XXV Mazowiecki Rajd Weteranów Szos "Magnet 2020" - zmiana terminu
Z powodu globalnej sytuacji epidemiologicznej zmuszeni jesteśmy odwołać Rajd... więcej
Zamknięte Biuro ZO PZM w Warszawie
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
KOMUNIKAT nr 1/2020 KKOT BRD
KOMUNIKAT nr 1/2020 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 13... więcej
Rallye Monte Calvaria Historic ODWOŁANY
Stosując się do zaleceń Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Motorowego w... więcej
Informacja dotycząca wydawania i wznawiania licencji zawodniczych i sędziowskich.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19,  chorobą wywołaną przez... więcej
Informacja ZO PZM Warszawa
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, chorobę wywołaną przez... więcej
Komunikat PZM w sprawie rekomendacji odwołania / zmiany terminu zawodów, imprez i szkoleń.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez... więcej
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym
Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem... więcej
Rajd Licencjata - I runda MOWPZ - rajd odwołany
Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną Komisja... więcej
RUNDA ZAWIESZONA! Śladami Wiosny - II runda Pucharu Polski - Turystyczna Jazda na Orientację
Automobilklub Królewski zaprasza do udziału w imprezie turystyczno-nawigacyjnej... więcej

Kartingowe Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego PZM?2011

Wyniki Kartingowych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w Warszawie’2011

MKMP
KF-2
1. Małgorzata Rdest  AK Rzemieślnik
 
KF-3
1. Aleksander Kowalski   AK Rzemieślnik
2. Tomasz Czajkowski   AK Rzemieślnik

Puchar ROTAX
Mikro Max
1. Maciej Jędrzejewski   AK.Rzemieślnik
2. Mateusz Pyłka  AK. Polski
 
Mini Max
1. Dominik Musiatowicz AK. Rzemieślnik
2. Miłosz Wasil AK. Radomski
3. Hugo Bernard Kucharczyk AK. Radomski
 
Junior Max  
1. Paweł Myszkier AK.Rzemieślnik
 
Senior Max
1. Karol Dąbski A. Rzemieślnik        - Mistrz Okręgu
2. Artur Janosz A. Rzemieślnik
3. Aleksander Bosak A. Rzemieślnik
4. Michał Stawiarski A. Rzemieślnik
5. Idalia Czarnocka A. Rzemieślnik
 
DD2  
1. Jarosław Kruk – AK Radomski
 
Puchar ROK
Mini Rok
1. Filip Wójcik AK. Radomski       - Mistrz Okręgu
2. Mateusz Pyłka AK. Polski          - Wicemistrz Okręgu
3. Kacper Szczurek AK. Radomski
4. Wojciech Gołębiowski AK.Polski
5. Kamil Donicz AK. Radomski
6. Karol Jurmanowicz AK. Radomski
7. Filip Warmuziński AK. Radomski
 
Super Rok
1. Piotr Zadrożny AK. Polski
2.Jarosław Kruk AK. Radomski
3. Łukasz Kiwior AK. Radomski
4. Paweł Leskiw AK. Radomski
 
Junior Rok
1. Piotr Dembiński AK. Radomski
2. Jakub Korbela AK. Radomski
3. Michał Sętkowski AK. Radomski
4. Paweł Myszkier AK. Rzemieślnik
 
Rok 125
1. Michał Zając AK. Radomski            - Mistrz Okręgu
2. Małgorzata Rdest AK. Rzemieślnik
3. Marcin Troniarz AK. Radomski
4. Jakub Banaszak AK. Radomski
5. Łukasz Kiwior AK. Radomski
 
Puchar Easykart
E-60
1. Filip Wójcik AK. Radomski
2. Mateusz Pyłka AK. Polski
3. Wojciech Gołębiowski AK. Polski
 
Młodzik 60
1. Kacper Szczurek AK Radomski
 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: