Relacja z Rajdu Zaślubin w 2019 roku
Po raz dziewiąty "zdobyliśmy Polskie Morze" - Rajd Zaślubin w 2019... więcej
Rajd Baja Drawsko - zapraszamy !
Runda MP i PP w rajdach terenowychDrawsko Pomorskie otworzy sezon rajdów... więcej
Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej 2019 - nadchodzą zmiany!
W przedostatnim tygodniu marca wraz z rozpoczęciem 45. edycji Rajdu Monte... więcej
IX Rajd Zaślubin
Miło nam poinformować, że patronat honorowy nad IX Rajdem Zaślubin - rajdem... więcej
Komunikat nr 1/2019 KKOT
Komunikat nr 1/2019 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z... więcej
IX Rajd Zaślubin
Stało się już tradycją, że członkowie Klubu Pojazdów Zabytkowych - Szczecin... więcej
Liga Mistrzów BRD
W dniach 1 i 2 marca 2019 r. w Publicznych Szkołach Podstawowych w Żukowie i... więcej
Uwaga obowiązkowy formularz przy wznowieniu i wydaniu licencji w sporcie motocyklowym.
Informujemy, że na oficjalnej stronie Polskiego Związku Motorowego w zakładce... więcej
Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej 2019
W sezonie 2019 Automobilklub Koszaliński zorganizuje 5 rund. Będą to rajdy,... więcej

Bëtowskô Gòńba – 17-18 listopada 2018 roku

KJS 4. Bëtowskô Gòńba – finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej 2018. W 17-18 listopada 2018 roku już po raz czwarty spotkamy się na przyjaznej rajdom ziemi bytowskiej. We współpracy z lokalnymi samorządami i służbami przygotowaliśmy dla Was całkowicie nową trasę rajdu w pięknej, kaszubskiej scenerii. Malownicze tereny oraz nieprzewidywalna o tej porze roku pogoda zapowiadają, najbardziej wymagającą rundę mistrzostw. Rozpoczniemy już tradycyjnie od widowiskowego prologu ulicami centrum Bytowa. Kultowy, sobotni oes rozpocznie się o godz. 19:00 co oznacza, że zawodnicy przemierzą go po ciemku, a w użyciu będą efektowne "elektrownie" zamontowane na maskach rajdówek. Niedzielny poranek rozpocznie się na Pl. Krofeya, gdzie zlokalizowany będzie park serwisowy. Stąd załogi wyruszą na drogi powiatu bytowskiego na trzy odcinki specjalne. Taką pętle pokonają trzykotnie, w przerwach wracając na serwis do Bytowa. Jako, że ponownie bazą rajdu będzie bytowski zamek, także tutaj odbędzie się ceremonia rozdania nagród i zakończenia rajdu.

Podczas tegorocznej edycji "gonitwy" rozstrzygną się losy tytułów mistrzowskich zarówno w klasyfikacji generalnej jak i poszczególnych klasach, co zapowiada wyjątkowo liczną i silną obsadę rajdu. Być może w punktacji zechcą "namieszać" lokalni kierowcy oraz przyjeżdżający często do Bytowa "Goście", którzy nie startują w pełnym cyklu RMPZ. Jedno wiemy na pewno: emocji nie zabraknie także podczas czwartej edycji bytowskiego święta wszystkich pasjonatów motorsportu. Zapraszam rajdowców, kibiców i dziennikarzy do gościnnego Bytowa, na jedną z najciekawszych i najtrudniejszych rund Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej.

Chcę serdecznie podziękować wszystkim włodarzom terenów, przez które przejeżdżał będzie nasz rajd. Za objęcie patronatem honorowym rajdu 4. Bëtowskô Gòńba dziękuję przede wszystkim: Burmistrzowi Bytowa Panu Ryszardowi Sylce oraz Staroście Bytowskiemu Panu Leszkowi Waszkiewiczowi.

Do zobaczenia na odcinkach specjalnych!

Więcej na ...http://www.bytowskagonitwa.pl/

Zarząd Okręgowy PZM: