Dwie rundy MOWPZ odwołane
Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski informuje, że z powodu... więcej
Klasyczny Koneser po raz drugi - relacja
W sobotę 4 lipca w Centrum Praskim Koneser odbyła się impreza ... więcej
II Runda „Puchar Toru Modlin”
Warszawski Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy oraz Moto-Auto-Klub zapraszaja... więcej
4. Miński Rajd Motocklowy - runda MOWPZ
Klub Dawnych Motocykli "Magnet" zaprasza do Mińska Mazowieckiego na 4... więcej
Ryszard Żyszkowski nie żyje
W niedzielę, 21 czerwca zmarł w Warszawie Ryszard Żyszkowski, najwybitniejszy,... więcej
Komunikat ZO PZM
Dot. pracy Biura Zarządu Okręgowego PZM w Warszawie.Uprzejmie informujemy, że... więcej
47. urodziny Fiata 126p - relacja
W minioną sobotę odbył się zlot Fiatów 126p organizowany przez Komisję Pojazdów... więcej
XI Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany przez TMD "Weteran Płock" odwołany
Otrzymaliśmy następującą informację od klubu TMD Weteran Płock, organizatora... więcej
Jeździliśmy cały dzień czyli Drive it Day
Emocje po wznowieniu Drive it Day jeszcze nie opadły, ale chyba możemy już... więcej
Drive it Day 2020 - 5 czerwca jeździmy klasykami cały dzień
Polski Związek Motorowy wraca do idei Drive it Day. Na 5 czerwca zaplanowano... więcej

Kartingowe Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego PZM?2011

Wyniki Kartingowych Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w Warszawie’2011

MKMP
KF-2
1. Małgorzata Rdest  AK Rzemieślnik
 
KF-3
1. Aleksander Kowalski   AK Rzemieślnik
2. Tomasz Czajkowski   AK Rzemieślnik

Puchar ROTAX
Mikro Max
1. Maciej Jędrzejewski   AK.Rzemieślnik
2. Mateusz Pyłka  AK. Polski
 
Mini Max
1. Dominik Musiatowicz AK. Rzemieślnik
2. Miłosz Wasil AK. Radomski
3. Hugo Bernard Kucharczyk AK. Radomski
 
Junior Max  
1. Paweł Myszkier AK.Rzemieślnik
 
Senior Max
1. Karol Dąbski A. Rzemieślnik        - Mistrz Okręgu
2. Artur Janosz A. Rzemieślnik
3. Aleksander Bosak A. Rzemieślnik
4. Michał Stawiarski A. Rzemieślnik
5. Idalia Czarnocka A. Rzemieślnik
 
DD2  
1. Jarosław Kruk – AK Radomski
 
Puchar ROK
Mini Rok
1. Filip Wójcik AK. Radomski       - Mistrz Okręgu
2. Mateusz Pyłka AK. Polski          - Wicemistrz Okręgu
3. Kacper Szczurek AK. Radomski
4. Wojciech Gołębiowski AK.Polski
5. Kamil Donicz AK. Radomski
6. Karol Jurmanowicz AK. Radomski
7. Filip Warmuziński AK. Radomski
 
Super Rok
1. Piotr Zadrożny AK. Polski
2.Jarosław Kruk AK. Radomski
3. Łukasz Kiwior AK. Radomski
4. Paweł Leskiw AK. Radomski
 
Junior Rok
1. Piotr Dembiński AK. Radomski
2. Jakub Korbela AK. Radomski
3. Michał Sętkowski AK. Radomski
4. Paweł Myszkier AK. Rzemieślnik
 
Rok 125
1. Michał Zając AK. Radomski            - Mistrz Okręgu
2. Małgorzata Rdest AK. Rzemieślnik
3. Marcin Troniarz AK. Radomski
4. Jakub Banaszak AK. Radomski
5. Łukasz Kiwior AK. Radomski
 
Puchar Easykart
E-60
1. Filip Wójcik AK. Radomski
2. Mateusz Pyłka AK. Polski
3. Wojciech Gołębiowski AK. Polski
 
Młodzik 60
1. Kacper Szczurek AK Radomski
 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: