Pismo Biura Sportu i Turystyki PZM dot. imprezy Super Race w Wąsoszu
Super Race w Wąsoszu _impreza__bez_wizy_pzm.pdf
1 Super Sprint AP
Serdecznie zapraszamy do udziału 08.05. br. w 1 Super Sprincie Automobilklubu... więcej
Motocyklowy Rajd 600-lecia - runda MOWPZ
KDM Magnet zaprasza w dniu 30 maja na Motocyklowy Rajd 600-lecia, III rundę... więcej
IX Rajd Po Ziemi Mińskiej - zaproszenie
29 maja 2021 roku Automobilklub Polski i Stowarzyszenie Automobilistów Mińskich... więcej
2 i 3 runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie nawigacyjnej „... więcej
Odwołanie imprezy Puchar Supermoto Poland
Ze względu na obostrzenia i zgodnie z rekomendacją PZM zawody o Puchar... więcej
INFORMACJA Nr 1/2021 GKSPiT
Informacja_nr_1_GKSPiT PZM.pdf 
Nielegalne zawody
Informacja dotycząca zawodów bez wizy BSTM PZM:Biskupice_Radłowskie.... więcej
Wiosenny Rajd Motocyklowy - odwołany
Klub Dawnych Motocykli Magnet z przykrością zawiadamia, że planowany na 2 maja... więcej
Puchar Supermoto Poland
Regulamin Uzupełniający Puchar Supermoto Poland

Kartingowe Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego PZM?2011

Wyniki Kartingowych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w Warszawie’2011

MKMP
KF-2
1. Małgorzata Rdest  AK Rzemieślnik
 
KF-3
1. Aleksander Kowalski   AK Rzemieślnik
2. Tomasz Czajkowski   AK Rzemieślnik

Puchar ROTAX
Mikro Max
1. Maciej Jędrzejewski   AK.Rzemieślnik
2. Mateusz Pyłka  AK. Polski
 
Mini Max
1. Dominik Musiatowicz AK. Rzemieślnik
2. Miłosz Wasil AK. Radomski
3. Hugo Bernard Kucharczyk AK. Radomski
 
Junior Max  
1. Paweł Myszkier AK.Rzemieślnik
 
Senior Max
1. Karol Dąbski A. Rzemieślnik        - Mistrz Okręgu
2. Artur Janosz A. Rzemieślnik
3. Aleksander Bosak A. Rzemieślnik
4. Michał Stawiarski A. Rzemieślnik
5. Idalia Czarnocka A. Rzemieślnik
 
DD2  
1. Jarosław Kruk – AK Radomski
 
Puchar ROK
Mini Rok
1. Filip Wójcik AK. Radomski       - Mistrz Okręgu
2. Mateusz Pyłka AK. Polski          - Wicemistrz Okręgu
3. Kacper Szczurek AK. Radomski
4. Wojciech Gołębiowski AK.Polski
5. Kamil Donicz AK. Radomski
6. Karol Jurmanowicz AK. Radomski
7. Filip Warmuziński AK. Radomski
 
Super Rok
1. Piotr Zadrożny AK. Polski
2.Jarosław Kruk AK. Radomski
3. Łukasz Kiwior AK. Radomski
4. Paweł Leskiw AK. Radomski
 
Junior Rok
1. Piotr Dembiński AK. Radomski
2. Jakub Korbela AK. Radomski
3. Michał Sętkowski AK. Radomski
4. Paweł Myszkier AK. Rzemieślnik
 
Rok 125
1. Michał Zając AK. Radomski            - Mistrz Okręgu
2. Małgorzata Rdest AK. Rzemieślnik
3. Marcin Troniarz AK. Radomski
4. Jakub Banaszak AK. Radomski
5. Łukasz Kiwior AK. Radomski
 
Puchar Easykart
E-60
1. Filip Wójcik AK. Radomski
2. Mateusz Pyłka AK. Polski
3. Wojciech Gołębiowski AK. Polski
 
Młodzik 60
1. Kacper Szczurek AK Radomski
 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: