Klasyczny Koneser po raz drugi - relacja
W sobotę 4 lipca w Centrum Praskim Koneser odbyła się impreza ... więcej
Klasyczny Koneser po raz drugi - relacja
W sobotę 4 lipca w Centrum Praskim Koneser odbyła się impreza ... więcej
II Runda „Puchar Toru Modlin”
Warszawski Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy oraz Moto-Auto-Klub zapraszaja... więcej
4. Miński Rajd Motocklowy - runda MOWPZ
Klub Dawnych Motocykli "Magnet" zaprasza do Mińska Mazowieckiego na 4... więcej
Ryszard Żyszkowski nie żyje
W niedzielę, 21 czerwca zmarł w Warszawie Ryszard Żyszkowski, najwybitniejszy,... więcej
Komunikat ZO PZM
Dot. pracy Biura Zarządu Okręgowego PZM w Warszawie.Uprzejmie informujemy, że... więcej
47. urodziny Fiata 126p - relacja
W minioną sobotę odbył się zlot Fiatów 126p organizowany przez Komisję Pojazdów... więcej
XI Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany przez TMD "Weteran Płock" odwołany
Otrzymaliśmy następującą informację od klubu TMD Weteran Płock, organizatora... więcej
Jeździliśmy cały dzień czyli Drive it Day
Emocje po wznowieniu Drive it Day jeszcze nie opadły, ale chyba możemy już... więcej
Drive it Day 2020 - 5 czerwca jeździmy klasykami cały dzień
Polski Związek Motorowy wraca do idei Drive it Day. Na 5 czerwca zaplanowano... więcej

3 Rajd Królewski

Automobilklub Królewski wraz z burmistrzem Wołomina serdecznie zapraszają wszystkich miłośników sportów samochodowych, kierowców amatorów, kibiców oraz Media na 3 Rajd Królewski, który odbędzie się 27 maja 2012. Będzie to trzecia odsłona sztandarowej imprezy Automobilklubu Królewskiego stanowiąca Rundę Mistrzostw Okręgu Warszawskiego kierowców amatorów Polskiego Związku Motorowego. Już drugi raz konkursowa jazda samochodem dla kierowców amatorów zawita do przyjaznego „rajdowcom – amatorom” Wołomina. Dzięki uprzejmości władz miasta oraz firm prywatnych Automobilklub Królewski zorganizuje próby sprawnościowe w  atrakcyjnych, znanych z ubiegłorocznej edycji oraz zupełnie nowych miejscach.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora SUPER PRÓBA na terenie Placu 3 maja nie odbędzie się.

Imprezę patronatem objął Pan Ryszard Madziar - Burmistrz Wołomina. Patronem Medialnym zostało radio FaMa oraz  m .in magazyn „TKM Tu i Teraz” i biuletyn Urzędu Miejskiego w Wołominie „Puls Wołomina”.

Impreza będzie miała charakter czysto kompaktowy i odbędzie się w ciągu jednego dnia.  Trasę prób będą wyznaczały krawężniki a niewielka ilość słupków na pewno nie popsuje nastroju załogom J Zmagania uczestników na wyznaczonych próbach sprawnościowych potrwają do późnego popołudnia. Dla kierowców amatorów przewidzieliśmy szybkie, techniczne i  równe 4 próby sprawnościowe dwukrotnie przejeżdżane. Dla próby na terenie SUW będzie dodatkowo prowadzona osobna klasyfikacja a załogi, które uzyskają 3 najlepsze czasy zostaną nagrodzone uściskiem dłoni Pana  Burmistrza Wołomina  i nie tylko.

Pojemność trasy wstępnie obliczona została na 50 załóg.

KAŻDA załoga otrzyma na odprawie prezent – niespodziankę ufundowaną przez firmę P.S. Trading promująca markę DREL! A na zwycięzców czekają nagrody od naszego sponsora - AUTORACING.pl       a będą to m. in śliczna, trójramienna, zamszowa kierownica rajdowa (z klaksonem!), siatki na drzwi, podstopnica, zapinki i wiele innych. Jednocześnie firma AUTORACING.pl ufundowała dla KAŻDEGO (tak, tak, pilot też coś dostanie) uczestnika kupony rabatowe na zakupy w sklepie internetowym!

Oczywiście za podium w klasach oraz w klasyfikacji generalnej będą wspaniałe puchary dla obydwu członków załogi! I tu dziękujemy właścicielom fili INTER CARS Wołomin za ufundowanie „dzbanków” w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo miło nam poinformować że Pan Burmistrz Wołomina ufundował wspaniałe puchary dla 3 załóg, które uzyskają najlepsze czasy na próbie SUW!

Wszystkich  kibiców serdecznie zapraszamy na teren NAFTGAZ (ul. Łukasiewicza 11)  w obrębie parkingu oraz na teren SUW (ul. Graniczna 1) w miejscach wskazanych przez upoważnione osoby. PROSIMY BEZWZGLĘDNIE STOSOWAĆ SIĘ DO ICH POLECEŃ!

Jednocześnie zapraszamy pod Urząd Miejski w Wołominie na start i komasację.

Nie trzeba być członkiem Automobilklubu żeby przyłączyć się do wspólnej rywalizacji. 3 Rajd Królewski jest imprezą otwartą i każdy może wziąć w niej udział. Zgłoszenia, regulamin, dokładny harmonogram imprezy, tereny, na których odbędą się próby sprawnościowe, przebieg trasy oraz dogodne miejsca dla kibiców i przedstawicieli Mediów będą dostępne na stronie imprezy www.rajd-krolewski.pl., na stronie Automobilklubu Królewski www.ak-krolewski.pl  oraz na stronie Urzędu Miasta Wołomin.

Zapraszamy wszystkim do bezpiecznego kibicowania!!!! Zapraszamy kierowców z okolic Wołomina (i nie tylko)  do startu w imprezie!!!

 

Zarząd Okręgowy PZM: 
Kategorie: