹ  licencja zwykła nr 1/I/2021
KLUB SPORTOWY ROW RYBNIK SPÓŁKA AKCYJNA licencja zwykła nr 2/I/2021
GDAŃSKI KLUB ŻUŻLOWY WYBRZEŻE GDAŃSK licencja zwykła nr 5/I/2021
WILKI KROSNO SPÓŁKA AKCYJNA  licencja zwykła nr 4/I/2021
UNIA TARNÓW ŻUŻLOWA SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA licencja zwykła nr 3/I/2021
GNIEŹNIEŃSKIE TOWARZYSTWO MOTOROWE START GNIEZNO licencja zwykła nr 6/I/2021
ŻKS POLONIA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA
licencja warunkowa nr 8/I/2021 
TŻ OSTROVIA SPÓŁKA AKCYJNA licencja warunkowa nr 7/I/2021 
   
II LIGA  
SPEEDWAY GRAND PRIX OF LATVIA SK LOKOMOTIVE DAUGAVPILS licencja zwykła nr 2/II/2021
UNIA LESZNO SPORTOWA SPÓŁKA AKCYJNA - II DRUŻYNA licencja zwykła nr 4/II/2021
POZNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ŻUŻLA licencja warunkowa nr 1/II/2021
TOWARZYSTWO SPORTOWE KOLEJARZ  OPOLE  licencja warunkowa nr 3/II/2021
RZESZOWSKIE TOWARZYSTWO ŻUŻLOWE  licencja warunkowa nr 5/II/2021 
MSC WOLFE WITTSTOCK e.V. im ADMV licencja warunkowa nr 6/II/2021 
AUTOMOBILCLUB LANDSHUT E.V. IM ADAC licencj zwykła nr 7/II/2021

 

...

Żużel: 

News

Madsen wydarł zwycięstwo w Bydgoszczy. Pawlicki liderem cyklu
W środę 16 czerwca na bydgoskim torze rozpoczęła się rywalizacja o tytuł... więcej
Eliminacje MIMP w Tarnowie, Opolu i Ostrowie Wlkp. ....
Eliminacje MIMP odbędą się w Tarnowie, Opolu i Ostrowie Wlkp. w dniu 17 czerwca... więcej
Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw Świata’ 2021
PZM powołał nw. zawodników na Rundy Kwalifikacyjne Indywidualnych Mistrzostw... więcej
Finał Złotego Kasku - Memoriał Jerzego Szczakiela
 Finał Złotego Kasku – Memoriał Jerzego Szczakiela w Zielonej Górze... więcej
Polacy w rundach kwalifikacyjnych do Grand Prix Challenge
19 czerwca odbędą się cztery rundy kwalifikacyjne do Grand Prix Challenge,... więcej
Półfinały IMP w Gnieźnie i Krośnie
Półfinały IMP w Gnieźnie i Krośnie. Termin zawodów: 9 czerwca 2021 r. (... więcej
Odnowa Ekosystemu - Światowy Dzień Ochrony Środowiska 2021
W 1972 roku podczas Konferencji Sztokholmskiej ustanowiony został przez... więcej
Mistrzostwa Europy Par do lat 19 w Gdańsku
Poznaliśmy już składy wszystkich drużyn, które wezmą udział w zaplanowanych 5... więcej
Egzamin na licencję "Ż" i 250 cc w Bydgoszczy
Egzamin na licencję "Ż" i 250 cc odbył się w dniu 27 maja 2021 roku... więcej
Komunikat 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
(20.05.2021) Decyzja związana z 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of... więcej

Strony

- Archiwum